Read the Official Description

Bakalauras Verslo teisė

Į verslo įstatymo (LL.B.) bakalauras nuotolinio mokymosi IUBH atveria jums kelią į teisingame karjerą Kombinuotosios srityje verslo administravimo ir įstatymo dėmesio.

Mūsų nuotolinio mokymosi lanksčiai prisitaiko prie jūsų kasdieninio situaciją. Mes neturime jokių apribojimų, fiksuoto registracija ar okupuotas vietas. Mūsų dėstytojai tu visada po ranka.

Visi studentai, kurie įrašyti, taip pat gaus iPad Mini tinklainės *. Taigi jūs turite savo scenarijus, mokymo vaizdo įrašus ir podcast'us visada. * Veiksmų priklauso nuo laikotarpio, pamatyti www.iubh-fernstudium.de/iPad

Faktai apie nuotolinio mokymosi bakalauro (LL.B.) Verslo įstatymo

 • Laipsnis: Bakalauras Įstatymų (LL.B.)
 • Trukmė studijų: arba 6, 8 arba 12 semestrus
 • Kalba: vokiečių
 • Kreditai: 180 ECTS
 • Testai: 4-6 egzaminus per semestrą, Laikyti 36 studijų centrų Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje ar visame pasaulyje 130 Goethe institutais. Net grynai internete remiantis įmanoma!
 • MĖGINIŲ PROGRAMA: nemokamai 4 savaičių klinikinio tyrimo
 • IŠPLĖTIMAS: nemokamai
 • Patekimo į rinką reikalavimai: (techninis) aukštosios mokyklos ar baigė magistro sertifikatas arba minimali 2 metų mokymo programa su 3 metų profesinę patirtį.
 • Akreditacija: FIBAA, ZFU (registracijos numeris 158.614)
 • Tyrimo pradžioje: bet kuriuo metu

Ateities perspektyvos trokštantiems verslo teisininkai

Karjera bakalauras Verslo teisė Verslo teisininkai yra verslo pirmojo kontakto už sutartinių ir teisinių verslo sandorius. Daugiausia įmonių teisininkai dirba teisinėse tarnybose įmonių, be to, yra daug būdų, pavyzdžiui, dirbti finansų, pardavimų, pirkimų, ir žmogiškųjų išteklių padalinių ar net didelės mokesčių konsultavimo ir audito srityse. Per savo verslo valdymo ir teisinių žinių jie suvokia, galintį specialistą ir vadovaujančias pareigas daugelyje bendrovių įvairiuose sektoriuose. Verslo ir teisės derinys įgalina juos vykdyti įmonių teisinėse tarnybose analizuoti rizikos sritis ir įvertinti ir sukurti komercines sutartis, teisines patikrinti ir atlikti derybas sutartis su verslo partneriais.

Reikalavimai tyrimo

Nuotolinio mokymosi bakalauro (LL.B.) Verslo teisė yra iš esmės atvira įėjimas. Iš jūsų pusės tik vienas universitetas priėmimo Taigi reikalinga registracija.

Studijavimas su (specializuotos) Abitur

Kaip pareiškėjas su universitetą kvalifikaciją (Abitur) arba techninio kolegijos (techninė aukštosios mokyklos), galite iš karto ir be egzaminą patekti į bakalauro studijas IUBH.

Studijavimas be Abitur

Net ir be (techninis) aukštosios mokyklos yra įrašas įmanoma, jei jums atnešti šių patirtis:

 • An bent dvejų metų profesinio mokymo ir
 • bent trejų metų profesinę patirtį.

Taip pat magistro pažymėjimas ar karjeros pažangos (Z. B. kaip IHK Fachwirt / į) nesuteikia jos turėtojui teisės studijuoti pradžios.

teisminio nagrinėjimo metu

Pavyzdys programa (kuri neturi būti painiojama su laisvu keturių savaičių bandomajam tyrimo visiems studentams) būtina! Ar žinote, aukštosios mokyklos neturi (profesinė) ir savo išsilavinimą / okupacija neturi verslo aplinka, arba savo mokymo / profesinės veiklos dėmesio nėra konkrečiai taikomos vieną iš mūsų bakalauro programas. Kad būtų tuo atveju, jei buvo mokomi kaip virėjas, mechanikas ar pedagogams. Jei šis mokymas turi būti ne mažiau kaip dvejus metus, ir jūs taip pat verfügst per trejus metus patirtis, diskretizavimo tyrimo įrašas bakalauro studijų programą Jūsų pasirinktoje yra įmanoma.

Tai apima pirmuosius tris semestrus studijų ir baigiasi automatiškai, kai šį kartą du trečdaliai planuojamų kursus ar Moduliai yra sėkmingai baigtas. Jūs studijuoti tada reguliariai tęsiasi.

Išsamesnė informacija apie leidimą Nesivaržykite kreiptis į mūsų studija egzaminavimo tvarkos. Arba, dar geriau, jūs nustatote sau su mūsų studijų konsultavimo kartu, panašiai aprašyta jums galimybes studijuoti be mokyklos.

Priėmimas į Steuerberaterprüfung

Baigus komercinės teisės studijų ir 3 metų profesinę patirtį vienas leidžiama Steuerberaterprüfung.

Profesinė patirtis turi būti iš mokesčių (pvz Mokesčių inspekcija) srityje, patirtis yra skaičiuojamas tik su taikymo koliokviumui.

Beje: Užsisakyti Nemokama informacija Dabar medžiaga ir gauti siurprizas!

Program taught in:
Vokiečių
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
6 - 12 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
- Kainos priklauso nuo laiko modelį.
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment