Read the Official Description

Bakalauras įstatymo (LAB)


Mūsų flagmanas LAB pagyrimu įstatymas laipsnis padės jums pakloti už sėkmingą karjerą kaip advokato, advokato ar kito teisės susijęs užimtumas pamatus. Tai vienintelis bakalauro kursas, kuri siūlo akcijų teisinį išsilavinimą atleisti nuo akademinėse scenose profesinės teisinį išsilavinimą, Jungtinio akademinėse scenose valdybos Advokatai reguliavimo tarnyba (SRA) ir advokatų standartų valdyba (BSB) pripažintai.

Didelis procentas mūsų dėstytojai yra kvalifikuoti kaip advokatai, advokatams, arba abi, Jungtinėje Karalystėje ir kitose jurisdikcijose, ir jums bus pasinaudoti jų patirtimi ir ekspertų žiniomis.

Dėl LAB pagyrimu teisės diplomą įgysite puikią įžeminimo teisės įgūdžių ir pamatų dalykų. Jums taip pat bus suteikta galimybė įgyti specialių žinių tokiose srityse kaip užimtumas įstatymo. Savo pirmuosius metus jums taip pat ištirti teisinius mokslinių tyrimų įgūdžių ir turėti galimybę dalyvauti ginčytinas. Baigusiems mūsų advokatų laipsnių nuėjo dirbti įmonių, įskaitant American Airlines, Charsley HarrisonLLP ir Santander.

Studentai, kurie baigė bent po apatinių antros klasės pagyrimu bus užtikrintas čia įstatymo College Place prisiimti teisinę praktiką laukas (kitą etapą ir tapti advokatas). 

Karjera


Absolventai gali studijuoti LPC (į kitą etapą ir tapti advokatas) arba BPTC (kitą etapą ir tapti baristeris). Daugelis studentų pradedant teisės laipsnį bus svarsto karjerą kaip advokato ar barrister kai jie absolventas. Absolventai taip pat ištirti karjeros galimybes verslo, labdaros, valdymo ar administravimo arba legally- susijusiose srityse, pavyzdžiui, paralegal darbo. Mūsų absolventai nuėjo dirbti įvairių organizacijų, įskaitant Duncan Lewis Julian Young & Co, H & M solicitors ir dar daugiau.

Patekimo į rinką reikalavimai


Dėl LLB mes paprastai pateikti pasiūlymus aplink 300 tarifines kiekis ir BA pagyrimu įstatymas mes paprastai pateikti pasiūlymus aplink 260 tarifų ar mažiau taškų, jei jūs turite tik du A lygio plius GCSE matematikos ir anglų kalbą C laipsnio arba didesnis. Išplėstinė Absolventams diplomai vienodomis pirmiau. Kaip mes turime bendra pirmus metus už LLB ir BA pagyrimu įstatymas, tai yra įmanoma, studentams, kurie pasiekė ypač stiprus ženklai perkelti iš BA pagyrimu įstatymas į LLB ne savo pirmųjų metų pabaigoje.

Tarptautiniai patekimo į rinką reikalavimai


Mes priimame, kad pirmiau lygiavertės pripažintos užsienio kvalifikaciją, sužinoti daugiau apie iš savo šalies reikalavimus, matyti daugiau informacijos pagal paramos savo šalyje. Daugiau informacijos apie kitus lygiaverčius reikalavimus, kuriuos Middlesex priima pamatyti įvažiavimo reikalavimus.

Anglų kalbos reikalavimai


Jūs privalote turėti kompetenciją anglų kalba, o mes paprastai reikalauja C laipsnio GCSE arba lygiavertę kvalifikaciją. Dažniausiai Anglų kalbos reikalavimai tarptautiniams studentams yra IELTS 6.0 (su minimalus 5.5 visų keturių komponentų) arba TOEFL interneto pagrindu 72 (bent 17 klausymo ir rašymo, 20 kalbėjimo ir 18 skaitymo).

Program taught in:
Anglų

See 10 more programs offered by Middlesex University London »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
3 - 5 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,000 GBP
- JK ir ES; £ 10,400 - Ne ES
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019