bakalauro teisės ir teisingumo

Algoma University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

bakalauro teisės ir teisingumo

Algoma University

Bakalauras, Teisės ir teisingumo

&nbsp

Teisė ir teisingumas programa yra daugiadisciplinę programą, ir kursai yra dėstomi fakulteto teisės ir teise susijusių disciplinų (Vietinių studijos, politikos mokslų ir politinės ekonomikos, istorija, filosofija, psichologija ir sociologija) su patirtimi, o taip pat fakulteto kurie yra patyrę advokatai ir teisėjai.

Skirtingai nuo teisės mokyklą, kuris moko žmones būti teisininkai, tai bakalauro programa padės jums suprasti teisę kaip įvairių sričių ir kompleksinio socialinio reiškinio. Žinoma, ji taip pat suteikia puikų pagrindą teisės mokyklos studijas. Teisės ir teisingumas studentas, jums įgyti bendrą teisinių žinių ir įgūdžių, taip pat studijuoti labiau pagilinti konkrečių sričių srityje, kad palūkanų ar rūpestis jums.Jums bus tyrimo įprastinių, tradicinių ir alternatyvių formų teisingumo ir ginčų sprendimo, taip pat lyginamasis, teorinius ir istorinius perspektyvas.

Įstatymas ir teisingumas programa Algoma universiteto siūlo trijų ir ketverių metų Teisės ir teisingumo laipsnių ir kaip viena didelė (vienu specializacijos) arba dvigubai specializacijos (kombinuoto specializacijų) su kitais sritys (politologijos, Vietinių tyrimai, istorija, sociologija , psichologijos, anglų ir kt.) Nepilnametis taip pat yra ir gali būti derinamas su kitų didžiųjų.

&nbsp

&nbsp

Teisės ir teisingumo sertifikatas

&nbsp

Teisės ir teisingumo sertifikatas yra 30-kredito programa, kitų studijų programų studentams ir absolventams, kurie nori atlikti papildomą tyrimą, Teisės ir teisingumo srityje.Sertifikato programa nėra prieinama studentams, kurių studijų programa Teisė ir teisingumas.

Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kanada - Sault Ste. Marie, Ontario
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kanada - Sault Ste. Marie, Ontario
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla