Filter
Diplomas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti {lawstudies-diploma:plural} iš Baudžiamosios teisės studijos

Diplomo mokymo programos gali būti vertingas būdas perkelti profesinę patirtį į profesinį mokymą. Siūlant labai kryptingas studijų programas vienerius ar dvejus metus, diplomai suteikia profesionalams dar vieną galimybę įgyti reikiamų karjeros įgūdžių.

Tada koks yra diplomas studijų srityje baudžiamosios teisės? Ši diplomo programa pirmiausia orientuota į tuos, kurie siekia karjeros ar tolesnio pažangos kaip teisėsaugos srities pareigūnas. Kriminologijos studijų diplomas siūlo išsamų išsilavinimą dėl struktūros, principų ir funkcijų baudžiamojo teisingumo sistemos, nuo policijos apsaugos iki teismų veiklos. Visų pirma, programa paprastai orientuota į įstatymų sritis, kurios yra būtinos siekiant užtikrinti visuomenės saugumą, tiriant, vykdant ir teisiškai įtariant įtariamuosius nusikaltėlius.

Teisėsaugos personalas ir studentai pagal nusikalstamos studijų diplomo programą gali tikėtis išmokti pagrindinių įgūdžių, kurie palaiko jų profesinį augimą. Šie įgūdžiai apima nežmonišką konfliktų panaikinimą ir rezoliuciją, bet gali apimti ir tokius gebėjimus kaip apklausti liudytojus ir derybas dėl įkaitų.

Kuriant skirtingo ilgio programas ir reikalaujant skirtingų kursų kreditų, skirtingų mokyklų skirtingų kainų lygių gali būti teikiamos baudžiamosios teisės studijų diplomai. Įvairios institucijos pateikia informaciją apie jų kainų struktūrą ir reikalavimus.

Kadangi teisėsaugos veikla apima platų profesijų spektrą, tie, kurie užsiima nusikalstamos veiklos diplomu, gali rinktis iš kelių karjeros krypčių. Absolventai gali siekti vietos ar valstybės lygmens policijos pajėgų pareigūno pareigybės arba gali nuspręsti įeiti į federalinę agentūrą kaip nacionalinių saugumo pajėgų narys. Jie gali netgi rinktis kaip apsaugą arba dirbti privačioje apsaugos sistemoje su komercinės paskirties agentūromis, siūlančiomis globėją ar privatumo apsaugos paslaugas.

Studentai turėtų žinoti apie galimybes pasirinkti mokyklą ir programą. Daugelis mokyklų siūlo nuotolinį mokymą ir internetinį mokymąsi, o kiti naudojasi tradiciniu požiūriu klasėje. Jei reikia papildomos informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Baudžiamosios teisės studijos

Bow Valley College

Jūs tapsite gyvybiškai sistemos dalis, kuri yra ne iš mūsų visuomenės pamatas, todėl per teisingumo srityje ir savo bendruomenės skirtumą. ... [+]

Teisingumo Tyrimai Diplomas - Teisėsaugos

Jūs tapsite gyvybiškai sistemos dalis, kuri yra ne iš mūsų visuomenės pamatas, todėl per teisingumo srityje ir savo bendruomenės skirtumą. Jūs išmoksite žinių ir įgūdžių, reikalingų siekti karjeros įvairiose srityse, teisėsaugos, kur kasdien siūlo unikalius ir įdomių iššūkių.

Tai 16 mėnesių (4 semestrai) diplomas programa parengs jums patrauklių karjeros teisėsaugos srityje, kaip policijos pareigūnas, šerifas, RCMP pareigūnas, arba pasienio tarnybų pareigūnas. Šiuo metu tarnauja ir neseniai išėję į pensiją policijos pareigūnai sudaro pavyzdinių instruktoriai yra pasiryžę padėti jums pavyks komandą. Visi teisingumo studijos mokiniai tuos pačius kursus Metai 1 (baudžiamosios teisenos, psichologija, sociologija, ir kriminologija) ir imtis kursus konkrečius jų specializacijos 2 metai: Jaunimas Teisingumas, teisėsaugos, arba pataisos studijas. ... [-]

Kanada Kalgaris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba