Apie

Europos privatinės teisės magistras yra viena iš novatoriškiausių ES teisės magistro programų. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas privatizavimo sektorių europizavimui, apimančiam svarbiausius klausimus ir suteikiant studentams galimybę suprasti, kaip ateityje vystysis privatūs teisės aktai.

Pirmasis semestras skirtas gilinti supratimą apie Europos integraciją ir ES teisės bei nacionalinių teisinių sistemų sąveiką, po to seka giliai europizuotas privačių teisės sričių klases (įmonės, darbo, intelektinės nuosavybės, bankininkystės ir finansų teisės). ). Antrasis semestras skirtas teisinėms sritims, kuriose Europos teisės įtaka yra netiesioginė, bet ryški (sutarčių ir deliktinės teisės, šeimos ir asmenų teisė, procesinė teisė).

Studentai mokomi įvertinti teisinius klausimus unikaliu būdu, skatindami analizę, kuri viršija nacionalines jurisdikcijas, kad būtų galima pasinaudoti Europos teisiniais šaltiniais ir pasiūlyti naujoviškesnius sprendimus. Privačios teisės yra nagrinėjamos taikant atvejų metodus ir pateikiant atitinkamas teisines nuostatas. Programa susieja teorinius ir praktinius požiūrius su mokiniais, kaip mokyti rašyti memorandumus ir kritinius teisėkūros dokumentų bei mokslo doktrinų apžvalgas, taip pat kaip organizuoti įvairius teisinius įvykius.

Studentai gali toliau gilinti savo praktinę patirtį per mėnesinius seminarus su praktikais, privalomą stažuotę ir naudą iš klinikinės programos, kurią siūlo Teisės, ekonomikos ir finansų fakultetas - Vartotojų teisės klinika - kur jie susitinka su realiais klientais, turinčiais realių problemų.

97926_CampusLimpertsberg.JPG

5 priežastys, dėl kurių Liuksemburgo universitetas specializuojasi Europos privatinėje teisėje:

  1. Būkite viena iš pirmaujančių Europos teisės srities srities, kurioje vis dar trūksta profesionalių specialistų.
  2. Įgyti praktinės patirties per klinikinį mokymą ir Vartotojų teisės kliniką (laikomą prancūzų kalba), kurią pripažino Liuksemburgo advokatų asociacija. Studentai taip pat skatinami dalyvauti tarptautiniame ginčų nagrinėjimo konkurse.
  3. Privalomoji stažuotė suteikia studentams galimybę įgyti daugiau praktinės patirties, naudojant savo akademinę patirtį.
  4. Mėnesiniai praktiniai seminarai su specialistais, akademikų ir politikos formuotojais apie naujausias žinias apie Europos privatinę teisę.
  5. Moko pagrindiniai šios srities dėstytojai, kuriuos palaiko teisėjai ir advokatai Europos Sąjungos Teisingumo Teismo generolai.

97925_Students2.jpg

Karjeros galimybės

Studentai bus pasirengę įsidarbinti nacionalinėse administracijose, Europos institucijose, advokatų kontorose, teismuose, bankuose ir finansų įstaigose, arba notarais. LL.M. Europos privačiojoje teisėje taip pat teikiama papildoma doktorantūros studijų doktorantūros studija.

Studijų struktūra

Studentai, kurie kreipiasi dėl Europos privatinės teisės magistro, gali tiesiogiai patekti į antrąjį magistrantūros studijų programos (M2) metus, siekdami gauti LL.M. laipsnis. Tam reikia sėkmingai užbaigti ketverius metus, kurių trukmė - 240 ECTS, paprastai įgijus teisės magistro laipsnį arba lygiavertes studijas, įskaitant Europos teisės kursus. Studentai bus priimti priimant priėmimo komisijos sprendimą.

Pareiškėjai, kurie sėkmingai baigė trijų studijų metus, siekdami 180 ECTS (paprastai teisės bakalauro arba lygiaverčių studijų), gali kreiptis dėl bendrųjų pirmųjų LL.M metų. studijos Liuksemburgo universitete (M1). Ji siūlo įvairias europinės ir tarptautinės teisės studijas, iš kurių studentai gali pasirinkti, norėdami pasirengti konkretiems antrųjų metų (M2) reikalavimams.

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Peržiūrėti 5 daugiau kursų University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 27, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Price
200 EUR
per semestrą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Master in European Private Law