Ba tarptautiniuose mokesčiuose ir teisėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BA Tarptautinio apmokestinimo ir teisės

Mokesčių temoje tarptautiniai tinklai nebuvo neefektyvūs. Vis dažniau apmokestinimo klausimams reikia atsakyti iš tarptautinio konteksto, nesvarbu, ar tai būtų bendrovės ar įstatymo požiūris. Todėl kursas "Tarptautinis apmokestinimas ir teisė" yra mokomas anglų kalba. Kurso turinys iš esmės yra skirtas visuotiniam suderinimui ir yra orientuotas į svarbiausius mokesčių klausimus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Pirmajame semestre pagrindinis turinys yra mokomas už nacionalinius mokesčius, kurie papildomi nuo antrojo semestro su svarbiausių tarptautinių mokesčių temų moduliais.

Siekiant užtikrinti visapusišką teorinį pagrindą, taip pat mokoma tarptautinės verslo ekonomikos subjektų, susijusių su mokesčiais ir teise. Be to, teisiniai ir sociologiniai moduliai suderinami su plataus masto kursų programa. Minkšti įgūdžiai ir šiuolaikinių kompiuterinių technologijų taikymas mokesčių srityje, taip pat eksperimentiniai ekonominiai tyrimai garantuoja šiuolaikinę didaktinę programą.

Tai išskiria mūsų absolventus iš kitų, todėl juos puikiai kvalifikuoja ir tinka sėkmingai karjerai ateityje!

Be klasikinių standartų ekonominių ir mokesčių temų, pagrindų kursai taip pat moko analitinius įgūdžius ir pagrindines žinias apie socialinius mokslus. Pagrindinis kursas vyksta ketvirtajame ir penktame universitetų semestruose. Studentas gali pasirinkti privalomus dalykus, susijusius su jų individualiu ateities pašaukimu. Čia studentas gali pasirinkti dalykus, daugiau dėmesio skiriant audituojant ar apmokestinant ekonominiu ar teisiniu požiūriu. Šeštajame semestre studentas baigia praktinį semestrą (stažuotę) arba įgijo patirties užsienyje. Mes, žinoma, konsultuojame studentą apie jiems prieinamų galimybių spektrą ir remiame tinkamą pasirinkimą, ypač kalbant apie semestrą užsienyje. Septintasis ir paskutinis semestras skirtas bakalauro darbui. Čia mes taip pat pripažįstame artumo praktinei patirčiai ir bendradarbiavimą su privačiojo sektoriaus įmonėmis svarbą. Be to, blokų kursuose suteikiami būtini įgūdžiai rengiant baigiamuosius darbus. Kursas baigtas kolokviumu!

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Reino Waal universitetas gyvuoja nuo 2009 gegužės 1 d., Ir yra novatoriškas, tarpdisciplininis ir labai modernus tarptautinis universitetas, Kleve, kaip ir pagrindinė buveinė, mokymosi ir Kamp-Lintfor ... Skaityti daugiau

Reino Waal universitetas gyvuoja nuo 2009 gegužės 1 d., Ir yra novatoriškas, tarpdisciplininis ir labai modernus tarptautinis universitetas, Kleve, kaip ir pagrindinė buveinė, mokymosi ir Kamp-Lintfort kaip antrą vietą. Kleve, kol mes galime pereiti prie naujų pastatų statomi šiuo metu šalia Spoy kanalo, galite mokytis kaip tarpiniu sprendimu iki mūsų pastatų, Landwehr Straße arba prie buvusio armijos kareivinės, Emmerich. Kamp Lintfort vieta Südstraße, taip pat laikinas sprendimas, kur kursai vyksta, kol juda į savo naujus pastatus miesto centre. &nbsp Nuo 2013 m., Iš viso 5000 studentai iš Vokietijos ir užsienyje galės mėgautis tiek akademinės svetaines kartu užbaigti patrauklias kursus atvirą, draugiški ir asmeniški atmosferą.Mūsų mokytojai, dėstytojai ir darbuotojai, ir maloni aplinka, mūsų universitete taip pat labai prisideda prie mūsų mokiniai jaučiasi tikrai namie. &nbsp Mūsų kursų temos yra mokslo ir taikymas, pagal aukščiausius standartus ir didelės praktinės reikšmės, tiek instrukcijų ir mokslinių tyrimų. Mes siūlome studijų programų gamtinių, ekonominių ir inžinerijos mokslų, taip pat orientuotas į socialinių ir sveikatos mokslų dalykai. &nbsp&nbsp 2009 rugsėjo 21 d. Pradėjo žiemos semestro 2009/2010 siūlymas mūsų pirmieji trys Bakalauro studijų programos: Bio Mokslas ir sveikata, bakalauro, Kleve Gyvosios gamtos mokslų fakultetas Tarptautinis verslas ir socialiniai mokslai, bakalauro, visuomenės ir ekonomikos fakultetas Kleve E Vyriausybė, bakalauro fakulteto Ryšių ir aplinkos Kamp-Lintfort &nbsp Keturių Fakultetai - "technologijų ir Bionika" (Emerichas), "Gyvosios gamtos mokslai (Kleve)" Visuomenė ir ekonomika "ir " Technologija ir Bionika "(Emerichas) ir" Ryšių ir aplinkos "Kamp-Lintfort - iš viso 16 kursų buvo Reino Waal universitete nuo žiemos semestro 2010/2011, 70 procentų, kurie yra dėstomi anglų kalba. Ir šie skaičiai kasmet auga. Skaityti mažiau