Bankininkystės ir finansų teisės magistrantūros programa nuo 1984 m. Yra finansinių paslaugų įstatymo priešakyje. Tai seniausia LLM programa, kuri yra tokio pobūdžio Jungtinėse Amerikos Valstijose ir nuo pat jos įkūrimo pradžios mokė daugiau kaip 2 000 advokatų už lyderio pozicijas. Jungtinės Valstijos ir visame pasaulyje. Mūsų absolventai turi įtakingus postus vyriausybinėse agentūrose, advokatų kontorose, korporacijose, finansų įstaigose ir nevyriausybinėse organizacijose.

Šioje programoje siekiame suteikti tinkamą ir praktinį išsilavinimą. Norėdami tai padaryti, mes surengėme finansinių paslaugų specialistų fakultetą, kuris yra savo srities meistras ir kurie turi aistrą, atsidavimą ir įsipareigojimą mokyti ir mokyti jaunus teisininkus. Mūsų bendrojo lavinimo veikla suteikia mūsų studentams visišką panardinimą į finansų teisės sritį, per stažuotes, karjeros diskusijas, paskaitas ir galimybę tarnauti Banko ir finansinės teisės peržiūros darbuotojams, seniausiam šalies vadovaujamam teisės žurnalui į šią temą.

Mūsų durys yra atviros rimtiems profesionalams, norintiems pasinaudoti karjeros galimybėmis naujame finansinių paslaugų pasaulyje. Jei dalinatės mūsų perspektyva ir matote galimybes, kuriose kiti mato krizę, kviečiame Jus prisijungti prie mūsų programos. Mes galime jus patikinti, kad jums tai patiks.

Mokymo programa, skirta tik magistrantūros studijoms

Įrengtos žinios ir įgūdžiai, reikalingi finansų paslaugų klientų reguliavimo, sandorių ir atitikties poreikiams patenkinti šiandienos pasaulio ekonomikoje, mūsų absolventai turi įtakingų pozicijų visame pasaulyje - bankuose, vyriausybėse, advokatų kontorose, korporacijose, finansų įstaigose ir daugiašalėse bei nevyriausybinėse organizacijose . Nuo pirmojo LLM suteikimo bankininkystėje

Studijų programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama reguliavimo kursams ir sandorių kursams bankų teisės, vertybinių popierių teisės ir bendrųjų finansinių paslaugų teisės srityse, lemia bankininkystės ir finansų teisės magistro laipsnį. Studentai taip pat gali nuspręsti sutelkti savo studijas į vieną iš turimų programos koncentracijų.

Be klasės, studentai gali papildyti savo kursinius darbus, sutelkdami dėmesį į dienos finansinių paslaugų klausimus per paskaitas, konferencijas ir apskritojo stalo diskusijas. Daugelis šių konferencijų ir paskaitų yra bendrai remiamos tokiose grupėse kaip „American Bar Association“, „Boston“ advokatų asociacija ir „Clearing House Association“.

Mes taip pat didžiuojamės galėdami pranešti apie Finansinių paslaugų atitikties sertifikato, pirmosios internetinės programos, siūlomos Bankininkystės studijų programos, pradžią

109396_Capture.JPG

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Boston University School of Law »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 18, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 - 8 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applications received after this date will be reviewed on a space available basis
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications received after this date will be reviewed on a space available basis
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications received after this date will be reviewed on a space available basis
End Date