I-LLM LPC

The University of Law

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

I-LLM LPC

The University of Law

I-LLM LPC

"I-LLM LPC" palaiko tuos, kurie turi teisės laipsnį arba GDL ir nori mokytis kaip advokatas per mūsų palaikomą mokymosi internetu parinktį.

 • Sulygiuokite savo studijas su kitais įsipareigojimais ir gaunate vienodai aukštą mokymą ir atsiliepimus
 • Pritaikykite savo kursus į savo specializuotas interesų sritis, pasirinkdami įvairiausius dalykus
 • Gaukite LPC ir magistro apdovanojimą (LLM) be papildomų išlaidų

Stipriai pabrėžiant būsimos įsidarbinimo galimybes, 96 proc. Mūsų dieninių 2015/16 ir paspartintų 2016/16 LPC studentų, baigusių 2016 m. Vasarą, užtikrino užimtumą, mokymo sutartį ar tolesnius tyrimus per devynis mėnesius sėkmingai baigę kursą.

Reikalavimai kursui

Kad galėtumėte pasinaudoti savo vieta mūsų LPC, turite laikytis teisininkų praktikos kurso (LPC) pradžios reikalavimų, kuriuos nustatė solicitorių reguliavimo tarnyba (SRA) - žr. Žemiau. Nesugebėjimas laikytis šių tinkamumo reikalavimų reiškia, kad universitetas neturės kito pasirinkimo, kaip anuliuoti jūsų vietą kursuose.

Jei esate studentas, kuris nėra EEE, jums taip pat reikės vizos, apimančios visą savo kursą - žr. Toliau pateiktus "Visa" reikalavimus.

Teisės universiteto LPC atrankos kriterijai

 • Akademinis profilis ir pasiekimai, paprastai faktinės ar prognozuojamos antrosios klasės pagyrimu teisės laipsnis arba GDL / CPE *
 • Norint sėkmingai užbaigti kursą, reikia pakankamai anglų kalbos - žiūrėkite žemiau esančius anglų kalbos reikalavimus
 • Bet kokios ypatingos aplinkybės, atskleistos jūsų paraiškoje

Akademinės ar kitos nuorodos

* Šis reikalavimas yra įvykdytas:

A) Teisės kvalifikacinio laipsnio suteikimas. Norint gauti kvalifikaciją, jūsų teisės laipsnis turi atitikti tam tikrus akademinius standartus. Tai apima tinkamai atliktus vertinimus septyniose teisinių žinių bazėse - viešosios teisės, įsipareigojimų I (sutartis), įsipareigojimų II (delikto), baudžiamosios teisės, žemės teisės, nuosavybės

B) Bendrojo profesinio egzamino (CPE) / teisės magistro laipsnį (GDL) ir jam suteikiamas teisės magistro laipsnis arba panašus, pavyzdžiui, CILEX.

The University of Law visiškai laikosi lygių galimybių įstatymų ir aktyviai skatina teisinės profesijos įvairovę. Mūsų priėmimo procesas veikia teisingai ir jo tikslas - sudaryti sąlygas studentams kuo geriau panaudoti savo talentus. Esate raginami kuo greičiau papasakoti apie bet kokius specialius reikalavimus. Tai leis mums aptarti, kaip galėtume tenkinti jūsų reikalavimus.

Kursų pradžioje turite įvykdyti visus tinkamumo reikalavimus. Jei to nepadarysite, jūs negalėsite prisijungti prie kurso. Jei manote, kad tai gali būti problema (pvz., Jei turite pavėluotus vertinimo rezultatus), susisiekite su Priėmimu kuo greičiau.

Ateities stažuotojo solisitoriai

SRA neseniai konsultavosi dėl keleto siūlomų jos reglamentų pakeitimų, be kita ko, panaikinus reikalavimą studentams kreiptis dėl studentų įregistravimo ir patvirtinti jų akademinį mokymo etapą prieš pradedant LPC.

Jei jums buvo pasiūlyta mokymo sutartis, turite įsitikinti, kad Solicitors Reguliavimo tarnyba (SRA) patikrino, ar jūsų "pobūdis ir tinkamumas" yra advokatas.

Tai gali užtrukti mažiausiai šešis mėnesius, jei turite:

 • Padaryta tam tikrų nusikalstamų veikų
 • Buvo pripažintas kaltu dėl akademinio nusikaltimo
 • Turėjo rimtų finansinių problemų (pavyzdžiui, bankroto, individualių savanoriškų susitarimų ar apylinkių teismo sprendimų)
 • Neigiamos reguliavimo išvados
 • Pateikė bet kokį kitą elgesį, kurio mes negalėtume tikėtis iš advokato (pvz., Elgesys buvo nesąžiningas, smurtinis ar diskriminacinis)

Prašome išbandyti 2011 m. SRA tinkamumo testą, kad gautumėte daugiau informacijos ir užpildyti tinkamumo paraišką, jei jums reikės papasakoti apie bet kokias problemas.

Jei jums nereikia pasakyti SRA, galite apie tai informuoti, kai jūs ir jūsų darbdavys leis jiems žinoti, kad jūsų mokymas turi prasidėti.

Jei SRA sprendimas nebus patvirtintas prieš LPC pradžios datą, jūs galite tęsti kursą, tačiau tai padarysite savo finansine rizika. Jei turite abejonių dėl simbolių ir tinkamumo problemos, susisiekite su SRA.

Ankstesnio mokymosi akreditavimas

Jei anksčiau studijote BVC ar BPTC, jums gali būti netaikomi tam tikri LPC elementai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite SRA svetainėje ir susisiekite su mūsų priėmimo komanda.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte studijas už JK ribų ir nesate iš "daugumos anglų kalbos šalies", pateikite patvirtintą vienos iš patvirtintų anglų kalbos testų kopiją.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta February 10, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Kov 2019
Duration
Trukmė
22 mėnesių
Ištęstinės
Price
Kaina
15,685 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - Didžioji Britanija (Jungtinė Karalystė) Prisijungę
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia: Kov 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
Nacionaliniai pinigai: 15 685 svarai. Tarptautinis: 15 685 svarai