BBA-LLB (Hons)

Išradingai sumanytas 5 metų integruota BBALL.B. (Su pagyrimu) studijų programos ITM teisės mokykla integruoja teisės tyrimą su administracija per semestrą režimą didinti ITM teisės studentams įsidarbinti ir dėl streso teisinio švietimo kaip specialybės ir super specialybės dalykų erą. Šis penkerių metų programa suteikia studentams intelektinius pamatus teisinį tyrimą, ir suteikia jiems galimybę sutelkti savo tyrimų srityse, kurios ypač domina naudojant pažangias klases, klinikos, inscenizacijos teismus ir raštu projektams.

ITM teisės mokykla buvo priimta "klinikinį metodą" demaskavo "studentui aktualios problemos, su kuriomis susiduria jį su realiais žmonėmis, kurie faktiškai bėdą". Per klinikinius kursus, studentai ITM Law School yra veikiami ne tik lawyering įgūdžių, bet ir esminių vertybių teisininko profesijai teikimas kompetentingai atstovauti; skatinimas, teisingumo, sąžiningumo ir moralės; toliau gerinti profesija; ir profesionaliai tobulėti.

Gauti darbą po baigimo yra tikras iššūkis, ypač kai vienas neturi jokios darbo patirties. Ironiška: gauti darbo patirties, vienas pirmiausia turi gauti darbą. Mes manome, kad "Stažuotė", kaip vienintelis sprendimas už tai. Taigi stažuotė ITM Law School yra privalomas ir yra pagrindinė strategija siekiant pagerinti galimybes įsidarbinti "mūsų studentams.

Stažuotė ne ITM Law School yra privalomas kiekvienam BBALL.B studentas. (Su pagyrimu) studijų programos. Iš ITM Law School studentai gaus pavydėtinas galimybes stažuotis įvairių institucijų / Advokatų kontoros / Teismai / Bankai / DB / Draudimo įmonės, ir tt, ir intern su garsių advokatų ir teisėjų. Akademinis kalendorius ir stažuotės programa ITM Law School yra skirta labai kruopščiai, siekiant užtikrinti, kad ITM Law School studentai turės daugiau nei studijuojančių kituose teisės mokyklų pranašumą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų ITM University, School of Law »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Liepa 2019
Duration
5 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Liepa 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date