PATEKIMO REIKALAVIMAI

Pareiškėjai turi turėti teisės magistro kvalifikacinis laipsnis, arba įstatymų ar Juris Doctor bakalauro laipsnį su pagyrimu vidurkis ne mažesnis kaip 75 procentų, arba lygiaverčio laipsnio kitur.
Pareiškėjas gali būti reikalaujama atitikti dekanas, kad jie turi atitinkamą lygį mokslinių tyrimų įgūdžių imtis kvalifikaciją, kuri apima raštu tarpusavio 50.000 ir 80.000 žodžių disertaciją.
Įėjimas remiantis patvirtinta tyrimų pasiūlymą ir prieinamumą atitinkamą priežiūrą pagrindu. Pareiškėjai turi užpildyti iki išvardytų pagal įstatymus magistro prieš pradedant disertacijos komponentas laipsnio šešių dalykų. Arba priėmimas gali būti skiriamos per perkeliant iš įstatymų kursinių magistro tezės komponento tyrimus. Pareiškėjai pasiekėme bent 75 proc vidutiniškai įstatymų kursinių magistro.

Programos struktūra

Pareiškėjai turi užpildyti:

  • Iki šešių pasirinktų iš dalykų pagal Master of Laws išvardytų pasirenkant.
  • Rašytinis tyrimai disertacija tarp 50.000 - 80.000 žodžių (priklausomai nuo pasirenkant skaičių vykdomas), kuri yra svarbus indėlis į ekspozicijų, žinių ir supratimo apie studijų ir kuris srityje rodo nepriklausomo mokslinių tyrimų pajėgumus.

Profesinis pripažinimas

Ši programa yra doktorantūros laipsnį. Tai galima išrinkti daryti mažiau dalykų mainais rašyti ilgesnį disertaciją (maždaug 5000 žodžių yra pridedami prie baigiamojo darbo trukmė kiekvienam pacientui sumažėjo).

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Bond University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
156 savaites
Dieninės
Price
100,416 AUD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date