Apie

Ši labai specializuota LL.M. rengia absolventus tapti lyderiais atitinkamose mokesčių srities srityse - ar tai būtų privatinės teisės praktika ar apskaitos įmonė, vyriausybės administracija, teismai ar akademinė bendruomenė.

Studentai bus pasirengę įsisavinti bendruosius mokesčių teisės principus, kad galėtų dirbti su naujomis ar nepažįstamomis teisinėmis taisyklėmis ir sėkmingai pripažinti problemas, kylančias naujose mokesčių jurisdikcijose, šioje nuolat besikeičiančioje srityje.

Be to, studentai išmoks pasinaudoti plačiu Liuksemburgo mokesčių sutarties tinklu ir įgyja pirmos rankos realių mokesčių klausimų ir Europos Sąjungos Teisingumo Teismo praktikos. Šioje programoje ypatingas dėmesys skiriamas mokesčių sutarčių teisės sąveikai su vidaus mokesčių teise, taip pat pirminės ir antrinės ES teisės aktų poveikiu vidaus mokesčių taisyklėms.

Kurso metu studentai atlieka keletą atvejų tyrimų vadovaujant pirmaujančioms mokesčių advokatų kontoroms ir dalyvauja ATOZ Europos ir tarptautinio apmokestinimo katedros organizuojamuose mokslinių tyrimų projektuose.

97926_CampusLimpertsberg.JPG

5 priežastys, dėl kurių Liuksemburgo universitetas specializuojasi Europos ir tarptautinėje mokesčių teisėje:

  1. Programa gauna naudos iš pagrindinių Liuksemburgo pozicijų tarptautiniuose finansuose ir tarptautinių mokesčių advokatų kontorų, esančių šalyje, palaikymo, kurie nori susitikti su mūsų studentais stažuotei ir galimoms būsimoms įsidarbinimo galimybėms.
  2. Kursai yra mokomi iš pagrindinių mokslininkų ir praktikų iš Liuksemburgo ir Europos.
  3. Studentai įgyja praktinių įgūdžių apmokymų praktikos seminare, kuriuose dėsto profesionalūs ekspertai.
  4. Programa yra glaudžiai susijusi su ATOZ Europos ir tarptautinio apmokestinimo katedros veikla. Geriausiam (-iems) pareiškėjui (-ams) „ATOZ“ fondas siūlo prestižinę iki 10 000 EUR stipendiją, skirtą gyvenimo ir studijų Liuksemburge išlaidoms padengti.
  5. Studentai baigę aukštąjį išsilavinimą, pritaikytą Liuksemburgo mokesčių praktikos reikalavimams, užtikrinant puikius įsidarbinimo galimybes. Dėl tarptautinės perspektyvos įgyti įgūdžiai yra vienodai svarbūs studentams, norintiems dirbti užsienyje.

Karjeros galimybės

Studentai bus pasirengę įsidarbinimo galimybėms teisiniame mokesčių ir konsultavimo sektoriuje, finansų ar advokatų kontorose, nacionalinėse administracijose ir Europos bei tarptautinėse institucijose. LL.M. Europos ir tarptautinės mokesčių įstatyme taip pat numatytas tęstinis akademinių studijų doktorantūros laipsnis.

97922_Library.jpg

Studijų struktūra:

Studentai, kurie kreipiasi dėl Europos ir tarptautinės mokesčių teisės magistro, gali tiesiogiai patekti į antrąjį magistrantūros studijų programos (M2) metus, siekdami gauti LL.M. laipsnis. Tam reikia sėkmingai baigti ketverius metus, kurių trukmė - 240 ECTS, paprastai įgijus teisės magistro laipsnį arba lygiavertes studijas, įskaitant Europos teisės ir mokesčių teisės kursus. Studentai bus priimti priėmus priėmimo komisijos sprendimą.

Pareiškėjai, kurie sėkmingai baigė trijų studijų metus, siekdami 180 ECTS (paprastai teisės bakalauro arba lygiaverčių studijų), gali kreiptis dėl bendrųjų pirmųjų LL.M metų. studijos Liuksemburgo universitete (M1). Ji siūlo įvairias europinės ir tarptautinės teisės studijas, iš kurių studentai gali pasirinkti, norėdami pasirengti konkretiems antrųjų metų (M2) reikalavimams.

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Peržiūrėti 5 daugiau kursų University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 27, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Price
200 EUR
per semestrą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Master in European and International Tax Law