LAWSTUDIES.LT

Palyginti Ištęstinės studijos {lawstudies-diploma:plural} apie Nacionalinės teisės studijos apie Okeanija apie 2019

Diplomas parodo darbdaviams, kad būsimas darbuotojas turi reikiamų žinių, kad galėtų būti sėkmingos konkrečioje srityje. Diplomo programos taip pat gali paruošti studentus, norint vėliau įgyti magistro arba doktorantūros laipsnį.

Nacionalinės teisės studijos gali parengti studentus vidaus teisės praktikai. Dėl šios priežasties nacionalinės teisės studijos tikriausiai labiausiai naudingos tiems asmenims, kurie nori siekti karjeros pagal nacionalinę teisę.

Dėl daugelio šalių viduje Okeanijos, darbo progomis ir leidimų dirbti įstatymai labai skiriasi, su duomenimis apie galimybes kai kurių tautų yra riboti. Australija ir Naujoji Zelandija yra pažangiausios šalys šioje srityje.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo Geriausi Ištęstinės studijos {lawstudies-diploma:plural} ir Nacionalinės teisės studijos ir Okeanija ir 2019

2 Rezultatai Nacionalinės teisės studijos, Okeanija Filter

Migracijos įstatymo ir praktikos diplomas

University of Technology Sydney
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Sausis 2020 Australija Sydney

Šis kursas suteikia studentams galimybę įgyti žinių apie migracijos įstatymus ir praktiką. Kursas suteikia studentams integruotą programą, daugiausia dėmesio skiriant taikomosioms žinioms ir praktiniams įgūdžiams.

Australijos teisės magistro diplomas

University of Technology Sydney
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 1.5 metai Sausis 2020 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas skirtas tam, kad būtų galima tinkamai kvalifikuotiems teisininkams iš ne Australijos jurisdikcijų patenkinti akademinius reikalavimus, susijusius su priėmimu kaip NSW Aukščiausiojo Teismo advokatu.