Bakalauro ir tarptautinės teisės

International University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro ir tarptautinės teisės

International University

Bakalauro tarptautinės teisės

Teisės fakultetas buvo įkurtas 1994 metais. Nuo to laiko jis baigė daugiau nei 2500 specialistų, kurie šiuo metu dirba valstybinėse ir privačiose organizacijose, teisininkai, advokatai ir notarai, skaito paskaitas ne aukštojo mokslo institucijoms, ir dirbti kaip su pareigūnais prie nacionalinių prokuratūrų įstaigų ir teisėsaugos institucijų. Šiuo metu yra 1673 studentai iš dieninių ir nuotolinis mokymas programas fakulteto.

Teisės fakultetas turi keturis departamentus:

  • Departamento Privatinės teisės
  • Departamento Viešosios teisės
  • Istorijos fakultete teisės ir humanitarinių
  • Tarptautinės teisės katedra

Pagrindinis

Tarptautinė teisė

Specializacija

Tarptautinė komercinė teisė

Kvalifikacija

Tarptautinė advokatas su užsienio kalbų

Mokymo procesas ne fakulteto atlieka aukštos kvalifikacijos dėstytojų ir ekspertų jurisprudencijos ir tarptautinę teisę, kurių dauguma turi mokslinį laipsnį PhD ir pedagoginių vardų profesorių ir docentų. Daugelis iš jų turi didelę tarptautinę patirtį ir ėmėsi stažuotes tarptautinėse organizacijose ir vyriausybės agentūrų užsienyje.

2009 metų rugsėjį, metodinis centras Tarptautinės humanitarinės teisės buvo atidaryta universitete. Centras remia JT, Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus komiteto ir kitų autoritetingų tarptautinių organizacijų.

Teisės fakultetas yra vienintelis fakultetas Baltarusijos Respublikos į teisės specializaciją, kuri siūlo savo studentams privalomus kursus dviejų užsienio kalbų ir laisvai pasirenkami dalykai kitose dviem kalbomis. Užsienio kalbos: anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir italų.

Fakultetas palaiko glaudžius ryšius su iškiliausių Europos švietimo institucijų ir mokslinių tyrimų centrų jurisprudencijos ir tarptautinės teisės srityje. Ji suteikia Teisės fakulteto studentams tai puiki galimybė plėsti savo profesines žinias, išmokti svarbius praktinius įgūdžius, tobulinti kalbos įgūdžius ir dalyvauti tarptautinėse konferencijose, seminaruose ir kituose akademiniuose renginiuose, taip pat imtis stažuotes užsienyje.

Daugelis fakulteto studentai taip pat yra nariai tarptautinėje studentų tyrimai klubas "Primum", kuri administruoja ir koordinuoja Tarptautinių reikalų departamento universitete. Primum klubo nariai atstovauja instituto žinomų nacionalinių ir tarptautinių konkursų ir varžybų, pavyzdžiui, Philip C. Jessup tarptautinės teisės teismo inscenizacijos konkurse (JAV) Telders tarptautinės teisės teismo inscenizacijos konkurse (Olandija), Jean-Pictet'o konkurse ( Šveicarija), FF Martens Tarptautinė humanitarinė teisė Konkurencija (Rusija), ir tt

Fakultetas taip pat garsėja kaip iniciatorius ir organizatorius Tarptautinė teisė Konkurencijos "Jaunimas už taiką" - svarbiausias kasmetinis studentų konkurencija tarptautinės humanitarinės teisės Rytų Europoje, kuri traukia ir vienija studentų komandos iš viso pasaulio. Per pastaruosius penkerius metus Konkurencijos matė studentų komandos iš daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje.

Teisės fakultetas dalyvavo JT akcijoje "Stand su skurdu planas" (Stand-Up), kuris vyko kaip pasaulinės atveju už 24 valandas. Dėl kampanijos, fakultetas buvo įtraukta į Gineso rekordų knygą. Teisės fakultetas studentai atlieka privalomus anksto baigimo stažuotes viešųjų įstaigų, įmonių, juridinių įstaigų ir tyrimo institucijų.

Studentų mokslinių tyrimų veikla yra palaikoma daugelio mokslinių draugijų ir tyrimo grupių, vienijančių studentus, pagal jų profesinius interesus: istorija ir teisės teorija ", tarptautinė viešoji teisė; ir tt

Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Baltarusija - Minsk, Minsk Region
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Baltarusija - Minsk, Minsk Region
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla