Europos teisės magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie Europos teisės studijas Utrecht University ? Peržiūrėkite mūsų filmą, kad susidarytumėte įspūdį.
Jei turite klausimų ar norėtumėte aptarti klausimą apie Europos teisę, nedvejodami susisiekite su mūsų komanda, kuri labai nori jums padėti. Galite susisiekti su programos koordinatoriais Dr Ton van Den Brink arba Dr Salvatore Nicolosi ir pabendrauti su mūsų studente Vera, kuri šiuo metu yra įtraukta į programą.

Šiandienos Europa reikalauja teisininkų, gerai išmanančių Europos teisę. Europos Sąjunga daro vis didesnę įtaką visoms teisės sritims, o jos valstybių narių nacionalinės teisinės sistemos pasiekė aukštą integracijos lygį. ES teisė moko daug apie teisės ir ekonomikos santykį, istoriją, politiką ir tarptautinius santykius. Tai verčia domėtis ES teise ne tik teisininkais, bet ir kiekvienu, bandančiu suprasti vieną ambicingiausių bandymų priversti skirtingas valstybes bendradarbiauti. Mūsų LLM programa pasiners jus į šį iššūkių kupiną ir dinamišką lauką, o atvers daug naujų galimybių ir programos metu, ir po jos. Tai suteikia išsamų pagrindą Europos teisėje, apimančioje tokias sritis kaip vidaus rinkos teisė, konkurencijos teisė, socialinė teisė, teisminė apsauga, pabėgėlių teisė, baudžiamoji teisė ir viešoji teisė.

Pavyzdžiui, kas yra ES bankų sąjunga? Kodėl jie sako, kad ES yra demokratijos deficitas ir kaip mes galime sustiprinti demokratiją ir teisinę valstybę ES? Kaip teikiama teisinė apsauga tais atvejais, kai sprendimus priima tiek ES, tiek nacionalinės vykdymo priežiūros institucijos? Mūsų unikali programa padės jums įgyti tiek esminių, tiek institucinių žinių apie Europos teisę.

Galite laisvai pasirinkti savo specializaciją

Šios programos lankstumas reiškia, kad galėsite sutelkti dėmesį į asmenines sritis. Kaip Europos teisės studentas, galite pasirinkti numatytąją specializaciją - Bendrąją ES teisę. Arba specializacija Europos baudžiamoji teisė ir žmogaus teisės. Taip pat galite pasirinkti nepilnametį pagal kitą magistrantūros programą. Trečiuoju laikotarpiu galite pasirinkti „Capital Selecta“ modulius, apimančius skirtingas ES teisės sritis. Moduliai pagilins jūsų žinias aktualia specializuota teisine tema.

Programa

Mokymasis darant yra pagrindinė šios programos dalis, todėl žinias ir supratimą, įgytą naudojantis teoriniais moduliais, papildo teisinės analizės, argumentavimo ir tyrimų mokymai.
Jūsų dėstytojai imasi palaikomojo vaidmens kurdami individualų požiūrį į jūsų studijas. „Capita Selecta“ moduliuose ir savo specializacijoje mokysite pagrindinių įgūdžių, tokių kaip greitai pagilinsite žinias dabartine, specializuota teisine tema. Nuo pat pradžių jūs taip pat dalyvausite tiriamuosiuose darbuose ir tezėse, rengiančiose jums parašyti magistro darbą, kuris yra jūsų LLM programos kulminacija.

Jei turite paskatų nuvažiuoti papildomą mylią studijose, yra - LLM pagyrimų programa - papildoma pagyrimų programa geriausiems ir labiausiai motyvuotiems studentams.

Utrecht University Teisės fakulteto magistrantūros programos yra pagrįstos daugiadalykiais tyrimais, kuriuos atliko Teisės, ekonomikos ir valdymo fakultetas. Atliekant šį tyrimą atsižvelgiama į socialines ir ekonomines bei socialines ir politines perspektyvas, taip pat į Europos įstatymų poveikį nacionaliniams įstatymams.

Pasirengimas įvairioms darbo aplinkoms

Europos teisės magistro laipsnis yra griežta, pritaikoma studijų programa, kuri leis tobulinti akademinius, praktinius, rašymo ir žodinius įgūdžius per atvejų analizę, teismų nagrinėjimą, tyrimus ir vizitus Europos teisinėse ir profesinėse organizacijose. Programos pabaigoje galėsite kritiškai mąstyti teisiniais klausimais ir atpažinti, suprasti ir išanalizuoti valstybių narių įstatymų ir platesnės Europos Sąjungos santykius. Jūs įgysite puikų pasirinktos karjeros pagrindą, nesvarbu, ar norite kurti karjerą advokatų kontoroje ar didelėje tarptautinėje įmonėje, ar dirbti Europos institucijoje, tarptautinėje organizacijoje, vietos ar nacionalinėje vyriausybėje.

Profesinės karjeros link

Net prieš baigdami pamokas Europos teisės magistro studijos suteikia jums gerą profesinės praktikos įžangą per teisingus teismus, apsilankymus pagrindinėse Europos organizacijose ir galimybę pasikalbėti su aukščiausio lygio profesionaliais advokatais. Dėl to jūs būsite gerai pasirengę teisinei karjerai tiek savo šalyje, tiek tarptautiniu mastu.
Ankstesniais metais šio absolvento absolventai praėjo sėkmingai įvairiose srityse, įskaitant:

  • Įmonių ir privatinės teisės praktika;
  • Nacionalinė valstybės tarnyba, kaip diplomatas ar valstybės tarnautojas;
  • Teisinė ar politikos analizė kartu su vyriausybėmis, tarptautinėmis politinėmis organizacijomis ir NVO; ir
  • Akademiniai ar teisiniai tyrimai.

Baigę studijas, galite dirbti:

  • Kaip teisinis padėjėjas daugelyje skirtingų nacionalinės vyriausybės sričių, įskaitant vietos valdžios institucijas, vykdomosios valdžios ir priežiūros įstaigas, kurios sprendžia europinius klausimus ir privalo įgyvendinti arba prižiūrėti, kaip laikomasi Europos įstatymų, Europos organizacijose ir nevyriausybinėse organizacijose;
  • Kaip teisininkas didelėse, tarpvalstybinėse advokatų kontorose, korporacijų juridiniuose skyriuose ar kitose organizacijose, kurioms įtakos turi Europos įstatymai; ir
  • Profesinėje teisinėje praktikoje vietiniuose nacionaliniuose ar ES valstybių narių teismuose plačiąja prasme, atsižvelgiant į Europos teisės poveikį nacionalinei teisinei sistemai.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Skaityti daugiau

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Skaityti mažiau