Žalos teisės magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro laipsnis yra skirtas sukurti griežtą tyrimo profilį, pagrįstą pažangiais žalos atlyginimo įstatymo tyrimais europinėje ir lyginamojoje perspektyvoje, ir visų pirma sutelkiantį į nesutartinės civilinės atsakomybės sritį bei į principų, analizuojančių pagrindus, analizės pagrindus. artikuliuoti privatinę teisę, ypatingą dėmesį skiriant tezei, pasiūlytai geriausios šiuolaikinės teisės teorijos.129557_rsz_man-in-black-holding-phone-618613.jpg

pristatymas

Kodėl verta studijuoti šį magistrą?

Universiteto žalos teisės magistro programa, skirtingai nuo kitų programų šia tema, siūlomų kai kuriuose Ispanijos universitetuose, yra oficiali ir patikrinta Švietimo ir mokslo ministerijos. Ketinama sukurti griežtą tyrimo profilį, pagrįstą pažangiais žalos atlyginimo įstatymo tyrimais europietiškoje ir lyginamojoje perspektyvoje, visų pirma sutelkiant dėmesį į nesutartinės civilinės atsakomybės sritį ir į principus, kurie apibūdina žalą, analizės pagrindus. Privatinė teisė, ypatingą dėmesį skiriant geriausios šiuolaikinės teisės teorijos tezei.

Magistro laipsnis 2012-2013 mokslo metais yra dėstomas nuolat ispanų kalba, nors kai kurios rekomenduojamos medžiagos yra skelbiamos anglų kalba. Lanksti magistro struktūra, pagrįsta moduliais ir dviem specialybėmis, palengvina studento pritaikymą programai pagal savo interesus ir profesinės veiklos sritis. Turinio kūrimas ir laikinas pritaikymas taip pat yra specialiai pritaikytas studentų, norinčių įgyti universiteto magistro laipsnį, poreikiams.

Programos dėstytojai yra specialistai, turintys ilgą akademinę karjerą šioje srityje, tiek akademinėje srityje, tiek praktikoje. Žironos universiteto Teisės mokykla taip pat siūlo lengvą priėjimą prie dėstytojų ir visą bibliografijos rinkinį bei biblioteką, aprūpintą naujausiomis teisinės informacijos technologijomis. Mažas universiteto miestelis, pavyzdžiui, Girona, mažiau nei per valandą nuo Barselonos ir pietų Prancūzijos, be kitų privalumų, suteikia studentams galimybę turėti visus universiteto mokslo išteklius nereikalaujant didžiųjų universitetų masifikacijos. miestuose Be to, pačiame mieste ir jo apylinkėse studentas turi visą laisvalaikio, gastronomijos ir kultūros įrangą bei daugybę įvairių užsiėmimų, kad jo viešnagė būtų dar pelningesnė ir malonesnė.

Magistro darbas (TFM), su kuriuo baigiamas magistro darbas, gali būti pateiktas tiek asmeniškai, tiek telematiškai.

Bendra informacija

 • Meistro vardas: Žalos teisės magistras
 • Taikymo sritis: įstatymai, ekonomika ir verslas
 • Tipas: Tyrimai
 • Padalinio vienetas: Europos ir lyginamosios privatinės teisės institutas
 • Akademinis sekretoriatas: Teisės mokykla
 • Trukmė: 60 ECTS (42 dėstymas ir 18 TFM)
 • Kalendorius ir tvarkaraštis: Intensyvi programa (42 dėstymo ECTS): 14 savaičių, nuo sausio iki balandžio. Valandos: popietės, nuo 15 iki 21 valandos. TFM rekomenduojama atlikti kitais mokslo metais.
 • Režimas: Visas laikas
 • Modalumas: akis į akį
 • Mokymo kalbos: ispanų
 • Maksimalus vietų skaičius: 30
 • Kaina: Išankstinė registracija: 30,21 euro. Vietos rezervacija: 500 eurų (pagal registraciją). Mokestis: 46,11 euro / kreditas (65,87 eurai / kreditas ne Europos Sąjungos šalių piliečiams, o ne Ispanijos valstybės gyventojams)

Mokymo tikslai

Žironos universiteto siūlomos žalos atlyginimo magistro laipsnio programos tikslas - pažangiausias teisinis mokymas tose srityse, kurios tiesiogiai susijusios su civiline atsakomybe. Ji turi dvi specialybes: vieną privatinės teisės sutartinės ir nesutartinės atsakomybės srityje, o kitą - privatinės teisės analizės pagrindus; abu įgalina doktorantūrą. Pasiūlyme siūlomi mokymai apie Europos privatinę ir lyginamąją teisę, būtini kiekvienam tyrėjui, besispecializuojančiam privatinės teisės srityje, ir privatinės teisės pagrindus, būtinus tiems, kurie nori plėtoti akademinę karjerą, susijusią su privatinės teisės filosofijos tyrimais.

Prieiga, priėmimas ir registracija

Išankstinės kvalifikacijos reikalavimas

Teisės ar susijusio dalyko bakalauro ar magistro laipsnis, apimantis privatinės teisės mokymą ir leidžiantis magistrantūros studijas. Atsižvelgiant į tarptautinį programos požiūrį, nėra specialaus vietų rezervavimo užsienio studentams (iš EAEB, turintiems bakalauro laipsnį, ar užsienio švietimo sistemų absolventams už EHEA ribų, nereikia patvirtinimo, iš anksto patvirtinus, kad akredituotas mokymo lygis) prilygsta atitinkamiems Ispanijos bakalauro laipsniams ir juos išduodančioje šalyje suteikia galimybę studijuoti magistrantūroje). Bet kuriuo atveju kandidatai, turintys universitetinį teisinį išsilavinimą, turės lengvatinę prieigą.

Priėmimas ir registracija

Norėdami gauti magistro laipsnį, turite atlikti išankstinę universitetinę registraciją. Kandidatams iš ne ES rekomenduojama išankstinė registracija per pirmuosius išankstinės registracijos laikotarpius, kad būtų užtikrinta, jog jie gaus vietą. Užbaigus išankstinę registraciją, magistrantūros priėmimo taryba įvertins studento mokymo programą, kad įsitikintų kandidatų tinkamumu, atsižvelgiant į atsidavimą, reikalingą jų mokymosi pažangai. Bus atsižvelgiama į kalbų mokėjimą, taip pat į ankstesnius nuopelnus tyrimų srityje ar profesinę patirtį.

mokymo planas

Moduliai

1 modulis: Civilinė atsakomybė

 • Civilinės atsakomybės teisė: pagrindai
 • Atsakomybė už riziką ir transporto priemonės judėjimą
 • Atsakomybė už gaminius, medicinos ir sveikatos bei gaminių sauga

2 modulis: Žalos teisės filosofija

 • Civilinės atsakomybės testo epistemologiniai pagrindai
 • Ekonominė žalos teisės analizė

3 modulis: Praktiniai privatinės teisės aspektai

 • Draudimo įstatymas
 • Patrimonial administracijos atsakomybė

Neprivaloma (klasifikuojama pagal maršrutą)

Maršrutas: sutartinė ir nesutartinė atsakomybė pagal privatinę teisę

 • Sutarčių teisė
 • Pagrindinių teisių civilinė sauga
 • Kūno pažeidimų įvertinimo sistemos: palygintos bazės
 • Europos vartotojų teisė

Maršrutas: privatinės teisės analizės pagrindai

 • Civilinės atsakomybės pagrindimas ir funkcijos
 • Priežastinio ryšio filosofinės sampratos
 • Paskirstomieji žalos atlyginimo aspektai
 • Eksperto parodymai civilinės atsakomybės srityje

Kitas pasirenkamas (abu maršrutai)

 • Pagrindiniai privatinės teisės klausimai I: Europos teisinė tradicija
 • Pagrindiniai II privatinės teisės klausimai: profesiniai nenumatyti atvejai ir civilinė atsakomybė

Magistro darbas

Karjeros galimybės

Šio magistro siūlomi mokymai yra ypač naudingi žmonėms, norintiems tęsti tarptautinę profesinę karjerą profesinėse įstaigose ar institucijose ar nevyriausybinėse organizacijose, ar norintiems profesinės, viešosios ar privačiosios praktikos teisės srityje. žalos Akademiniu požiūriu Europos ir lyginamosios privatinės teisės mokymai taip pat yra svarbus kiekvieno tyrėjo, kurio specializacija yra privatinė teisė, bagažas, nes jis suteikia kritinę viziją ir žinias apie struktūrines įvairių sistemų ir modelių skirtumų priežastis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Universidad de Girona es una institución pública que se integra en el sistema de universidades públicas catalanas, sobresale en la docencia y en la investigación y participa en el progreso y el des ... Skaityti daugiau

La Universidad de Girona es una institución pública que se integra en el sistema de universidades públicas catalanas, sobresale en la docencia y en la investigación y participa en el progreso y el desarrollo de la sociedad mediante la creación, transmisión, difusión y crítica de la ciencia, la técnica, las humanidades, las ciencias sociales y de la salud y las artes. Es motor económico y cultural de su entorno, y expresa la vocación de universalidad y de apertura a todas las tradiciones, avances y culturas del mundo. Skaityti mažiau