"Hawaii Visiting International Professionals" (VIP) programa suteikia užsienio teisininkams ir verslo specialistams galimybę studijuoti Amerikos ir tarptautinę teisę pagal kursų programą, teikiamą ne kredito, ne laipsnio pagrindu. VIP programa yra ideali vidutinio karjeros specialistams, norintiems studijuoti specializuotus teisės aktus, bet ne siekia laipsnio. Mes taip pat džiaugiamės LLM absolventais, kurie nori įgyti papildomų studijų pagal amerikietišką teisę arba rengiasi pasiimti JAV egzaminą baru, sutelkiant dėmesį į baro kursus.

Visa VIP programa prasideda kiekvienais metais rugpjūtį ir baigiasi gegužės mėnesį, tačiau pareiškėjai, kurie negali praleisti viso mokslo metų Teisės mokykloje, gali dalyvauti VIP programoje tik vienam semestrui. VIP dalyviai gali registruotis iki 17 kredito valandų per semestrą klasių kaip auditoriai. Nors VIP dalyviai gali laisvai užsiimti dauguma "Law School" kursų, įsisavinimas priklauso nuo vietos laisvės ir yra patvirtintas kursų instruktoriaus.

Baigus programą, dalyviai uždirbs iš teisės mokyklos auditoriaus sesiją ir VIP pažymėjimą. Audituojami kursai negali būti naudojami siekiant patenkinti kitų Havajų universiteto programų pakopos reikalavimus.

VIP programos nariai kviečiami dalyvauti visų teisės mokyklų veikloje ir visiškai integruoti į mūsų teisės mokyklos bendruomenę. VIP dalyviai taip pat yra įtraukti į orientacinius ir kitus specialius renginius, kuriuos siūlome mūsų LLM studentams ir lankytojams ištisus metus.

Taikyti:

Paraiška VIP programai privalo būti VIP paraiška, asmeninė pažyma ir CV, paraiškos padengti 60 JAV dolerių, dvi rekomendacinės raidės, finansinės paramos dokumentai ir paso biologinės informacijos puslapio kopija. TOEFL, IELTS ar lygiavertis anglų kalbos testas taip pat reikalingas; rekomenduojamas minimalus TOEFL balas VIP pareiškėjams yra 500 (CBT 173, IBT 61).

Paraiškos bus svarstomos pagal besikeičiančią tvarką ir priėmimas suteikiamas pagal laisvą erdvę. Pareiškėjams patariama, kad vizų tvarkymas gali trukti kelis mėnesius, todėl jie turėtų būti taikomi kuo anksčiau.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 4, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date