BA Tarptautinio apmokestinimo ir teisės

Mokesčių temoje tarptautiniai tinklai nebuvo neefektyvūs. Vis dažniau apmokestinimo klausimams reikia atsakyti iš tarptautinio konteksto, nesvarbu, ar tai būtų bendrovės ar įstatymo požiūris. Todėl kursas "Tarptautinis apmokestinimas ir teisė" yra mokomas anglų kalba. Kurso turinys iš esmės yra skirtas visuotiniam suderinimui ir yra orientuotas į svarbiausius mokesčių klausimus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Pirmajame semestre pagrindinis turinys yra mokomas už nacionalinius mokesčius, kurie papildomi nuo antrojo semestro su svarbiausių tarptautinių mokesčių temų moduliais.

Siekiant užtikrinti visapusišką teorinį pagrindą, taip pat mokoma tarptautinės verslo ekonomikos subjektų, susijusių su mokesčiais ir teise. Be to, teisiniai ir sociologiniai moduliai suderinami su plataus masto kursų programa. Minkšti įgūdžiai ir šiuolaikinių kompiuterinių technologijų taikymas mokesčių srityje, taip pat eksperimentiniai ekonominiai tyrimai garantuoja šiuolaikinę didaktinę programą.

Tai išskiria mūsų absolventus iš kitų, todėl juos puikiai kvalifikuoja ir tinka sėkmingai karjerai ateityje!

Be klasikinių standartų ekonominių ir mokesčių temų, pagrindų kursai taip pat moko analitinius įgūdžius ir pagrindines žinias apie socialinius mokslus. Pagrindinis kursas vyksta ketvirtajame ir penktame universitetų semestruose. Studentas gali pasirinkti privalomus dalykus, susijusius su jų individualiu ateities pašaukimu. Čia studentas gali pasirinkti dalykus, daugiau dėmesio skiriant audituojant ar apmokestinant ekonominiu ar teisiniu požiūriu. Šeštajame semestre studentas baigia praktinį semestrą (stažuotę) arba įgijo patirties užsienyje. Mes, žinoma, konsultuojame studentą apie jiems prieinamų galimybių spektrą ir remiame tinkamą pasirinkimą, ypač kalbant apie semestrą užsienyje. Septintasis ir paskutinis semestras skirtas bakalauro darbui. Čia mes taip pat pripažįstame artumo praktinei patirčiai ir bendradarbiavimą su privačiojo sektoriaus įmonėmis svarbą. Be to, blokų kursuose suteikiami būtini įgūdžiai rengiant baigiamuosius darbus. Kursas baigtas kolokviumu!

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date