Greitas įstatymų Bakalauro Laipsnis

GCU - Glasgow School for Business and Society

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Greitas įstatymų Bakalauro Laipsnis

GCU - Glasgow School for Business and Society

Akredituota: Škotijos teisininkų sąjunga

Mūsų dvejų metų greito mokymo LLB yra tiems, kurie jau turi garbės laipsnį kitoje disciplinoje. Programa suteikia pagrindines žinias ir supratimą apie pagrindines Škotijos teisės sistemos ir teisės nuostatas.

Pagrindinis Škotijos teisės draugijos akredituotos programos tikslas yra suteikti jums žinių ir supratimo apie Škotijos teisinę sistemą ir teisę. Jūs gausite naudos iš mažų klasių, puikios galimybės naudotis personalo parama ir galimybė įgyti praktinės patirties per mūsų GCU teisės kliniką, kartu padėdami vietos bendruomenei.

Daugelis absolventų išleidžia profesinės teisės praktikos diplomą (PEAT1), kuri yra paskutinis etapas tiems, kurie nori tapti advokatu.

Jūsų karjera

Ankstesni GCU LLB absolventai užsitikrino užimtumą advokatais įvairiose advokatų kontorose, įskaitant didžiausias ir žinomiausias Škotijos įmones, tokias kaip "Brodies LLP", "CMS Cameron McKenna LLP", "Maclay Murray & Spens LLP", "Digby Brown LLP" ir "Thompsons". Kiti praktikuoja vietinių valdžios institucijų, federalinės ir prokuratūros mokesčių tarnybos advokatų pareigas. Kai kurie GCU LLB absolventai pradėjo dirbti kaip Škotijos kvalifikuoti advokatai kitur Europoje, dirba privačiose įmonėse ir viešajame sektoriuje.

Darbo tikslai taip pat apima valdymo ir atitikties funkcijas bankų ir draudimo sektoriuose, įskaitant "Clydesdale Bank" ir "Morgan Stanley", tyrimo ir vykdymo vaidmenis reguliavimo institucijose, įskaitant finansų elgesio instituciją, Škotijos policiją ir prekybos standartus, ir kitus vaidmenis tokiose skirtingose ​​organizacijose kaip "Empire HR" Ltd "ir" Citizens Advice Scotland ".

Ką jums bus tyrimo

GCU siūlo dvejų metų pagreitintą neklasifikuotą LLB (280 kreditų) absolventams.

3 Metai

 • Įvadas į teisines sistemas ir studijas
 • Įsipareigojimai
 • Patikos fondai, paveldėjimo ir šeimos teisė
 • Viešoji teisė
 • Škotijos teisė: žmogaus teisės, valstybė ir atskaitomybė
 • Baudžiamoji teisė ir įrodymai
 • Vieno lygio 2 ar 3 lygio teisės variantas

4 metai

 • Komercinė teisė (40 kredito dvigubo modulio)
 • Įstatyma dėl pastatytos ir natūralios aplinkos
 • ES teisė
 • Teisės įdarbinimo įgūdžiai
 • Teisė ir socialinė teorija
 • Vieno lygio 2 ar 3 lygio teisės variantas

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti įtraukiant į darbą. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

LLB greitas kursas

2: 1 apdovanojimas arba aukštesnis (bet kokia disciplina)

2: 2 gali būti vertinami apdovanojimai / neklasifikuotas laipsnis, vidutiniškai 65% ar daugiau.

Rekomendacijos / interviu gali būti reikalaujama.

Anglų kalba

Pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba, paprastai privalo turėti IELTS iš viso 7,0 ir 6,5 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Papildoma informacija

Kitos akademinės ir profesinės kvalifikacijos

Kiekvienas prašymas GCU laikoma individualiai. Jei jūs neturite tipiškų akademinių įrašas kvalifikaciją, bet gali įrodyti atitinkamą darbo patirtį ir / ar kreditus iš pripažintos profesinių organizacijų, Jums gali būti įvesti šį kursą per Universiteto pripažinimo ankstesnio mokymosi sistemą.

Tarptautiniai Būdai

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimus, jums gali būti gauti anglų universitetų studijų programą.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

 • Pagrindinis: 6500 svarų sterlingų
 • RUK: 6500 svarų sterlingų
 • ES: 6500 svarų sterlingų
 • Tarptautinis: n / a

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2017 m . Rugsėjo 15 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Vertinimo metodai

Mūsų mokymosi ir mokymo strategijos tikslas - suteikti studentams žinių, įgūdžių ir savybių, kad jie galėtų veikti kaip lanksti, nepriklausoma mokymosi visą gyvenimą besimokantieji, kuriant ir įdiegiant novatorišką ir atitinkamą mokymą ir mokymą, pagrįstą patikimais moksliniais tyrimais ir stipendijomis.

Mes naudojame įvairias vertinimo metodikas visame laipsnyje, kai kurie iš jų yra specialiai sukurti įgūdžių, kuriuos mūsų studentai turės darbo vietoje. Pavyzdžiui, išbandomos teismo salės pratimai yra priimami daugelyje modulių, nes rengiami įvairūs teisiniai dokumentai. Mes taip pat filmuojame savo mokinius, kurie verčiasi klientų interviu.

Mokymo metodai

Skirtingi mokymosi ir mokymo metodai, kuriais mes naudojamės, yra skirti užtikrinti, kad programa būtų profesionaliai aktuali ir akademinė. Naudojami įvairūs metodai, įskaitant "mooting", kuriame naudojamas specialus kambarys, kuriame studentai gali filmuoti ir analizuoti.

Mes plečiame savo studentų skaitmeninį raštingumą; Teisės įdarbinimo modulio įgūdžiams studentams suteikiama galimybė bendradarbiauti atliekant mokslinius tyrimus, paremtus socialinės žymėjimo programomis, arba ištirti "Twitter" naudojimą, siekiant pagerinti jų mokymosi patirtį. Naujoviški moduliai, tokie kaip gyve- nimo, tarpininkavimo ir teisinių įgūdžių, taip pat yra mokymo programos dalis.

Mūsų studentai turi galimybę užsiimti kreditine patirtimi per mūsų profesionalių nuorodų modulį. Jie taip pat turi galimybę dalyvauti Studentų teisininkų draugijos varžybose, vykstančiose mūsų specialiame kabineto kambaryje. Šio konkurso finalas vyksta faktiniame teismo posėdžių salėje Glazge prieš praktikuojantį teisėją.

Mes siūlome įdarbinimo sesijas moduliuose ir specialiuose kursuose kartu su Studentų teisininkų draugija. Sesijos apima: laimėti CV ir prašymus teisės studentams, stažuotės įgijimą ir įtikinimą teisme dalyvaujančių studentų interviu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta October 17, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 17, 2018
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
6,500 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - Glasgow, Scotland
Pradžia: Rugs 17, 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 17, 2018
Jungtinė Karalystė - Glasgow, Scotland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
Pradžia, RUK ir ES studentai; Tarptautiniai studentai N / A