Filter
Diplomas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 3 {lawstudies-diploma:plural} ir Verslo teisės studijos

Diplomas dažniausiai yra vienerių ar dvejų metų laipsnis, siūlomas bendruomenės kolegijose ar universiteto institucijose ir gali tapti tiltu į aukštąjį mokslą. Diplomai taip pat yra puikios profesinio mokymo ir tęstinio karjeros ugdymo programos.

Taigi, koks yra verslo teisės studijų diplomas? Ši programa suteikia specialų išsilavinimą teisės srityse, darančiose įtaką komercinėms ir prekybos operacijoms nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Aptariamos temos gali apimti teismų praktiką ir bylinėjimąsi, konkurenciją, reikalavimų laikymąsi, ekonomiką, verslo struktūrą, intelektinę nuosavybę ir mokesčių teisę kaip subjektus, kurie nuolat veikia komercines ir įmonių veiklą. Kiekvienas kursas skirtas supažindinti žinių, reikalingų sėkmingai naršyti sudėtingus verslo teisės klausimus.

Be to, programa orientuota į įgūdžių ugdymą, kuris gali trukti visą gyvenimą. Dauguma, kurie baigia verslo teisės studijų diplomą, yra daug labiau organizuoti ir gali nustatyti prioritetus, taip pat įgyti pagrindinių įgūdžių tokiose srityse kaip sutarčių analizė ir deramas darbas.

Priklausomai nuo diplomo programos lygio, išlaidos gali svyruoti. Programų išlaidos, įskaitant programos trukmę, studentų artumą ir klasių terpę, gali turėti įtakos tam tikriems veiksniams.

Nors kai kurie, kurie baigia verslo teisės studijų diplomą, nusprendžia žengti tiesiai į teisės programą ir kaip advokatą, kiti pasirenka naujai įgytus įgūdžius įvairiose srityse. Pavyzdžiui, prekybos ir verslo vadybos srityje dirbantiems vyriausybės darbuotojams būtų naudinga turėti teisinį pagrindą formuojant korporacijas įtakojančias taisykles. Kai kurie generaliniai direktoriai ir kiti C lygmens vadovai taip pat mano, kad priimant svarbius sprendimus dėl verslo struktūros ir plėtros, būtų naudinga turėti darbo žinias apie komercinę teisę.

Daugelis akademinės aplinkos dabar siūlo labai lanksčias galimybes studijuoti. Šios galimybės apima vietinių universitetų kursus, studijas užsienyje arba mokyklos lankymąsi internetu. Jei reikia papildomos informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Verslo teisės studijos

Leadership Community College KSA

Diplomas Verslo (Specializacija įstatymas) ... [+]

Priėmimas į LCC diplomas programa yra atvira studentams 4 kartus per metus. Nauja studentai, norintys užsiregistruoti diplomo programa patariama užpildyti ir pateikti paraiškos formą, kaip anksčiau, kaip įmanoma, kad būtų galima užsiregistruoti turimus ribotus vietoje jų reikalaujama semestrą.

Priėmimo Patekimo į rinką reikalavimai į LCC

Įrašas dėl priėmimo į Verslo diplomas yra atvira abiejų Saudo Arabijos piliečiai ir emigrantai visų užjūrio šalyse.

Šiuo metu įėjimas atvira tik vyrų studentams. Planai yra atidaryti, atvykstančių studenčių iš Sept 2017.

Priėmimo Patekimo į rinką reikalavimai į Verslo programos diplomas yra studentams minimalaus amžiaus 18 metų.... [-]

Saudo Arabija Jeddah
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

UTS sukūrė patirtį ir reputaciją kurti kursus, susijusius su patentų ir prekių ženklų profesijų poreikiais. UTS intelektinės nuosavybės programa yra pirmasis Australijos ... [+]

Unikalus šio kurso bruožas yra tai, kad jis gali būti atliekamas visiškai internete, pašalinant studentų poreikį dalyvauti akis į akį.

Absolventai gali pasirinkti dalykus, kurie supranta Australijos ir Naujosios Zelandijos registruotų prekių ženklų sistemos principus, įskaitant neregistruotų prekių ženklų ir susijusių formų apsaugą nuo klaidinančios ar nesąžiningos prekybos elgesiu Australijos ir Naujosios Zelandijos patentų teisėje, patentų sistemas, aiškinimą ir galiojimą, įskaitant patento specifikacijos ir pretenzijų turinį ir pasekmes, taip pat susijusią konfidencialią informaciją ir praktinę patirtį, leidžiančią jiems patarti dėl galimų klausimų dėl patentų pažeidimų, galiojimo ir atitikties projektavimo teisės bei praktikos Australijoje ir Naujojoje Naujoji Zelandija, leidžianti patarti dėl galimų prekių ženklų advokatų ir Trans-Tasmano patentų patikėtinių Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje klausimų, susijusių su dizaino pažeidimu, galiojimo ir laikymosi teisiniu procesu bei profesinio elgesio reglamentavimu. Absolventai taip pat gali rinktis iš pasirenkamų dalykų, įskaitant autorių teisių įstatymą, pasaulinius intelektinės nuosavybės teisės, intelektinės nuosavybės ir tradicinių žinių, intelektinės nuosavybės ir žmogaus teisių bei intelektinės nuosavybės komercinimo aspektus.... [-]

Australija Sydney
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 1.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Mūsų PG Dip tarptautinės prekybos ir komercinės teisės kursas * siūlo aukštą kvalifikaciją, kuri yra sukurta remiantis jūsų žiniomis iš PG Cert programos modulių, taip pa ... [+]

Mūsų PG Dip tarptautinės prekybos ir komercinės teisės kursas * siūlo aukštą kvalifikaciją, kuri yra sukurta remiantis jūsų žiniomis iš PG Cert programos modulių, taip pat įteisinti teisinių tyrimų įgūdžius ir metodus, tarptautinį prekių vežimą, tarptautinę privatinę teisę, intelektinės nuosavybės teisę ir tarptautinis komercinis ginčų sprendimas.

Teisė yra plačiai pripažintas ir labai gerbiamas dalykas, o mūsų PG Dip tarptautinės prekybos ir komercinės teisės srityje gauta žinia suteiks jums daug galimybių plėtoti savo karjerą aukšto lygio karjerą tarptautinėje advokatų kontoroje, tarptautinėje kompanijoje ar vyriausybinėje organizacijoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Colchester
Registracija galima
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba