Generalinis LL.M.

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LLM programos

Teisės magistro laipsnio kandidatai gali lankyti bendrųjų studijų programą, kuri gali būti individualiai pritaikyta. Generalinis LL.M. yra lanksčiausias variantas „GW Law“.

Visi kandidatai į LLM laipsnį turi baigti iš viso 24 kreditų valandas, įskaitant kursinį darbą, kuris atitinka rašytinio darbo reikalavimus. Tie, kurie siekia gauti specializuotą laipsnį, privalo baigti mažiausią reikiamą valandų skaičių kursams, išvardytiems toliau tajai programai. Susiję kursai yra rekomenduojami likusiam kursiniam darbui.

Bendroji LLM programa

Generalinis LL.M. Programa leidžia studentui susikurti savo studijų kursą, kad būtų galima išnagrinėti įvairius JAV įstatymų klausimus. Studentai, dirbantys bendrosios LL.M. turėtų pasitarti su vyresniuoju docentu, atsakingu už akademinius reikalus, ir paskirtuoju patarėju disertacijos klausimais, kad sudarytų išsamią studijų programą, pritaikytą konkretiems studento poreikiams. Studentai gali norėti sutelkti savo studijas vienoje ar keliose srityse, tokiose kaip konstitucinė teisė, baudžiamoji teisė, darbo teisė, įmonių teisė ar sveikatos priežiūros teisė, tačiau jie gali pasirinkti kursus iš visų mokymo programų sričių. Darbas (6690-91) ir būtini ne mažiau kaip 20 kreditų. Jei disertacijos atsisakoma, reikia papildomų 4 kreditų, iš jų du surūšiuoti remiantis tyrimo darbu. Tyrimo darbas, naudojamas siekiant patenkinti rašytinio darbo reikalavimus, turi būti ne trumpesnis kaip 8000 žodžių, o JAV teisės mokyklų absolventai turi būti įgiję minimalų B pažymį.

Įėjimo reikalavimai

Pareiškėjai, turintys JD iš JAV ar Puerto Riko teisės mokyklos, turi turėti BA arba lygiavertį diplomą iš regionų akredituotos kolegijos ar universiteto ir JD arba lygiavertį laipsnį iš teisės mokyklos, priklausančios Amerikos teisės mokyklų asociacijai (AALS) arba yra akredituota Amerikos advokatų asociacijos (ABA).

Pareiškėjai, turintys teisės mokyklos laipsnį ne Jungtinės Karalystės teisės mokykloje, turi būti įgiję diplomą iš pripažintos institucijos. Ne JAV teisės mokyklos absolventai gali taip pat tur ÷ ti atitikti minimalaus kalbos testavimo reikalavimą (žr. Žemiau).

Visi kandidatai į stojamąjį turi įrodyti, kad turi puikų akademinį statusą ir profesinius pasiekimus ar pozicijas, nurodant savo galimybes atlikti magistro darbą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship.

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship. Skaityti mažiau