I-LLM LPC - ne visą darbo dieną

I-LLM LPC neakivaizdinis kursas skirtas tiems, kurie turi teisinį laipsnį arba GDL ir nori mokytis kaip advokatas per mūsų palaikomą mokymosi internetu parinktį.

 • Pasidalykite savo studijomis su kitais įsipareigojimais, naudodamiesi mūsų 22 mėnesių trukmės internetiniu kursu (retkarčiais reikia lankytis).
 • Pritaikykite savo kursus į savo specializuotas interesų sritis, pasirinkdami įvairiausius dalykus
 • Gaukite LPC ir magistro apdovanojimą (LLM) be papildomų išlaidų

Remiantis naujausiais turimais duomenimis, 97% mūsų dieninių 2016/17 metų ir paspartintų 2017/17 metų LPC studentų, baigiančių 2017 m. Vasarą, užsitikrino darbą, mokymo sutartį ar tolesnes studijas per devynis mėnesius sėkmingai baigę kursus.

Reikalavimai kursui

Kad galėtumėte pasinaudoti savo vieta mūsų LPC, turite laikytis teisininkų praktikos kurso (LPC) pradžios reikalavimų, kuriuos nustatė solicitorių reguliavimo tarnyba (SRA) - žr. Žemiau. Nesugebėjimas laikytis šių tinkamumo reikalavimų reiškia, kad universitetas neturės kito pasirinkimo, kaip anuliuoti jūsų vietą kursuose.

Jei esate studentas, kuris nėra EEE, jums taip pat reikės vizos, apimančios visą savo kursą - žr. Toliau pateiktus "Visa" reikalavimus.

Teisės universiteto LPC atrankos kriterijai
 • Akademinis profilis ir pasiekimai, paprastai minimalus faktinis ar prognozuojamas antrosios klasės pagyrimu teisės laipsnis arba GDL / CPE / MA Teisė *
 • Norint sėkmingai užbaigti kursą, reikia pakankamai anglų kalbos - žiūrėkite žemiau esančius anglų kalbos reikalavimus
 • Bet kokios ypatingos aplinkybės, atskleistos jūsų paraiškoje
Akademinės ar kitos nuorodos

* Šis reikalavimas yra įvykdytas: a) kvalifikacinio laipsnio suteikimo. Norint gauti kvalifikaciją, jūsų teisės laipsnis turi atitikti tam tikrus akademinius standartus. Tai apima tinkamai atliktus vertinimus septyniose teisinių žinių bazėse - viešosios teisės, įsipareigojimų I (sutartis), įsipareigojimų II (delikto), baudžiamosios teisės, žemės teisės, nuosavybės

Teisės universitetas visiškai laikosi lygių galimybių įstatymų ir aktyviai skatina teisinės profesijos įvairovę. Mūsų priėmimo procesas veikia sąžiningai ir siekia sudaryti sąlygas studentams kuo geriau išnaudoti jų talentus. Esate raginami kuo greičiau papasakoti apie bet kokius specialius reikalavimus. Tai leis mums aptarti, kaip galėtume tenkinti jūsų reikalavimus.

Kursų pradžioje turite įvykdyti visus tinkamumo reikalavimus. Jei to nepadarysite, jūs negalėsite prisijungti prie kurso. Jei manote, kad tai gali būti problema (pvz., Jei turite pavėluotus vertinimo rezultatus), susisiekite su Priėmimu kuo greičiau.

Ateities stažuotojo solisitoriai

SRA neseniai konsultavosi dėl keleto siūlomų jos reglamentų pakeitimų, be kita ko, panaikinus reikalavimą studentams kreiptis dėl studentų įregistravimo ir patvirtinti jų akademinį mokymo etapą prieš pradedant LPC.

Jei jums buvo pasiūlyta mokymo sutartis, turite įsitikinti, kad Solicitors Reguliavimo tarnyba (SRA) patikrino, ar jūsų "pobūdis ir tinkamumas" yra advokatas.

Tai gali užtrukti mažiausiai šešis mėnesius, jei turite:

 • Padaryta tam tikrų nusikalstamų veikų
 • Buvo pripažintas kaltu dėl akademinio nusikaltimo
 • Turėjo rimtų finansinių problemų (pavyzdžiui, bankroto, individualių savanoriškų susitarimų ar apylinkių teismo sprendimų)
 • Neigiamos reguliavimo išvados
 • Pateikė bet kokį kitą elgesį, kurio mes negalėtume tikėtis iš advokato (pvz., Elgesys buvo nesąžiningas, smurtinis ar diskriminacinis)

Pažvelkite į SRA tinkamumo testą 2011, kad gautumėte daugiau informacijos, ir užpildykite tinkamumo paraišką, jei jums reikia papasakoti apie bet kokius klausimus.

Jei jums nereikia pasakyti SRA, galite apie tai informuoti, kai jūs ir jūsų darbdavys leis jiems žinoti, kad jūsų mokymas turi prasidėti.

Jei SRA sprendimas nebus patvirtintas prieš LPC pradžios datą, jūs galite tęsti kursą, tačiau tai padarysite savo finansine rizika. Jei turite abejonių dėl simbolių ir tinkamumo problemos, susisiekite su SRA.

Ankstesnio mokymosi akreditavimas

Jei anksčiau studijote BVC ar BPTC, jums gali būti netaikomi tam tikri LPC elementai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite SRA svetainėje ir susisiekite su mūsų priėmimo komanda.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte studijas už JK ribų ir nesate iš "daugumos anglų kalbos šalies", pateikite patvirtintą vienos iš patvirtintų anglų kalbos testų kopiją.

Vieta

Prisijungęs. Privalomas lankymas reikalingas norint inicijuoti ir pasirinkti Londono Bloomsberio, Birmingemo ir Mančesterio universitetus. Vertinimas pasirinktinai: Birmingeme, Bristolis, Česteris, Guildfordas, Lidsas, Londonas Bloomsberis, Mančesteris

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų The University of Law Postgraduate Programmes »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 8, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Kov. 2020
Duration
22 mėnesių
Ištęstinės
Price
13,165 GBP
Vidaus šalyje: 13 165 svarų sterlingų. Tarptautinė: £ 13,165
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date