Jungtinių laipsnių (JD / LLM)

Nesvarbu, ar norite prisijungti prie įmonę arba išbraukti dėl savo, kaip vienintelio gydytojo, mūsų bendros JD / LLM laipsnį ir pasirinkite bendradarbiavimo studijų programas siūlo specializuotą mokymą ir sustiprintas, paklausos darbdaviai ieško šiandienos labiausiai ieškoma po praktikos srityse. Remiantis mūsų praktinių įgūdžių ugdymo JD programą, įskaitant nacionaliniu mastu pripažintų programų doktrinoje, bandymus advokatūros ir intelektinės nuosavybės teisės, John Marshall teisės mokykla siūlo JD kandidatams galimybę įgyti magistro skirtumo, tuo pačiu taupant laiką ir pinigus.


Bendras JD / LLM programose John Marshall teisės fakultete

Plėtoti pažangias žinias ir praktinius įgūdžius viena iš septynių rinkos atitinkama praktika srityse su bendru laipsnį John Marshall.

  •     JD / LLM "Išmokos darbuotojams"
  •     JD / LLM Informacinių technologijų teisė ir privatumas
  •     JD / LLM Intelektinės nuosavybės teisė
  •     JD / LLM Tarptautinio verslo ir prekybos teisės
  •     JD / LLM nekilnojamojo turto teisė
  •     JD / LLM Mokesčių įstatymo
  •     JD / LLM bandomuoju advokatūros ir ginčų sprendimo


Bendras JD / MFR su Ruzvelto universitete

JD kandidatai suinteresuoti plėtoti papildomus visuomenei ar ne pelno vadovavimo įgūdžius gali kartu uždirbti Viešojo administravimo (MPA) nuo Ruzvelto universiteto magistras. Iki devynių John Marshall kreditų, iš kursuose Roosevelt anksto paskirtų gali būti taikomas MFR programą. Be to, devyni kreditai Roosevelt universiteto MFR programa gali būti taikoma John Marshall JD programą, jeigu (1) kursai yra patvirtinti John Marshall šiam tikslui (2) kursai yra priimtas po mokosi John Marshall ir (3) kursai yra priimtas po pirmųjų metų studijų baigimo John Marshall.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų The John Marshall Law School, Chicago, Illinois »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020