Išplėstinė LL.M. tarptautinio verslo teisėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išplėstinė LL.M. tarptautinio verslo teisėje

Tai LL.M. yra viena iš nedaugelio programų, specialiai sukurtų tiems advokatams, kurie siekia plėtoti profesinę karjerą tarptautinės verslo teisės srityje.

132672_CGSL_IBL_FUNDO.jpg

Kodėl tarptautinio verslo teisė

Tiems, kurie pasirenka tarptautinio verslo teisės specializaciją, programa siūlo novatorišką požiūrį į tarptautinę, anglo-amerikietišką ir Europos verslo teisę. Joje aptariamos labai įvairios temos, tokios kaip sutartys, projektų finansavimas, komercinis ir investicijų arbitražas, įmonių teisė, vertybinių popierių reglamentavimas, ES vidaus rinka ir tarptautinė mokesčių teisė.

Pagrindiniai bruožai

Intensyvi, pažangi programa, skirta būtent tiems, kurie siekia aktyvios ir tarptautinės profesinės verslo teisės praktikos:

  • Tai viršija tiek patyrusių teisininkų, norinčių pagilinti savo įgūdžius ir žinias, tiek jaunų partnerių, siekiančių pagerinti savo galimybes tarptautinėje karjeroje, lūkesčius ir reikalavimus;
  • Tai taip pat suteikia aplinką, kurioje tie, kurie siekia akademinės karjeros, gali patobulinti savo akademinius įgūdžius ir specializuojasi konkrečiose teisės srityse.

Tikrai tarptautinė programa

Studentai atvyksta iš įvairių sričių ir šalių. Mūsų išskirtiniame fakultete yra žymūs mokslininkai iš prestižinių Amerikos ir Europos universitetų bei geriausi teisininkai iš tarptautinių advokatų kontorų. Naudodamas interaktyvius ir novatoriškus mokymo metodus, mūsų fakultetas geba panaudoti plačius ir modernius „Católica“ išteklius, kad įdomiai ir prasmingai sudomintų studentus. LL.M. Católica yra viena iš nedaugelio LL.M. programos kontinentinėje Europoje, kurioms pavyko suburti geriausius tarptautinius mokslininkus ir profesionalus tiek iš Europos, tiek iš JAV. LL.M. Católica yra viena geriausių ir gerbiamiausių LL.M. programos visoje Europoje.

Programos informacija

Dalyvavimas

Tarptautinio verslo teisės magistrantūros studijos yra vienerių metų programa, vykdoma nuo rugsėjo iki liepos. Akademinis kalendorius yra suskirstytas į tris terminus, padalytus į 12 valandų pamokas per savaitę, 4 valandas per dieną, paprastai rengiamas rytais, nuo pirmadienio iki šeštadienio. Studentai, norėdami patenkinti magistrantūros studijas, turi iš viso įgyti 60 ECTS kreditų. laipsnio reikalavimai. Tai apima kursus ir seminarus. Studentai gali pasirinkti įstoti į programą ne visą darbo dieną, pratęsdami kursinius dvejus mokslo metus. Ši parinktis leidžia užimtiems specialistams nustatyti savo studijų tempą.

Bylos metodas

Užsiėmimai bus dvejopo pobūdžio, pabrėžiant praktiką ir teoriją. Taikydami atvejo metodo mokymo metodiką, studentai susidurs su sudėtingais, tačiau praktiniais problemų sprendimo scenarijais, kuriuose turės būti taikoma nuodugni analizė ir samprotavimai. Reikalingas rimtas pasiruošimas už klasės ribų. Diskusija klasėje yra skatinama ir bus įtraukta į galutinį mokinių pažymį. Kursų lankomumą papildo „ Católica Global School of Law svetainė, kurioje pateikiama papildoma studijų medžiaga ir galima pagerinti studentų ir dėstytojų sąveiką.

Konferencijos

Programa praturtinama reguliariais akademinių ir profesinių konferencijų ciklais, kuriuos rengia „ Católica Global School of Law . Šios konferencijos pristato šviesiausią ir labiausiai gerbiamą teisinį protą, taip pat žinomas tarptautines asmenybes, Universidade Católica. Tokios konferencijos suteikia mūsų studentams galimybę susitikti, užmegzti ryšius ir bendrauti su įtakingais tarptautinės teisinės bendruomenės nariais.

Seminarai

Mokslo metais ypač priimami magistrantai. seminarai rengiami praktikams, kurie nėra įtraukti į programą. Jų dalyvavimas ne tik padidina mūsų programos įvairovę ir padidina intelektualinio pokalbio plotį, bet ir suteikia galimybę užmegzti ryšį tiek LL.M. studentai ir profesinė bendruomenė.

Dvigubi laipsniai

Católica Global School of Law siūlo tris dvigubus laipsnius. Vienas jų buvo įkurtas kartu su King’s College Londone . Baigę magistrantūros plačiajuosčio mokymo programą CGSL studentas turės galimybę specializuotis tam tikroje visuotinės teisės šakoje, lankydamas kursus ir pasinaudodamas Kingo koledžo bibliotekos ištekliais, leisdamas jam arba jai sukurti moderniausių pasaulinės teisės stipendijų. Católica Global School of Law studentai taip pat turi galimybę tęsti studijas Kornelio universiteto teisės mokykloje magistro laipsnio (LL.M.) programoje. Jie įgis stiprią tarptautinę akademinę patirtį, taip pat du laipsnius iš pažangiausių pasaulio institucijų. Šis papildomas „Ivy League“ universiteto laipsnis taip pat leis studentams (atitinkantiems tam tikrus LL.M reikalavimus) sėsti į Niujorko advokatūros egzaminą. Católica Global School of Law studijų programos studentai turi galimybę tęsti studijas Mičigano universiteto teisės mokyklos magistrantūros (magistrantūros) programoje. Jie įgis stiprią tarptautinę akademinę patirtį, taip pat du laipsnius iš pažangiausių pasaulio institucijų. Šis papildomas laipsnis taip pat leis studentams (atitinkantiems tam tikrus magistrantūros reikalavimus) sėsti į Niujorko advokatūros egzaminą. Priimtiems studentams bus taikoma 1/3 nuolaida Michigan LL.M. svarbus mokslas. Católica Global School of Law LL.M. studentai dabar turi galimybę tęsti studijas Bostono universiteto teisės mokykloje . Jie įgis stiprią tarptautinę akademinę patirtį, taip pat du laipsnius iš dviejų pasaulinių institucijų. Šis papildomas laipsnis taip pat leis studentams (atitinkantiems tam tikrus magistrantūros reikalavimus) sėsti į Niujorko advokatūros egzaminą.

Stipendijos ir mokestis už mokslą

Pagal nuopelnus stipendijos gali būti skiriamos ribotam studentų skaičiui. Norėdami kreiptis, atsiųskite prašymą laišką, kuriame aprašomos jūsų konkrečios aplinkybės.

Dieninės programos: 1 metai

1 variantas: 14 000 EUR liepą

2 variantas: 15 000 EUR, mokama per 10 mėnesinių įmokų

Neakivaizdinė programa: 2 metai

3 variantas: 16 000 EUR mokama 2 dalimis

Magistro darbas: 1.700 EUR

Papildomas semestras užsienyje: 2,250 €

Patekimo reikalavimai

Visi LL.M. kandidatai turi turėti teisinį išsilavinimą ir profesinę patirtį. Pirmenybė bus teikiama kandidatams, turintiems stiprią akademinę patirtį, ir turintiems didelę profesinę patirtį. Savo prašymą galite pateikti bet kuriuo metu. LL.M. paraiškos turi būti užpildytos visais reikalingais dokumentais. Sėkmingiems kandidatams bus išsiųstas oficialus priėmimo pasiūlymas, pasirašytas LL.M. Direktorius.

Kandidatai turėtų pateikti šiuos dokumentus:

  • 2 rekomendaciniai laiškai (anglų ar portugalų kalbomis)
  • Oficialūs lankomų mokyklų nuorašai (anglų arba portugalų kalbomis);
  • Gyvenimo aprašymas (anglų kalba) su darbo datomis ir trukme (ne daugiau kaip du puslapiai)
  • Oficialus išsiuntimo laiškas studentams, remiamiems korporacijų ar kitų organizacijų
  • Oficiali TOEFL / IELTS balų ataskaita arba pažymėjimas.
  • Asmens tapatybės kortelės ar paso kopija
  • Fiskalinio identifikavimo numerio kortelės kopija
  • 1 nuotrauka

Reikiama medžiaga (patvirtintos originalių dokumentų kopijos) turi būti išsiųsta į GEFAP | „Católica Portuguesa“ universitetas „Palma de Cima“ | 1649-023 Lisboa | Portugalija

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal educatio ... Skaityti daugiau

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal education. Since its founding, Católica Global School of Law has been successful in achieving a series of goals: it has attracted a remarkable group of scholars and classes of graduate students, both coming from prestigious law schools from all over the world; it has launched three states of the art programs (an LL.M. Law in a European and Global Context, an Advanced LL.M. in International Business Law and a Global Ph.D. in Law); and it is becoming an important center of graduate teaching and research in law from a global perspective in Lisbon. The quality of its programs has been consistently recognized by the Financial Times, which has selected Católica Global School of Law as one of the most innovative law schools in the world, with its LL.M. programs being included for the fourth consecutive year in this prestigious selection. Skaityti mažiau