Baudžiamosios justicijos sistemos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Baudžiamojo teisingumo sistema yra sritis, kurioje siekiama spręsti nusikalstamumo sukeltus konfliktus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Jį sudaro įvairių mokslo sričių specialistų rengiamų institucijų rinkinys, tradiciniame oficialių laipsnių žemėlapyje neradęs išsamių mokymo pasiūlymų.

Šis magistro laipsnis - jau 10-asis leidimas - reiškia tvirtą pasiryžimą visapusiškai rengti būsimus specialistus ir tyrėjus baudžiamosios justicijos sistemos srityje. Jos tikslas - tarpdalykinis visų integruotų disciplinų, integruojančių kriminalinius mokslus, mokymas . Tai yra vienintelis esantis meistras Ispanijos geografinėje srityje, kuriame nagrinėjama nuodugni tiek teisinių disciplinų, tiek empiriškai pagrįstų, susijusių su nusikalstamumu, analizė. Būtent pats magistro laipsnis, baudžiamojo teisingumo sistema , buvo paimtas iš konsoliduotų tarptautinių nuorodų, tokių kaip Masačusetso universiteto arba Lesterio universiteto magistrantūros studijos, kuriose įprasta kvalifikuoti „baudžiamojo teisingumo sistemą“. nurodyti tarpdalykinį požiūrį į minėtos veiklos aspektus.

Siekdami šio tikslo, keturių skirtingų Ispanijos universitetų juristai ir kriminologai, koordinuojami iš Universitat de Lleida , suvienijo jėgas, kad suteiktų galimybę mokyti. Taigi, kartu su Universitat de Lleida , šį titulą moko Rovira i Virgili universiteto, Jaume I Castelló universiteto ir Universitat d'Alacant nariai.

Baudžiamojo teisingumo sistemos magistras vadovaujasi pusiau veido mokymo metodika . Kiekvienas iš dviejų semestrų prasideda klasės mokymo bloku, kurio pagrindinio modulio atveju yra dvi savaitės (pirmasis semestras), o pasirenkamojo modulio (antrasis semestras) - keturių dienų. Šiomis dienomis baigiamos savaitinės kiekvieno modulio veiklos internete.

Kodėl verta mokytis?

Pagrindinis magistro tikslas yra pasiūlyti specializuotą mokymą, kuriame būtų integruotas įvairus drausmės turinys, susidedantis iš baudžiamosios justicijos sistemos, tikslą, kuris atitiktų visapusiško mokymo poreikį tiems, kurie nori vadovauti savo profesinei ar mokslinei veiklai šioje srityje. Ji ketina skirti specializuotus ir integruotus mokymus teisės, kriminologijos, psichologijos, sociologijos, politinių ir kitų socialinių mokslų, susijusių su nusikalstamumu, absolventams skirtingose baudžiamojo teisingumo sistemos konfigūravimo disciplinose, iš esmės integruotose pagal materialinę baudžiamąją teisę, baudžiamąjį procesą. , kriminologija ir viktimologija.

Visapusišku požiūriu į minėtas baudžiamojo teisingumo sistemos disciplinas siekiama ne tik siūlyti apžvalgą būsimiems šios srities specialistams, bet ir gilinti ir papildyti iš dalies asimiliuotas žinias kai kuriomis laipsnio studijomis - iš esmės teisės ir kriminologijos. spręsdamas šiuos dalykus.

Kadangi tai yra ne tik akademinis magistro laipsnis, bet ir į mokslinius tyrimus orientuotas magistro laipsnis, kartu gilinantis į tokius dalykus kaip materialioji baudžiamoji teisė, baudžiamasis procesas, kriminologija - iš esmės nusikalstamumo teorijos - ir viktimologija. , ketinama mokyti studentus ir tyrimų metodologijos aspektu. Taigi tikslas taip pat yra suteikti jiems metodinių žinių ir įgūdžių, kurie, ne tik leidę atlikti pirmąjį magistro mokslo darbą, supažindintų juos su daktaro darbo baigimo užduotimi.

