Teisės mokyklos aplinkosaugos teisės programa (ELP) buvo įkurta 1988 m., Pripažįstant ypatingus iššūkius, su kuriais susiduria Havajų valstybė, kuriant ekologiškai tvarią ekonomiką unikaliose salų aplinkoje. ELP moko studentus tapti būsimais advokatais, politikos formuotojais ir mokslo darbuotojais aplinkosaugos teisės srityje vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Todėl ELP siūlo daugybę kursų antrosios ir trečiosios pakopos studentams, kurie leidžia jiems ištirti galimybes ir iššūkius šioje naujoje teisės srityje.

Studentai taip pat gali pasirinkti užsitikrinti aplinkosaugos teisės pažymėjimą. Studentai, norintys užpildyti ELP sertifikatą, privalo atlikti pagrindines klases ir privalo baigti kryptingą studiją, parengti mokslinę medžiagą ar popierių arba dalyvauti kaip Aplinkos įstatymų sąjungos teismų kolegijų narys. Dėkojame savo specialistams, ELP įgijo nacionalinį pripažinimą ir šiuo metu yra viena iš geriausių aplinkosaugos programų Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Apie

Teisės mokykla yra dramatiškai gražioje Havajų salyno dalyje. Pasaulyje labiausiai izoliuotoji sausumos masė, Havajų salose yra įspūdingų ir unikalių ekosistemų, kurios yra ypač pažeidžiamos. Gyventojų augimas Havajuose paskatino svarbią ekonominę plėtrą, tačiau taip pat sukėlė didelę įtaką aplinkai. Nors Havajai sudaro mažiau nei vieną procentą Jungtinių Valstijų sausumos masės, Havajai turi 80 procentų savo koralinių rifų ir maždaug 75 procentai išvardytų nykstančių rūšių. Konfliktai dėl valstybės ribotų gamtos išteklių naudojimo ir valdymo, ypač pakrančių pakrančių plėtra, nuolat iššūkį Havajų politinės teisinės sistemos gebėjimams.

Pripažindama problemas, su kuriomis susiduria "Hawaii", siekiant išlaikyti ekologiškai tvarią ekonomiką, Law School sukūrė gyvybingą ir įvairią aplinkosaugos teisės programą (ELP). Nuo pat savo įkūrimo 1988 m. ELP buvo pagrindinė specialybės programa Teisės mokykloje, ir mes esame viena iš geriausių 25 tautos mokyklų, studijuojančių aplinkosaugos teisės aktus. Mokydamas būsimus aplinkos teisininkus, ELP prisideda prie aplinkosaugos teisės doktrinos, stipendijos ir praktikos tobulinimo vietos, regiono, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

ELP siūlo daugybę įdomių ir įvairių aplinkosaugos teisės ir susijusių sričių kursų. Programos, Aplinkosaugos teisės sertifikatas, kertinis akmuo pripažįsta stiprią studentų susidomėjimą šia sritimi, mūsų fakulteto kompetenciją ir įvairias darbo galimybes šioje dinamiškoje teisės srityje. Be dalykinių darbų, studentų galimybės kurti savo realaus pasaulio teisinius įgūdžius yra mūsų aplinkosaugos teisės ginčų teismų kolektyvai, įvairios aplinkosaugos teisės eksterns, pro bono projektai, aplinkosaugos teisės klinika ir vasaros darbai.

ELP yra nacionaliniu mastu pripažintas ir turi daugiau nei 195 absolventų, turinčių aplinkosaugos teisės aktų sertifikatus, kurie prisideda prie aplinkosaugos teisės ir politikos Havajuose ir visame pasaulyje. ELP studentai dirbo privačiose advokatų kontorose tiek Havajuose, tiek žemyne, Havajų vyriausybės įstaigose (pavyzdžiui, generalinio prokuroro ir įstatymų leidžiamosios valdžios tarnyboje), viešojo intereso teisinėse įstaigose ir organizacijose (pradedant nuo "Earthjustice to the Pacific" Teisinis pagrindas), federalinės agentūros (įskaitant JAV teisingumo departamentą ir JAV kariuomenę, jūrų laivyną, jūrų pėstininkus ir pakrančių apsaugą), Gimtojo havajų interesus (iš Gyvosios Havajų juridinės korporacijos, kuri yra vietinė išteklių valdymo organizacija žemyne) ir visi teismų sistemos lygmenys.

Mes didžiuojamės, kad esame ypatinga programa įspūdingoje aplinkoje

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date