Europos teisinių studijų magistrantūra

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos apžvalga

Europos Sąjunga niekada nebuvo tokia aktuali; mes siūlome skyrius, kurie tiria karštai ginčijamus teisinius klausimus, susijusius su laisvu prekių ir žmonių judėjimu Europoje ir standartų sukūrimu bei vykdymu (pavyzdžiui, konkurencijos ir aplinkos įstatymais).

Mes siūlome jaudinantį ir stimuliuojantį teisės magistrantūros programų rinkinį, kiekvienas iš jų paruošia jus įvairiai karjerai. Jei jus domina teisės studijos, viršijančios jūsų bakalauro laipsnį, ir norite patobulinti savo analitinius, tyrimų ir teisinio rašymo įgūdžius, jums Bristolio LLM bus sudėtinga ir naudinga patirtis. Turime didelę ir gyvą tarptautinę bendruomenę, o mūsų magistrantūros studijų programos studentams naudinga mažų klasių klasė, kurią moko pasaulyje garsūs ekspertai.

Mūsų LLM programos suteikia jums galimybę specializuotis tam tikroje srityje, tačiau taip pat galite pasirinkti platesnį ir bendresnį vienetų pasirinkimą. Visais atvejais esate raginami giliau išnagrinėti savo pasirinktas teisės sritis. Turėsite galimybę pamatyti, kaip šios teisės sritys veikia skirtinguose kontekstuose, atsižvelgiant į aktualius klausimus teoriškai ir praktiškai bei iš įvairių perspektyvų.

Programos struktūra

Pirmoje programos dalyje pasirinksite keturis vienetus iš Europos teisinių studijų galimybių sąrašo arba tris vienetus iš sąrašo ir dar vieną vienetą iš bet kurios kitos mūsų specializuotos LLM programos, arba du skyrius iš sąrašo ir du iš tarptautinės teisės magistrantūra. Vertinimas atliekamas egzaminu ir (arba) esė.

Pavasario kadencijoje pasirinksite disertacijos temą iš Europos teisinių studijų srities, kad ji būtų patvirtinta Teisės mokykloje. Praėjus pirmąją programos dalį, pradedate disertacijos kūrimą, kad ji būtų pateikta iki rugsėjo mėn. Turite išlaikyti abi dalis, kad gautumėte LLM, ir negalite pereiti į antrąją dalį, kol neišlaikysite pirmosios dalies.

Išeik iš apdovanojimų

Visos dėstomos magistrantūros programos, išskyrus atvejus, kai Senatas atleidžia nuo jų, studentams turi suteikti galimybę išeiti iš programos su magistro diplomu ar pažymėjimu.

Norėdami gauti magistro diplomą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 120 kreditų, iš kurių 90 turi būti M / 7 lygio.

Norėdami gauti magistro pažymėjimą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 60 kreditų, iš kurių 40 turi būti M / 7 lygio.

Laipsnių klasifikacija:

Apdovanojimas „Už nuopelnus“ ar „Išskyrimas“ leidžiamas magistrantūros magistrantams, diplomams ir pažymėjimams, kai jie yra konkrečiai įvardyti pradinio lygio kvalifikacijomis. Apdovanojimai „Už nuopelnus“ ar „Išskyrimas“ neleidžiami, jei studentai privalo palikti programą dėl akademinių priežasčių. Išimties apdovanojimas už nuopelnus ar išsiskyrimą gali būti leidžiamas, kai dėl išskirtinių aplinkybių studentams neleidžiama baigti numatomo apdovanojimo.

Apdovanojimai klasifikuojami pagal galutinį programos pažymį:

Apdovanojimas už išskirtinumą *: ne mažiau kaip 65 iš 100 už išmokytą komponentą ir, magistrų apdovanojimai, ne mažiau kaip 70 iš 100 už disertaciją. ** Fakultatai gali savo nuožiūra padidinti šias ribas.

Apdovanojimas „Už nuopelnus“ *: ne mažiau kaip 60 iš 100 už išmokytą komponentą ir, magistrų apdovanojimai, ne mažiau kaip 60 iš 100 už disertaciją. Fakultetai gali savo nuožiūra padidinti šias ribas.

* Teisės magistras turi atskirus apdovanojimų ir nuopelnų suteikimo reglamentus.
** Norint skirti apdovanojimą, Inžinerijos fakultetas reikalauja ne mažiau kaip 70 iš 100 visų dėstomų komponentų, o magistrų apdovanojimams - ne mažiau kaip 70 iš 100 disertacijos.

Diplomo / pažymėjimo etapai:

Visos dėstomos magistrantūros programos, išskyrus atvejus, kai Senatas atleidžia nuo jų, studentams turi suteikti galimybę pasirinkti arba reikalauti išvykti iš magistrantūros diplomo ar pažymėjimo.

Norėdami gauti magistro diplomą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 120 kreditų, iš kurių 90 turi būti M / 7 lygio.

Norėdami gauti magistro pažymėjimą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 60 kreditų, iš kurių 40 turi būti M / 7 lygio.

lady justice, legal, law„jessica45“ / „Pixabay“

Patekimo reikalavimai

Aukščiausiasis antros klasės teisininkas (arba tarptautinis lygiavertis laipsnis).

Išimtiniais atvejais taip pat atsižvelgsime į pareiškėjus, kurie:

  1. Aukštesnysis antrosios klasės pagyrimo laipsnis, apimantis turinį, susijusį su pareiškėjo siūloma studijų sritimi; arba
  2. Aukštesnysis antros klasės pagyrimas yra bet kurio dalyko, kartu su atitinkama patirtimi disciplinoje, glaudžiai susijusioje su šios programos akcentu.

Kandidatai bet kuriuo iš šių dviejų išimtinių atvejų asmeniniame pareiškime turi paaiškinti, kodėl jų kvalifikacija ar patirtis priskiriami 1 arba 2 kategorijai.

Pripažintas ankstesnis mokymasis šiuo metu nepriimamas. Ankstesnė ar profesinė patirtis nėra būtina.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turite atitikti šį profilio lygį:

Profilis B

Norėdami gauti vietą pasirinktame kurse / programoje, turite pasiekti reikiamą anglų kalbos lygį.

Skirtingiems kursams / programoms reikia skirtingų kalbos įgūdžių. Šiuos įgūdžių lygius vadiname „profiliais“. Pasirinkto kurso / programos profilis rodomas kurso / programos puslapyje.

Kiekviename profilio puslapyje yra testai ir lygiai, kuriuos turite pasiekti, kad atitiktumėte reikalavimus.

Anglų kalbos testai turėjo būti gauti per dvejus metus nuo jūsų programos / kurso pradžios dienos.

Karjera

Ši programa suteiks jums tvirtą pagrindą įvairiai karjerai, apimančiai Europos teisės perspektyvą. Absolventai eina advokatų, advokatų, teisininkų ir tyrėjų pareigas tarptautinėse ir Europos organizacijose, tokiose kaip Jungtinės Tautos ar Europos Komisija. Daugybė darbo NVO ir kitoms agentūroms. Kai kurie absolventai tęsia studijas ar mokslinius tyrimus Bristolio universitete ar kituose universitetuose.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Bristol is one of the most popular and successful universities in the UK, ranked in the world's top 50 in the QS World University Rankings 2020.

Bristol is one of the most popular and successful universities in the UK, ranked in the world's top 50 in the QS World University Rankings 2020. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje