Daktaras Law & politikos programos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

DJS ir filosofijos daktaras, teisės ir politikos programos

Kembridžo absolventas Universiteto koledžas teisės, politikos ir Bendrosios Tyrimai turi neprilygstamą akademinę programą, siūlanti teisės ir politikos magistro ir daktaro laipsnius - LL.M., magistro įstatymų ir politikos, DJs (daktaro juridinių mokslų), ir pH .D. įstatyme ir politika - ir keletas jungtinių laipsnių su kitomis Kembridžo Graduate universiteto koledžų, įskaitant verslo kolegija, o reguliavimo mokslo ir visuomenės sveikatos koledžo. Fakultetas turi asortimentą ir gylis žinių srityse teisinės stipendijos ir praktikos, kuri leidžia kolegijai pasiūlyti patikimą pasaulinę panardinimo mokymo programą. Tai apima platų PRAXIS vadovavimo remiantis projektų ir kursų, kurie suteikia studentams galimybę įdėti mokymąsi klasėje dirbti sprendžiant realaus pasaulio problemas. Akademinė programa yra taip pat išsiskiria tik pasaulio pasaulio universiteto formatu, siūlanti hidrokostiumą patirtimi kiekvienoje pasaulio regione įgyti retų įžvalgų tarptautinės ir lyginamosios teisės. Studentai paprastai turi daugiadalykiuose interesus ir tyrinėti tuos pasaulinėje pakrovimas intensives su fakulteto kad akcijų interesus ir mentorių savo patirtimi, stipendijas ir mokymo visoje programoje.

Įstatymas yra giliai įsitraukęs į mūsų ekonominių, politinių, bei socialinių pasaulių. Ir taip siekimas bet reikšmės tikslas visada yra susijęs su teisės dalyvavimą. Mokymo programa yra skirta studentams, kurie siekia suprasti, kaip teisė ir politika gali būti išnaudotas dėl globalinio poveikio, arba kurie nori siekti karjeros, kaip pasaulio lyderių ir keisti agentai.

Teisės, politikos ir Global studijų kolegija apima ne tik tuos kursus ir klinikas, kurios yra akivaizdžiai svarbus, tačiau taip pat kursus ir veiklas, kurios gali atrodyti mažiau akivaizdžiai susijęs su teisės ir politikos, bet yra ypač svarbi kuriant atitinkamus supratimą, įgūdžius ir strategijas. Mokantis apie praeitį, analizuojant ryšius tarp teisės, visuomenės, kultūros, suinteresuotųjų šalių, ekonomikos, globalizacijos, verslo ir socialinių institucijų, Sekcijiniai galingas institucijas ir plėtoti įgūdžius ir gebėjimus - įskaitant duomenų ir politikos analizės įgūdžius - yra visi svarbūs žingsniai; taip yra suprasti konkrečius problemines sritis ir susijusias teisines medžiagas.

Teisės, politikos ir Global studijų kolegija yra skirta skatinti studentus susikoncentruoti ties plačios ir integruotos analizės kintamųjų kuriančių pasaulio poveikį. Kolegija peržiūri kintamuosius, kaip giliai, susijusius su viena su kita. Koledžo tikslas yra suteikti galimybę studentams plėtoti turtingą supratimą apie pažadus ir apribojimus, siejamus su įvairių rūšių ir darbo sričių, kurios yra įdomūs studentas.

Gyvenimo temos ir moduliai apima tarptautinę prekybą ir verslą, farmacijos ir medicinos prietaisų reguliavimą, socialinę kaitą, ginčų organizacinės lyderystės, institucinė reforma, teismų valdymą, rinkimų Politika, teisinius režimus, konstitucinės teisės, rasinę teisingumą, vertybiniai popieriai, finansų, rizikos įstatymą, žiniasklaida & internetas, socialinė gerovė, religijos laisvė, darbo, ekonominės plėtros, baudžiamojo teisingumo, civilinės teisenos, žemės naudojimas, turto, aplinkos, ekonominio teisingumo, sveikatos apsaugos, visuomenės sveikatos, skurdas, saugumo, energetikos, kino ir žiniasklaidos produkcija, IT TL , imigracija, žmogaus teisės, bio etika, biotechnologijų, patentų teisės, ir dar daugiau.

DJS ir daktaras įstatyme ir politikos yra juridiniai mokslo programų Kembridžo Graduate universiteto ir Teisės kolegija, politika ir Global tyrimai "Pažangiausias teisės laipsnių, skirtos pirmaujančių teisininkų, vyriausybinių teisės ir politikos formuotojams, tarptautinėmis ir regioninėmis verslo praktikai ir teisės teoretikų, kuris norite tęsti taikomuosius vadovavimo kartu su ilgalaike nepriklausomos tyrimų, mokslinių tyrimų ir rašymo. Kembridžo absolventas universitetas turi gyvą fakultetą sėkmingų praktikų ir mokslininkų iš viso pasaulio. Daugelis pasaulio kohortos nariais jau teisėjai, advokatai, ir dėstytojai savo gimtosiose šalyse, JAV, arba kitose šalyse. Didžėjų ir daktaras kandidatai gamins disertaciją, kad bus sudaromos didelės ir vertingą indėlį teisinės stipendijos.

Yra penki etapai DJs ir filosofijos daktaras, teisės ir politikos programos:

• užbaigimas studijų planą, kuris apima kursinį darbą

• Sėkmingai užbaigus išsamų egzaminą

• Prezentacijos doktorantūros Kolokviumas

• Paraiškų teikimas ir priėmimas daktaro disertaciją

• Sėkmingai žodžiu disertacijos gynimo

Pirmieji du iš šių reikalavimų paruošimo ir baigti studijų planą ir sėkmingai užbaigus išsamų egzaminą-užbaigiami per pirmąjį metų studijų. DJs ir daktaras teisės kandidatų paprastai baigia likusius reikalavimus, prezentacijos doktorantūros koliokviumas, pateikimo ir priėmimo disertacijos ir burnos gynybos disertacijos-per 12-36 mėnesių laikotarpį užbaigus išsamų egzaminą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

Apie mokyklą

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... Skaityti daugiau

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! Skaityti mažiau