Europos ir tarptautinės verslo teisės LL.M.

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Šios programos tikslas yra suformuoti tarptautiniu mastu pripažintus teisės ekspertus, kurie yra pasirengę priimti iššūkius pasauliniu mastu ir yra įsitikinę, kad gali išspręsti sudėtingas problemas tarptautinėje reguliavimo aplinkoje, turėdami aukštą pasitikėjimo lygį.

Tai yra pirmasis Europos ir tarptautinio verslo teisės magistro laipsnis Vengrijoje ir siūlo išsamų išsilavinimą, apimantį sudėtingą Europos ir tarptautinės ekonomikos teisinę aplinką.

Europos ir tarptautinės verslo teisės LL.M tikslas - parengti tarptautinę teisės specialistų grupę XXI amžiaus pasaulinėms problemoms spręsti. Programa sujungia naujausias žinias ir įgūdžius su tarptautine orientacija. Tai padės plėtoti dalyvių analitinius ir tarpasmeninius gebėjimus tokiose srityse kaip loginis motyvavimas, argumentavimas ir ginčų sprendimas.

Fakulteto mokslinių tyrimų ir švietimo integravimas į Europos aukštojo mokslo erdvę ir tarptautinių švietimo ir mokslo ryšių skatinimas yra pagrindinės mūsų vizijos sudedamosios dalys.

Tuo metu, kai į darbotvarkę įtraukta globalizacija ir europinė integracija, tarpkultūrinis požiūris į teisę ir jo taikymas, kitaip tariant, lyginamosios teisinės studijos yra būtinos norint teisingai išnagrinėti teisinius klausimus ir išspręsti teisinius ginčus.

Kursų koncepcija jungia teoriją prie realaus pasaulio verslo. Aukštosios pakopos studijų programa yra tvirtas pagrindas Europos ekonominės integracijos instituciniams pagrindams ir tarptautinės verslo teisės įžangoje.

Programos stiprumas

ELTE teikia studentams reikalingą pagalbą ir išteklius, kuriuos vadovauja garsi instruktorių, atitinkamų teisės sričių specialistų, teisininkų fakulteto grupė, dėstytojai, siekdami tobulėti ne tik klasėje, bet dar svarbiau pasirinktose karjeros kryptyse. Programa siūlo išsamią kursų sritį, leidžiančią studentams naudotis įvairiais verslo teisės principais.

Lankstumas yra kitas programos požymis. Kursai vyksta kas antrą savaitę (penktadienį ir šeštadienį), todėl profesionalai gali suderinti savo tvarkaraščius su mokymo programa.

Struktūra

Programos darbo grafikas yra ne visą darbo dieną: susirašinėjimo programa. (Klasės vyksta kas antrą penktadienį ir šeštadienį)

I semestras
 • Instituciniai Europos ekonomikos pagrindai
 • integracija, teisinio derinimo pagrindai, tarptautinės verslo teisės įvadas
 • Laisvas prekių ir asmenų judėjimas
 • Laisvas paslaugų ir kapitalo judėjimas
 • ES konkurencijos teisė
 • Bylinėjimasis Europos Teisingumo Teisme
 • Europos vartotojų apsaugos įstatymas
 • Dabartiniai ES teisės iššūkiai
II semestras
 • Bendrojo sutarčių teisės tarptautinis ir Europos lyginimas, tarptautinių prekių pardavimo sutarčių reguliavimas
 • Tarptautinis komercinis arbitražas, daugiašalių įmonių teisė
 • Tarptautinė, Europos ir Amerikos autorių teisių ir pramoninės nuosavybės apsauga
 • ES bendrovių teisė
 • Tarptautinės privatinės teisės verslo sandoriuose
 • ES susijungimų kontrolės taisyklės ir praktika, valstybės pagalbos stebėsena ES
 • Keiptauno suvažiavimas / Įmonių finansai
 • Disertacijos laipsnis

Karjeros galimybės

Europos ir tarptautinės verslo teisės LL.M yra skirta teisininkams, kurie jau turi magistro laipsnį teisės srityje ir norėtų specializuotis tokiose srityse kaip vartotojų apsauga, socialinė politika, elektroninė prekyba, tarptautinis prekių vežimas, vertybiniai popieriai, susijusius nusikaltimus ar M

Studentai, sėkmingai baigę programą, turės teisę naudotis LL.M. pavadinimas pagal Vengrijos nacionalinio aukštojo mokslo įstatymo nuostatas. (2011 m. Įstatymas Nr. CCIV).

Darbo pavyzdžiai

Programos tikslas - formuoti gerai apmokytus teisės specialistų teisininkų iš tarptautinės verslo teisės srities specialistus, kurie yra įsitikinę, kad sprendžiami sudėtingi klausimai tarptautinėje reguliavimo aplinkoje.

Priėmimo sąlygos

Patekimo reikalavimai

Kandidatai privalo turėti magistro laipsnį, nes tai yra antroji magistro programa.

Kalbos reikalavimai
 • Minimalus kalbų mokėjimo lygis (žodžiu) (A1-C2): B2
 • Minimalus kalbos mokėjimo lygis (raštu) (A1-C2): B2

Kiti komentarai:

Pagal Bendrąją Europos kalbų metmenų sistemą būtinas anglų kalbos žinių lygis yra mažiausiai B2.

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti kartu su paraiška
 • Internetinė paraiškos forma
 • Magistro laipsnis (Oficiali versija anglų kalba / teisės diplomo vertimas (priimamas priėmimas: teisinis magistro laipsnis arba teisinis laipsnis, lygus teisiniam magistro laipsniui))
 • Motyvacinis laiškas (anglų k.)
 • Kalbos pažymėjimas (minimalus B2 lygio anglų kalbos pažymėjimas)
Paraiškų teikimo tvarka

Paraiška prasideda internetinėje paraiškų teikimo sistemoje. Studentai turi prisiregistruoti sistemoje, užpildyti internetinę paraiškos formą, nusiųsti reikiamus dokumentus ir vykdymo metu vykdyti instrukcijas.

Stojamojo egzamino nėra, sprendimai priimami pagal pateiktus dokumentus.

Medžiaga, išsiųsta paštu, elektroniniu paštu ar faksu, nelaikoma. Teisės fakultetas jokiomis aplinkybėmis negrąžina paraiškos dokumentų ir nepateikia jų kopijų.

Sprendimus priima fakulteto priėmimo komitetas per mėnesį nuo paraiškų pateikimo termino pabaigos.

Visiems pareiškėjams raštu pranešama apie jų paraiškų rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in ... Skaityti daugiau

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in Hungary, operating continuously since its inception in 1635. As a top-ranked research university in Hungary, it is the most popular higher education institution among applicants as well as alma mater of five Nobel laureates and leading figures in technology, public policy, and culture in Hungary. Skaityti mažiau
V rajonas. , Szombathely , Budapeštas + 2 Daugiau Mažiau