Rasti 2 {lawstudies-diploma:plural} iš Verslo teisės studijos

Diplomas dažniausiai yra vienerių ar dvejų metų laipsnis, siūlomas bendruomenės kolegijose ar universiteto institucijose ir gali tapti tiltu į aukštąjį mokslą. Diplomai taip pat yra puikios profesinio mokymo ir tęstinio karjeros ugdymo programos. Taigi, koks yra verslo teisės studijų diplomas? Ši programa suteikia specialų išsilavinimą teisės srityse, darančiose įtaką komer… Skaityti daugiau

Diplomas dažniausiai yra vienerių ar dvejų metų laipsnis, siūlomas bendruomenės kolegijose ar universiteto institucijose ir gali tapti tiltu į aukštąjį mokslą. Diplomai taip pat yra puikios profesinio mokymo ir tęstinio karjeros ugdymo programos.

Taigi, koks yra verslo teisės studijų diplomas? Ši programa suteikia specialų išsilavinimą teisės srityse, darančiose įtaką komercinėms ir prekybos operacijoms nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Aptariamos temos gali apimti teismų praktiką ir bylinėjimąsi, konkurenciją, reikalavimų laikymąsi, ekonomiką, verslo struktūrą, intelektinę nuosavybę ir mokesčių teisę kaip subjektus, kurie nuolat veikia komercines ir įmonių veiklą. Kiekvienas kursas skirtas supažindinti žinių, reikalingų sėkmingai naršyti sudėtingus verslo teisės klausimus.

Be to, programa orientuota į įgūdžių ugdymą, kuris gali trukti visą gyvenimą. Dauguma, kurie baigia verslo teisės studijų diplomą, yra daug labiau organizuoti ir gali nustatyti prioritetus, taip pat įgyti pagrindinių įgūdžių tokiose srityse kaip sutarčių analizė ir deramas darbas.

Priklausomai nuo diplomo programos lygio, išlaidos gali svyruoti. Programų išlaidos, įskaitant programos trukmę, studentų artumą ir klasių terpę, gali turėti įtakos tam tikriems veiksniams.

Nors kai kurie, kurie baigia verslo teisės studijų diplomą, nusprendžia žengti tiesiai į teisės programą ir kaip advokatą, kiti pasirenka naujai įgytus įgūdžius įvairiose srityse. Pavyzdžiui, prekybos ir verslo vadybos srityje dirbantiems vyriausybės darbuotojams būtų naudinga turėti teisinį pagrindą formuojant korporacijas įtakojančias taisykles. Kai kurie generaliniai direktoriai ir kiti C lygmens vadovai taip pat mano, kad priimant svarbius sprendimus dėl verslo struktūros ir plėtros, būtų naudinga turėti darbo žinias apie komercinę teisę.

Daugelis akademinės aplinkos dabar siūlo labai lanksčias galimybes studijuoti. Šios galimybės apima vietinių universitetų kursus, studijas užsienyje arba mokyklos lankymąsi internetu. Jei reikia papildomos informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
University of Technology Sydney
Sydney, Australija

UTS sukūrė patirtį ir reputaciją kurti kursus, susijusius su patentų ir prekių ženklų profesijų poreikiais. UTS intelektinės nuosavybės programa yra pirmasis Australijos unive ... +

UTS sukūrė patirtį ir reputaciją kurti kursus, susijusius su patentų ir prekių ženklų profesijų poreikiais. UTS intelektinės nuosavybės programa yra pirmasis Australijos universitete, kuris atitinka visus švietimo reikalavimus registruojant registruotą trans-Tasmano patentų įgaliotinį Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje pagal Tarnybos Tasmano IP advokatų tarybą, taip pat registruojant Australijos prekybą pažymi advokatą. -
Diplomas
Dieninės
Ištęstinės
Anglų
Sau. 2020
Universiteto miestelis
 
Leadership Community College KSA
Jeddah, Saudo Arabija

Diplomas Verslo (Specializacija įstatymas)

Diplomas Verslo (Specializacija įstatymas) -
Diplomas
Dieninės
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis