General LL.M. (Individualizuotos studijos)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Veiksmingas teisinės studijos po JD suteikia galimybę išsamiau išnagrinėti įstatymo sritis pasitelkiant pritaikytą mokymo programą, kurią moko pagrindiniai ekspertai, skatinantys akademinę aplinką. Dieninės Southwestern Law School siūlome neįvykdyti magistro laipsnį (LL.M.) programą, kuri tenkina šį pažadą.

"Southwestern" lanksti bendra LL.M. Individualizuotų studijų programa skirta tiems studentams, kurie jau yra įgiję teisės laipsnį Jungtinėse Valstijose ar užsienyje, ir nori išplėsti savo teisines studijas pagal savo asmeninius ir profesinius tikslus.

Kaip studentas iš Pietvakarių LL.M. programą galite kurti savo mokymo programas iš daugiau kaip 150 kursų, skirtų teisės sričiai, kuri jums labiausiai taps naudinga. Daugiau kaip ketvirtadalis mūsų fakulteto turi tarptautinę patirtį. LL.M. laipsnis reikalauja 24 kreditų valandų po JD kursinių darbų ir gali būti baigtas visą arba ne visą darbo dieną ir gali prasidėti rudenį ar pavasarį.

Galėsite pasinaudoti "Southwestern" dinamiška didmiesčių vieta Los Andželo centre ir būti bendruomenės dalimi, kuri daugiau nei 100 metų sukūrė trailblazers ir lyderius. Teisės mokyklos 10 000 absolventų visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir 25 kitose šalyse yra žinomi valstybės pareigūnai - nuo Kongreso narių iki merų ir daugiau kaip 200 teisėjų, taip pat pagrindinių advokatų kontorų įkūrėjų iš pakrantės iki pakrančių ir tarptautinių korporacijų bendrųjų patarimų.

LL.M. Reikalavimai laipsniui

Norėdami įgyti LL.M. laipsnis, studentai turi užpildyti 24 kreditų valandas po JD kursinių darbų, 12 iš kurių turi būti uždirbta Pietvakarių. Maksimalus 30 vienetų gali būti taikomas LL.M. laipsnis. Kursai, anksčiau priimti kreditais už JD ar lygiavertį laipsnį, nebus skaičiuojami LL.M. laipsnis.

Dieninės studijos:

Imtis 8-16 vienetų per semestrą; paprastai baigęs studijas per vienus mokslo metus.

Neakivaizdinės studijos:

Imk 2 iki 7 vienetų per semestrą; paprastai baigtas laipsnis per dvejus mokslo metus.

PASTABA: Tarptautiniai studentai, turintys F1 vizas, privalo mokytis visą darbo dieną.

Visi studentai privalo baigti visus kursus LL.M. per ketverius metus. LL.M. studentai lanko kursus su "Southwestern" JD studentais ir turi lankstumo pasirinkdami kursus, siūlomus dienos ar vakaro metu. "Southwestern" siūlo keletą pagrindinių kursų specialiai tarptautiniam išsilavinimui LL.M. studentai.

LL.M. Pagrindiniai kursai

Pietvakarių pasiūlymas kursams specialiai tarptautinio išsilavinimo LL.M. studentai:

  • Įvadas į Amerikos teisę
  • Teisės fakultetas LL.M. studentai
  • Sutarties teisė, įgūdžiai ir derybos
  • Praktiniai teisiniai tyrimai: LL.M.

Reikalavimai laipsniui

Norėdami uždirbti LL.M. laipsnis, studentai turi sėkmingai užbaigti 24 kreditų valandas po JD kursinių darbų, 12 iš kurių turi būti priimami Pietvakarių. Kursai, anksčiau priimti kreditais už JD ar lygiavertį laipsnį, nebus skaičiuojami LL.M. laipsnis. Kiekvieno kandidato individualūs kursai priklausys nuo asmens pasirinktos koncentracijos srities.

Tarptautiniu mastu išsilavinusiems studentams bus reikalaujama priimti įvadą į amerikiečių įstatymus, teisinį procesą ir institucijas. Nėra reikalaujamos rašyti disertacijos, reikalingos LL.M. laipsnis.

Studentai gali lankyti visą arba ne visą darbo dieną. Neakivaizdiniai studentai paprastai baigia kursinius darbus vieneriems metams, o ne visą darbo dieną studentai paprastai baigia programą per dvejus metus, tačiau visi jie privalo baigti visus kursus LL.M. per ketverius metus.

Priėmimo kriterijai

Priėmimo į LL.M. Programa yra labai selektyvi. Būtina turėti Juris Doctor (JD) arba lygiavertį laipsnį. Jungtinės Karalystės kandidatas turi būti baigęs JD laipsnį teisės mokykloje, kuri yra patvirtinta ABA, ir Amerikos teisės mokyklų asociacijos narys. Teisės laipsnis, įgytas už Jungtinių Valstijų ribų, turi būti iš universiteto, akredituoto toje šalyje, kurioje jis įsikūręs, arba kandidatas turi būti priimtas praktikuoti aukščiausiame tos šalies teisme.

Peržiūrint kandidatus LL.M. Priėmimo komisija mano, kad:

  • akademinis įrašas teisės mokykloje ir bakalaurų mokykloje
  • potencialas išskirtiniams rezultatams ir įnašas į programos profesinę patirtį ir pasiekimus
  • rekomendacinius laiškus
  • asmens pareiškimo kokybė

Priėmimo politikos tikslas yra užpildyti kiekvienos klasės geriausius moksleivius iš pareiškėjų grupės, atitinkančios aukščiausios kokybės programas ir Pietvakarių įvairovę. Sėkmingi kandidatai paprastai baigė aukščiausioji jų teisės mokyklos klasių dalį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2018

Apie mokyklą

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative c ... Skaityti daugiau

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative curriculum and experiential learning opportunities. The vibrant mid-city campus provides the ideal setting for the study of law, fostering an emphasis on community, diversity, and public service. Skaityti mažiau