Bakalauro - paralegal studijos

Millennia Atlantic University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro - paralegal studijos

Millennia Atlantic University

Bakalauro - paralegal studijos

&nbsp

Iš paralegal programą absolventas turės švietimą ir mokymą dirbti vadovaujant ir prižiūrint advokatui ir atlikti specialiai deleguotąjį materialinį teisinį darbą pagal advokatu priežiūra. Dėl didelės paklausos teisinį darbą, advokatai kreipėsi į paralegals padėti ne tik raštu ir mokslinių tyrimų aspektus teisės, bet ir rengiasi bylinėtis.

&nbsp

Kursai ir užduotys atkartoti gyvenimiškas situacijas ir iš teismo salės, arba advokatų kontora. Padėjėju, advokatu, paralegal tyrimai teisinis precedentas, rengia teisinius dokumentus, ir tiria faktus. Tyrimai atliekami remiant teisinį procesą, imtis teisinių veiksmų, plėtoti gynybai, arba parengti dokumentus.Paralegal programa buvo sukurta siekiant parengti absolventą papildomų teisės srityse su pažangių įgūdžių bylinėjimosi nepriklausančių teisinio padėjėjo programą. Absolventai gali dirbti privačiose kontoros, valstybinių įstaigų, ir korporacijoms.

&nbsp


Mokiniai aprūpinami capstone Žinoma, kad apima pasirengimą sertifikavimui. Sertifikavimas yra savanoriškas ir neprivalomas, ir nėra privaloma darbo kaip paralegal. Baigusiems šią programą, studentas gali tapti Floridos Registruoti paralegal pagal: (1) Sėkmingas paralegal Išplėstinė Kompetencijų egzamino (ETPA sertifikavimo, kaip siūlo Nacionalinės federacijos paralegal asociacijų "NFPA ") ir geros būklės su NFPA arba (2) sėkmingai baigti Sertifikuoti Teisinė asistentas / Sertifikuota paralegal tyrimas (CLA / KP sertifikavimo, kaip siūlo Nacionalinės asociacijos Juridinių asistentai "NALA) ir geros būklės su NALA.Registracija yra savanoriškas, o ne reikalaujama, kad būtų įsidarbinti kaip paralegal.


Absolventai Mau teisinės asistentas bendradarbis menų bakalauro laipsnį gali perduoti 18 kreditų bendrojo lavinimo; 12 kreditų žemesnio lygio verslo pagrindas, ir 27 kreditų Teisės specialybė viršutinio lygio Kursai kaip 57 kreditų iš viso.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Doral, Florida
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Doral, Florida
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla