Aplinkos politikos ir teisės magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro studijų programa „Aplinka, gamtos ištekliai ir klimato kaita aplinkos politikoje ir teisėje“ yra nauja daugiadalykė dvejų metų magistro studijų programa, kurioje aukšto lygio mokymas derinamas su profesiniu požiūriu orientuotais švietimo tikslais. Programa rengia pažangius klimato kaitos politikos, teisės ir poveikio vertinimo bei tvaraus gamtos išteklių valdymo mokymus.

Programa grindžiama dviem alternatyviomis didžiosiomis bendrovėmis:

 • Gamtos išteklių valdymas ir
 • Aplinkos ir klimato kaitos įstatymas.

Visi studentai privalo rengti kursus "Gamtos išteklių valdymas", "Aplinkosaugos įstatymai ir politika" bei "Klimato kaitos įstatymas ir politika" prieš pasirenkant jų pagrindines teises.

Kas mes esame?

Aplinka, gamtos ištekliai ir klimato kaita yra bendra magistrantūros programa, organizuota tarp dviejų disciplinų; aplinkosaugos teisė ir aplinkos politika. Magistro studijų programa yra visiškai administruojama per UEF teisės mokyklą, nors aplinkosaugos politikos svarba yra UEF geografinių ir istorinių studijų katedroje.

Be to, programa yra 2013 m. Įsteigtos Klimato kaitos, energetikos ir aplinkos teisės centro (CCEEL) dalis. UEF teisės mokykla yra pirmaujanti Suomijos mokslo įstaiga gamtos išteklių, klimato kaitos, energetikos ir aplinkos teisės srityje. . CCEEL sujungia įvairią veiklą iš UEF teisės mokyklos ir teikia bendrą diskusijų, mokslinių tyrimų ir švietimo platformą.

Programa taip pat naudinga UEF veikiančio Gamtos išteklių, aplinkos ir visuomenės instituto (LYY) mokslinių tyrimų ir švietimo tinklui, atstovaujančiam kelioms disciplinoms, įskaitant geografiją, miškų ekonomiką ir politiką, aplinkosaugos teisę, istoriją, estetiką ir politiką, sociologiją, švietimo ir turizmo studijos.

„LYY“ tinklas sujungia įvairių tradicinių ir naujų studijų sričių tyrinėtojų žinias, susijusias su aplinkosaugos socialine ir kultūrine priežiūra bei jos išteklių naudojimu, o rezultatai tuomet siūlomi pasauliui. Instituto tyrinėtojų tinkle yra daugiau kaip 100 mokslininkų ir magistrantų, taip pat 12 profesorių, atstovaujančių kelioms disciplinoms, įskaitant geografiją, miškų ekonomiką ir politiką, aplinkosaugos teisę, istoriją, estetiką ir politikos, sociologijos, švietimo ir turizmo studijas.

Priėmimo sąlygos

 • Bakalauro laipsnis arba lygiavertis universiteto laipsnis atitinkamoje srityje
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas
 • Motyvacijos raštas anglų kalba
 • Rekomendacinis laiškas anglų kalba
 • Esė anglų kalba
 • Paso nuotraukų puslapio kopija
  Vėlesnis programos kriterijus yra:
 • Interviu

Priėmimo sąlygos 2020 m. Suvartojimui bus patvirtintos vėliau.

Daugiau informacijos: http://www.uef.fi/en/envlawandpolicy/admission-requirements

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sust ... Skaityti daugiau

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sustainable future. Our research is ranked among the best in the world in several fields. Skaityti mažiau
Joensuu , Kuopio + 1 Daugiau Mažiau