CertHE įstatymas

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

CertHE įstatymas

Apie CertHE teisės kursą

Jei norėtumėte išbandyti universitetinį išsilavinimą, mūsų CertHE teisės kursai internete gali būti įgyti kaip savarankiška kvalifikacija arba naudojamas kaip pakopinis bakalauro laipsnis. Kursas skirtas supažindinti jus su anglų teisine sistema tiek iš civilinės, tiek kriminalinės perspektyvos, taip pat išnagrinėti pagrindines baudžiamosios teisės sąvokas ir principus.

Tyrimas grindžiamas specifiniais su teisėmis susijusiais klausimais, susijusiais su skirtingų funkcinių modulių, kurie plėtos jūsų bendravimo, pristatymo, rašymo, analitinio ir kritinio mąstymo įgūdžius, kontekste.

Teisė yra plačiai pripažintas ir labai gerbiamas dalykas, o mūsų CertHE įstatyme įgytos žinios suteiks jums daug galimybių plėtoti savo karjerą tiek teisinėje srityje, tiek už jos ribų.

Kodėl verta mokytis šia tema?

Mūsų internetinis CertHE teisės kursas suteikia jums lankstų požiūrį į mokymąsi, leidžiantį dirbti kartu su savo studijomis. Šis dalykas, be specifinių dalykų žinybų, padės jums įgyti įgūdžių daugelyje sričių, įskaitant mokslinius tyrimus, pristatymą ir kritinį mąstymą.

Susiję kursai

  • LLB (Hons) įstatymas

Mokymasis ir vertinimai

Studijuodamasis savo CertHE teisės kvalifikacija internetu, galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka. Galite mokytis namuose, pietų metu ar bet kur kitur, kur jūs turite prieigą prie interneto.

Visi mūsų internetiniai bakalauro studijų kursai turi įprastą studijų trukmę, kuri parodo, kiek laiko jūs turėtumėte atlikti studijoms.

Galite baigti savo studijas greičiau nei įprasta kursų trukmė, dvigubai viršijant modulius tam tikru laiku jūsų kurso metu, tačiau taikomi minimalūs studijų trukmė.

Mokymo metodai ir stilius

Skirtingai nuo tradicinės universitetinės aplinkos, mūsų internetiniai mokslo kursai naudojasi virtualia mokymosi aplinka. Sistema sukurta stebėti ir valdyti mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos, kur esate.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Mokymasis atliekamas tik internete, o studijų programa gali tilpti į jūsų darbą ir asmeninius įsipareigojimus.

Visame internetiniame įstatyme jūs remiamas specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais moksleiviais ir savo globėjais.

Vertinimo metodai

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. CertHE teisės užduotys yra pagrįstos tikro gyvenimo patirtimi ir nuolatos vertinamos dėstytojų.

Nuo pat programos pradžios visada bus žinoma apie jūsų dabartinę laikinąją kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti tobulintinas sritis.

Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo kursą. Tai pasiekiame:

  • parodyti savo ženklus aiškiai savo klasės knygą, kurią galima peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos;
  • greitas darbo įvertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų klasė būtų nuolat atnaujinama;
  • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų pabaigos egzaminų;
  • užtikrinti, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju;
  • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo.

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai suplanuotą elektroninę stebėsenos sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Karjeros galimybės

Jei norite tobulinti savo profesinę karjerą, internetinis mokymasis yra vienas iš ekonomiškiausių, patogių ir lanksčių būdų įgyti kvalifikaciją. Galite sustiprinti savo išsilavinimą ir karjeros laipsnį iš aukščiausios JK universiteto, nepaisant geografinės padėties, darbo ar asmeninių įsipareigojimų.

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Karjeros tikslai

Teisės žinios, įgytos pagal CertHE įstatymą, galėtų būti naudingos finansavimui, žmogiškiesiems ištekliams, švietimui, vietos ir centrinei valdžiai, savanoriškam sektoriui ar valdymui.

CertHE įstatymas taip pat gali būti naudojamas kaip žingsnis siekiant studijuoti mūsų LLB (Hons) teisės laipsnį, kuris yra pripažintas kvalifikacinio laipsnio (QLD) Anglijoje ir Velse, ir yra pirmas žingsnis, jei jūs ketinate praktikuoti teisė profesionaliai.

Patekimo reikalavimai

Mes tikime, kad švietimas turėtų būti visiems prieinamas, todėl siūlome atvirą įvažiavimo maršrutą, o tai reiškia, kad jums nereikia jokių ankstesnių akademinių kvalifikacijų, norint pradėti mūsų CertHE teisės kursą.

Jums bus leista pradėti CertHE teisės kursą ir įvertinti, ar tai tinka jums per pirmąsias tris savaites. Norint tęsti studijas, jūs turite išlaikyti savo pirmąjį užduotį, nustatytą per šį laiką.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jūsų anglų kalbos įgūdžiai turėtų būti lygiaverčiai IELTS įvertinimui nuo 6,0. Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

21 dienos pinigų grąžinimo garantija

Mes norime suteikti jums galimybę patirtis " University of Essex Online 21 dienų bandomajam laikotarpiui. Štai kodėl mes pristatėme pinigų grąžinimo garantiją. Jei pradėsite kursą ir per pirmąsias tris savaites nuspręsite, kad tai ne jums, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Skaityti daugiau

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Skaityti mažiau
Kolčesteris , JK internete + 1 Daugiau Mažiau