Europos socialinės apsaugos magistras (Leuven ir kt.)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ši vienerių metų pakopos magistrantūros programa susijusi su socialine apsauga ir socialine apsauga teisiniu, ekonominiu, sociologiniu, administraciniu ir filosofiniu požiūriais. Be to, kad mokymo programa yra daugiadalykinė, joje yra stiprus lyginamasis ir daugianacionalinis komponentas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas socialinės apsaugos teisių užtikrinimui visoje Europoje.

Kokia yra programa?

Europos socialinės apsaugos magistras suteikia jums galimybę suprasti daugybę skirtingų požiūrių į socialinę apsaugą, egzistuojančių istoriniame Europos žemyne. Tuo pat metu geriau suprasite savo nacionalinę sistemą platesnio žemyno vaizdo kontekste. Į programą taip pat įtrauktas kruopštus, nuodugnus tarptautinių organizacijų, tokių kaip Europos Sąjunga, vaidmens tyrimas.

Kaip programos studentas, jūs tapsite tarptautinio ekspertų tinklo socialinės apsaugos srityje dalimi. Studentai atvyksta iš įvairių Europos šalių ir už jos ribų. Jie turi skirtingą išsilavinimą ir dalyvavimo motyvus. Dėstytojus sudaro garsūs profesoriai iš KU Leuven ir kitų Europos universitetų, besispecializuojančių įvairiose disciplinose, susijusiose su socialine apsauga.

Struktūra

Programą sudaro 60 ECTS, pradedant vasaros mokykla rugpjūtį ir baigiant kitų mokslo metų liepa.

Europos socialinės apsaugos magistrantūros metu jūsų akademiniai įgūdžiai bus ugdomi ir ginčijami atliekant stažuotę socialinės apsaugos įstaigoje ar organizacijoje. Per mūsų partnerystę galite užimti stažuotę proporcingai savo patirties lygiui ir kompetencijai, daugiausia dėmesio skirdami praktikai ar tyrimams.

Leveno mieste (Belgija) rengiamos asmeninių užsiėmimų ir dirbtuvių dalys yra sutrauktos į ribotą savaičių skaičių. Likę kursiniai darbai baigti naudojantis skaitmenine mokymosi platforma. Platforma sujungs jus su geriausiais Europos dėstytojais, kurie nuotoliniu būdu padės jums susipažinti su specialiai jiems sukurta kursų medžiaga.

Stiprybės

  • Unikalus mokymo formatas siūlo geriausius iš abiejų pasaulių: autentišką universitetinę patirtį viename svarbiausių Europos universitetų ir lankstumą didžiąją programos dalį galima atlikti namuose.
  • Visos programos metu būsite prisijungę prie unikalaus tarptautinio universitetų tinklo ir palaikysite ryšį su dėstytojais ir kolegomis dalyviais iš visos Europos.
  • Daugiadisciplininis ir daugianacionalinis požiūris praplės jūsų požiūrį ir padės pažvelgti į problemas iš naujo. Šis alternatyvus požiūris ugdo jūsų sugebėjimą prisitaikyti prie naujų situacijų ir bus labai vertingas per visą jūsų profesinę karjerą.

Ar tai tinkama programa man?

Galite būti magistras, norintis specializuotis socialinės apsaugos srityje, socialinės apsaugos tyrėjas ar mokytojas, arba profesionalas, užsiimantis socialinės apsaugos administravimu ir (arba) politikos formavimu.

Idealiu atveju jūs turite:

  • geras savo socialinės apsaugos sistemos ir jos veikimo išmanymas;
  • gebėjimas suformuluoti tyrimų klausimus ir atlikti atitinkamus tyrimus socialinės apsaugos srityje;
  • aukšto lygio įgūdžiai kritiškai įvertinti nacionalinius socialinės apsaugos tyrimus pagal savo discipliną;
  • tinkamas laipsnis su socialine apsauga susijusios disciplinos.

Nors visi būsimi studentai turėtų turėti žinių apie socialinę apsaugą, įgytą studijų metu, ypač vertinami tie, kurie turi praktinės patirties, pvz., Patirties dirbant socialinės apsaugos administracijoje. Taip pat naudinga tam tikra ankstesnė Europos socialinių reikalų ir (arba) užsienio socialinės apsaugos sistemų įtaka.

Karjeros galimybės

Buvę absolventai dažnai dirba Europos, tarptautinėse ar nacionalinėse socialinės apsaugos institucijose ar administracijose, draudimo bendrovėse, NVO ar akademiniuose tyrimuose bei institucijose, susijusiose su socialine apsauga ir socialine apsauga.

Pradėkite savo karjerą studijų metu

Bakalauro ir magistro programos metu jau galite susiformuoti savo profilį pasirinkdami tam tikrą specializaciją, studijuodami užsienyje (Erasmus), atlikdami praktiką ar pradedant savo verslą.

Studentų karjeros centras džiaugiasi galėdamas padėti jums teisingą kelią link savo pirmosios darbo patirties. Centras taip pat konsultuoja jus ieškant įdomaus darbo ir padeda pokalbiams dėl darbo. Studentams, norintiems pradėti savo verslą, „ KU Leuven taip pat turi „Lcie“, KU Leuven bendruomenę, kuri skatina studentus kurti novatoriškas ir verslias idėjas.

Nežinai nuo ko pradėti? Studentų karjeros centro duomenų bazėse yra pasiūlymų apie darbą, savanorišką darbą, inovacijų projektus ir studentų darbus. Taip pat galite aplankyti vieną iš Karjeros centro organizuojamų renginių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Skaityti daugiau

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje