Išplėstinės korporacijos teisės magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Išplėstinės korporacijos teisės magistras

Studijuokite toje vietoje, kur parašė knygą apie tarptautinę ir lyginamąją teisę. Jūsų priklausymas Michigan Law atvers duris visame pasaulyje.

University of Michigan Law School siūlo išplėstinės korporacijos teisės (MACL) magistro laipsnį, kad padėtų studentams siekti karjeros. MACL programa yra pirmoji tokio pobūdžio programa, skirta JAV ir tarptautiniu mastu apmokytiems teisininkams, norintiems specializuotis JAV įmonių ir vertybinių popierių teisėje ir įgyti tarptautinę lyginamąją perspektyvą abiem. Tai intensyvi, griežta vienos vasaros patirtis, leidžianti studentams per 12 savaičių uždirbti visavertį magistro laipsnį.

Prisijungimas prie MACL programos suteikia teisininkams laiko pamąstyti apie savo praktiką, užduoti klausimus žemų sąlygų reikalaujančioje aplinkoje ir apsvarstyti kai kuriuos teorinius jų profesinio darbo pagrindus. Individualiai prižiūrimi mūsų teisinio rašymo profesorių, jie tobulina savo tyrimų, analizės ir rašymo įgūdžius, kartu stabdydami kritiškiau mąstyti apie problemą, kuri, jų manymu, yra sudėtinga jų apmokestinamomis darbo valandomis. Baigę platesnes ir gilesnes teisines žinias, MACL studentai bus geresni teisininkai, geresni advokatai ir geresni kolegos. Baigę Michigan Law laipsnį, MACL studentai taps nuolatiniu Michigan Law bendruomenės nariu, atverdami duris kolegialiam ir patyrusiam profesionalių tinklų perdavimui, patarimams ir didesniam pasitenkinimui darbu.124137_Library_Skylights6.jpg

Studijų programa

Praleiskite vieną vasarą - 12 savaičių nuo gegužės iki rugpjūčio - studijuodami ir gyvendami Michigan Law . Mokomi Michigan Law fakulteto narių ir patyrusių kviestinių profesorių, kurie yra tarptautinės ir lyginamosios teisės, taip pat JAV įmonių ir vertybinių popierių įstatymų ekspertai, MACL laipsnio kursiniai ir rašymo pratimai yra skirti intelektualiai turtingam pasirengimui būsimiems tarptautinių korporacijų lyderiams. praktika.

20 kreditų studijų programa apima tris privalomus kursus, tris pasirenkamuosius kursus ir rašymo reikalavimus. Rašymo projektas su jį lydinčiu kolokviumu trunka visas 12 savaičių.

2020 m. Mokymo programa:

Pagrindiniai kursai:

 • JAV įmonių teisė globaliame kontekste
 • JAV vertybinių popierių reglamentas pasauliniame kontekste
 • Susijungimai
 • Tyrimo kolokviumas

Pasirinktinai:

 • Tarptautiniai pasiūlymai,
 • Visuotinis atitikimas,
 • Visuotinės įmonių reorganizacijos,
 • Tarptautinis pelno mokestis

Klasės patirtį papildo užklasiniai renginiai, tokie kaip diskusijos su teisės akademikais ir praktikuojančiais teisininkais, individualus suderinimas su fakultetu dėl pagalbos dėl rašymo reikalavimų, tinklų kūrimo galimybės su Michigan Law absolventais ir socialinė veikla, siekiant plėtoti ilgalaikius kolegiškus ryšius.

Fakultetas

MACL fakultetas pasižymi reikšmingais įgūdžiais ir patirtimi. 2020 m. Programoje dalyvaus profesoriai, dirbę aukščiausiose advokatų kontorose Los Andžele, Niujorke ir Vašingtone, konsultavę Etiopijoje, Indonezijoje ir Kalifornijos valstijoje įmonių teisės reformos klausimais, vadovavę Amerikos teisės ir ekonomikos asociacijai ir bendrai - parašė pagrindinį vertybinių popierių reguliavimo vadovėlį. MACL dėstytojai į šios vasaros programą atsineša mokymo apdovanojimus, praktinę patirtį ir gilias žinias apie JAV ir užsienio jurisdikcijas, kad studentai galėtų pereiti prie korporacinio darbo ar perkelti savo korporacinę praktiką į kitą lygį.

123659_016-readingroom-12-27-11-122-fused-dc4.jpg

Priėmimo gairės

Kandidatai turi būti praktikuojantys teisininkai arba turėti praktikos lygio teisės laipsnį iš JAV ar užsienio. Be to, reikalingas aukštas anglų kalbos žinių skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo lygis, tai patvirtina „iBT TOEFL“ balas 100, IELTS balas ne mažesnis kaip 7,0 arba kiti įrodymai apie anglų kalbos žinias. Kandidatai, kurie yra Australijos, Kanados (išskyrus Kvebeką), Airijos, Naujosios Zelandijos, Jungtinės Karalystės ar Jungtinių Valstijų (išskyrus Puerto Riką) gyventojai ir yra baigę griežtą ne trumpesnę kaip trejų metų darbo dieninę programą - vidurinio išsilavinimo vienoje iš šių šalių nereikia pateikti anglų kalbos testų.

Kaip taikyti

Dauguma pareiškėjų pateikia savo paraiškas Teisės mokyklos priėmimo tarybos ( LSAC ) tinklalapyje: www.lsac.org . Taip pat galite atsisiųsti mūsų PDF programą ir nusiųsti ją į mūsų biurą. Prašome atsisiųsti programą čia.

Programos kontrolinis sąrašas

 • Užpildyta paraiškos forma
 • Gyvenimo aprašymas arba gyvenimo aprašymas
 • Paskirties pareiškimas
 • Oficialūs nuorašai (JD arba LLB ekvivalentas; aukštesnieji laipsniai, jei taikoma)
 • Du rekomendaciniai laiškai
 • Ne gimtoji kalba angliškai: TOEFL arba IELTS ataskaita

Būstas

Būstas neįtrauktas į programos dalį. Tačiau Mičigano universiteto bendrabučiuose mieste galima įsigyti būstą, o Ann Arboro vasaros subnuomos rinka paprastai yra pakankamai tvirta, kad apstatytus ir neapstatytus butus ir namus galima rasti pėsčiomis nuo Teisės mokyklos. Studentai, priimti į programą, gaus papildomos informacijos, padėsiančios jiems ieškant būsto.

Mokymas ir mokesčiai

 • Mičigano gyventojams - 30 763 USD
 • Mičigano gyventojams - 32 263 USD

Svarbios 2020 m. Vasaros datos

Gegužės 14 d. - Visi studentai turi atvykti į Ann Arbor iki šios dienos vakaro.

Gegužės 15 d. - privaloma orientacija visiems MACL studentams. Privalomas vizų registravimasis tarptautiniams studentams.

Gegužės 18 d. – birželio 12 d. - 1-asis MACL užsiėmimų modulis.

Gegužės 25 d. - Nėra užsiėmimų (Atminimo dienos šventė)

Birželio 15 - liepos 10 d. - 2-asis MACL užsiėmimų modulis.

Liepos 3 d. - Nėra užsiėmimų (JAV nepriklausomybės dienos šventė)

Liepos 13 - rugpjūčio 7 dienos - MACL klasių 3 modulis.

Liepos 27 d. - Nėra užsiėmimų (vidutinė pertrauka)

Rugpjūčio 8 d. - MACL pradžios ceremonija ir programos pabaiga.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Michigan Law School in Ann Arbor is one of the world’s finest institutions of legal education. Housed in the Cook Quadrangle on the University of Michigan’s central campus, the Law S ... Skaityti daugiau

The University of Michigan Law School in Ann Arbor is one of the world’s finest institutions of legal education. Housed in the Cook Quadrangle on the University of Michigan’s central campus, the Law School is unmatched for beauty and is superbly functional for its residential and scholarly community. The School has a sizable and diverse faculty, with many preeminent in their fields. The careers of alumni also speak eloquently to the strength of the School; our graduates are leaders serving with distinction in the public, private, and academic sectors in this nation and beyond. Skaityti mažiau