Profesinės programos

Meistras rengia baudžiamojo teisingumo sistemos specialistus, todėl jame pateikiamos profesijų, susijusių su šiomis sritimis, tobulinimo priemonės:

 • oficialus baudžiamasis procesas (teisėjai, prokurorai, advokatai ar teismo psichologai, be kita ko)
 • atkuriamasis teisingumas ir baudžiamasis tarpininkavimas
 • aukų tarnybos ir organizacijos
 • baudžiamųjų bausmių vykdymas (kaip kriminalistams kalėjimuose)
 • mokslo disciplinų, susijusių su baudžiamojo teisingumo sistema, tyrinėtojai

Magistro laipsnis leidžia pradėti tyrimą, leidžiant integruotis į doktorantūros programas, susijusias su baudžiamojo teisingumo sistema, kurią siūlo keturi universitetai, siūlantys laipsnį.

Studentų profilis

Žmonės, besidomintys šiuo magistro laipsniu, gali būti iš įvairių specialybių:

 • Teisės arba kriminologijos laipsnis. Teisės arba kriminologijos laipsnis arba kriminologijos diplomas.
 • Kitų laipsnių socialinių mokslų srities, pvz., Psichologijos, sociologijos ar politikos mokslų, laipsnis yra susijęs, nors ir tangentiškai, su baudžiamosios justicijos sistemos studijomis
 • Profesinė veikla, susijusi su baudžiamojo teisingumo sistema, teisinių profesijų ar kalėjimų, teismų, policijos ar komandų, vaikų ar mirties bausmės vykdymo centrų srityje.

Tiems abiturientams, kurie nesinaudoja teise ar kriminologija , gali būti užtikrinamas stojamasis testas, kad būtų užtikrintas pagrindinis žinių lygis pagrindiniuose I modulio dalykuose. Tai siekiama užtikrinti, kad magistro, kurio studijose jis bus gausus, pagrindiniuose dalykuose būtų nustatytas minimalus lygis, nes įrodyta, kad tas lygis pasiektas suteikiant prieinamumo laipsnį - teisės ir kriminologijos laipsnius - jau įrodžius išlaikant testą. lygmuo, kai šios minimalios žinios nėra esminis kitų galimų kilmės laipsnių - psichologijos, sociologijos ar politologijos, be kita ko, turinys.

Priėmimo reikalavimai - patekimo keliai

Prieš pradėdami išankstinę registraciją, patikrinkite, ar atitinkate priėmimo į magistrantūros programą, kuri jus domina, reikalavimus, ir perskaitykite išankstinės registracijos dokumentus.

Remiantis oficialiojo JAV Grauso ir magistro universiteto akademinių nuostatų nuostatomis, patekimo keliai yra šie:

 1. Ispanijos oficialus universitetinis laipsnis. (Bakalauro laipsniai, inžinerija, architektūra, techninė inžinerija, techninė architektūra ir laipsniai)
 2. Atestuotas užsienio universitetinis laipsnis
 3. Laipsnis nepatvirtintas, tačiau turint tokį išsilavinimą, kuris prilygsta Ispanijos mokslo laipsniui, su sąlyga, kad laipsnį išduodančioje šalyje jam suteikiama teisė stoti į antrosios pakopos studijas

atrankos kriterijai

Norėdami gauti magistro laipsnį, turite būti baigę universitetines studijas, kurios suteikia galimybę įstoti į magistro laipsnį, tai yra, teisę, kriminologiją, psichologiją ar politologiją, taip pat baigti kitas socialinių mokslų srities studijas, yra susijusios su baudžiamojo teisingumo sistema. Reikia mažiau pagrindinių kai kurių susijusių dalykų žinių.

Prioritetinės paraiškos bus teikiamos teisės ar kriminologijos studentams. Jei paraiškų yra daugiau nei vietų, bus atsižvelgiama į vidutinį studento įrašo, įtraukto į oficialų akademinį laipsnį, laipsnį, suteikiantį teisę dalyvauti magistro studijose, pažymio vidurkį.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2019

Apie mokyklą

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the ... Skaityti daugiau

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the campus gates. Students make up most of the UdL community, and our objective is to ensure that they enjoy the teaching and learning processes involved. Skaityti mažiau