Daktaras juridinio mokslo

KoGuan Law School of Shanghai Jiao Tong University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Daktaras juridinio mokslo

KoGuan Law School of Shanghai Jiao Tong University

Juridinių mokslų daktaras (SJD; lotynų, SCIENTIAE Juridicae daktaras) programą, sukurtą pagal doktorantūros programos kitų disciplinų, skirta tiems, kurie nori siekti akademinės karjeros, kaip mokytojai ir mokslininkai, teisę. Tai labai selektyvus programa yra atvira tik tiems pareiškėjams, kurie turi išskirti išankstinį akademinių įrašas teisė, šou pažadą neįvykdyti stipendiją, ir parodyti didelį potencialą užbaigiant mokslinį disertaciją reikiamos kokybės. SJD programa suteikia unikalią galimybę neįvykdyti tarptautiniai teisės absolventams studijuoti KoGuan Law School. Studentai su puikios akademinės įgaliojimai kviečiame kreiptis į mūsų SJD programą.

SJD kandidatai turi būti baigę LL.M. laipsnis arba lygiavertė Kinijos ar užsienio šalis. Kiekvienas SJD kandidatas bus paskirtas pagrindinis fakulteto vadovui su patirtimi studento mokslinių tyrimų srityje ir dviem papildomais fakulteto nariai, kurie sudaro studento doktorantūros komitetas.

SJD programa paprastai trunka mažiausiai trejus metus. Tai apims 01:59 semestrus kursinį darbą. Studentas turi sėkmingai išlaikyti egzaminus raštu ir žodžiu į bendrą studijų srities iki formalaus priėmimo į kandidatūrą. Studentas bus paprašyta parengti mokslinių tyrimų pasiūlymą, kuris turi būti priimtas prieš tyrimai disertacijos prasideda. The SJD studento fakulteto komisija įvertins mokinio pažangą, teikti rekomendacijas ir laikyti egzaminą žodžiu dėl galutinio projekto disertacijos.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Shanghai, Shanghai
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kinija - Shanghai, Shanghai
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla