Europos teisinių studijų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvadas į programą

Europos teisėjų ir teisininkų centras - Europos viešojo administravimo instituto Liuksemburgo antena ( EIPA ) - siūlo dvejų metų magistrantūros studijų programą, suteikiančią magistro laipsnį Europos teisės studijose. Nuo 2010 m. Ji siūloma kaip mišraus e. Mokymosi programa, jungianti akis į akį paskaitas, e. Mokymosi sesijas ir nuotolinį mokymąsi.

Šis magistras yra tikrai tarptautinė studijų programa, siūloma bendradarbiaujant su Université de Lorraine Prancūzijoje. Dalyviai, sėkmingai baigę programą, yra apdovanojami Prancūzijos magistrantūros magistro laipsniu: magistro laipsnis Europoje - Europos Lotynų Amerikos universiteto mokslo laipsnis.

Programos tikslai

Programa siekiama dviejų pagrindinių tikslų: pateikti pagrindinius pagrindinius Europos integracijos proceso klausimus ir pasiūlyti laipsnišką ir vis didėjančią specializaciją daugelyje Europos teisės sričių, kad studentai galėtų spręsti teisinius klausimus praktiniu būdu.

Programos teisinis dėmesys skiriamas platesnei Europos integracijos sričiai, taip pat susijusi su įvairiais ekonominiais ir politiniais integracijos proceso aspektais, deramai atsižvelgiant į jų teisines ir praktines pasekmes.

Metodika

Programa trunka dvejus metus ir grindžiama mokymo metodikos deriniu. Pirma, mokiniai lanko akis į akį paskaitas ir vadovėlius, kuriuose naudojami interaktyvūs mokymo metodai, tokie kaip grupės darbas, atvejų studijos, modeliavimo pratybos ir problemų sprendimo mokymasis. Antra, siūlomos interneto mokymo priemonės, tokios kaip garso ir vaizdo vadovėliai, interneto konferencijų paskaitos, užduotis ir internetiniai testai. Galiausiai studentai kviečiami dalyvauti nuotolinio mokymosi vadove. Dalyvavimas yra privalomas, kad galėtum egzaminuoti. Mokymasis akis į akį vyksta keturiuose akademiniuose savaitgaliuose per akademinį semestrą, kai studentai renkasi nuo penktadienio po pietų iki sekmadienio pietų. Šiuos savaitgalius papildo internetinis darbas ir savarankiškas darbas, suteikiant studentams puikią galimybę išplėsti ir gilinti savo žinias apie įstatymus ir kaip ji veikia praktikoje.

Pagal "Campus" - MELS e-mokymosi platformą. Studentai reguliariai gauna naujausią mokomąją medžiagą, įskaitant teisės aktų ištraukas, teismų praktiką ir rekomenduojamos literatūros šaltinius, skirtus studijų struktūrai ir papildymui.

Ar ši programa tau skirta?

Programa daugiausia skirta valstybės tarnautojams, ES pareigūnams, teisininkams ir kitiems teisės specialistams bei kitiems specialistams ir absolventams, besidomintiems Europos teise. Norintiems dalyvauti programoje nėra reikalaujama teisės laipsnio. Kursai vyksta anglų ir prancūzų kalbomis, nors aktyvios žinios reikalingos tik vienai iš šių kalbų.

Karjeros galimybės

Europos teisinių studijų magistro laipsnis yra labai vertinga priemonė, padedanti absolventams įgyti atitinkamą profesinę karjerą. Pavyzdžiui, absolventai gali tai naudoti kaip tarpinį įnašą įvairiose tarptautinėse ir Europos organizacijose, o tie, kurie jau dirba kaip ES pareigūnai, gali naudotis savo laipsniu, siekdami išplėsti savo karjerą ES administracijoje. Šis laipsnis taip pat leidžia tiems dalyviams, kurie jau dirba teisininkams, praktikuoti įvairiose Europos teisės srityse. Galiausiai šis laipsnis taip pat gali suteikti absolventams galimybę siekti profesinės karjeros bet kurioje iš daugelio nacionalinių administracijų, taip pat Europos asociacijų ir bendrovių (konsultacinių firmų, Europos federacijų, lobistų grupių, teritorinių atstovybių Briuselyje ir kt.), Dalyvaujančių įvairūs Europos integracijos proceso aspektai ir aspektai.

Programos struktūra

Magistrantūros studijos yra sudarytos iš dviejų metų programos. Pirmieji metai suteikia studentams įvadą į Europos studijų sritį (įvadas į Europos geopolitiką, Europos integracijos proceso istorija ir kt.). Šiuo pagrindu teisinė Europos integracijos proceso dimensija laipsniškai vystoma per esminius ES konstitucinės ir teisinės sistemos kursus (institucinė teisė, ES sprendimų priėmimo procedūros, ES teismų sistema ir kt.), Europos Vidaus rinka ir pagrindiniai Europos ekonominės teisės aspektai (konkurencijos teisė, ES bendrovių ir mokesčių įstatymai ir kt.).

Antrus mokslo metus, apsvarsčius keletą kitų esminių ES teisinės šakos aspektų ir atsiradusių kaip papildoma vidaus rinkos politika (intelektinės nuosavybės teisė, vartotojų apsaugos teisė, aplinkosaugos teisė ir kt.), Dėmesys pereina į kitose srityse jau galiojantis teisinis acquis, įskaitant bendrą užsienio ir saugumo politiką, teisingumo, laisvės ir saugumo erdvę ir žmogaus teisių apsaugą ES lygmeniu. Praktinis Europos teisės įgyvendinimas tiek Europos, tiek nacionaliniu lygmeniu taip pat būdingas antraisiais metais.

Studentai baigia šiuos antrus metus ir magistro studijų programą, kuriuose yra magistro baigiamasis darbas, kurį prižiūri jų dėstytojai iš pasirinkto dalyko.

Egzaminai

Studentai privalo sėdi egzaminus kiekvieno semestro pabaigoje. Kai kuriuos egzaminus gali pakeisti kiti tarpiniai kursiniai darbai.

Registracija

Registracija bus atidaryta netrukus.

Daugiau informacijos apie programą rasite EIPA svetainėje: www. EIPA .eu / mels

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Established in Maastricht in 1981 and having centres in Luxembourg and Barcelona, the European Institute of Public Administration (EIPA) is Europe's leading centre of excellence on European integratio ... Skaityti daugiau

Established in Maastricht in 1981 and having centres in Luxembourg and Barcelona, the European Institute of Public Administration (EIPA) is Europe's leading centre of excellence on European integration and the new challenges for public management. Skaityti mažiau