Intelektinės nuosavybės ir IRT teisės magistras (Briuselis)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Intelektinės nuosavybės ir IRT teisės magistras teikia išsamų Europos intelektinės nuosavybės, IRT ir žiniasklaidos įstatymų tyrimą. Studentams siūloma išsami tarptautinės ir Europos intelektinės nuosavybės teisės, IT teisės ir žiniasklaidos bei komunikacijos teisės studijos. Ypatingas dėmesys skiriamas tarpdisciplininėms perspektyvoms ir praktiniams įgūdžiams, kurių reikia šiuose sektoriuose.

Kokia yra programa?

Pažangiosios IP ir IT teisės magistro programa grindžiama KU Leuven IT ir IP teisės centro (CiTiP) patirtimi. Programa suteikia puikų akademinį išsilavinimą ir sukuria pridėtinę vertę abiturientams, norintiems tobulinti savo programą, ir praktikams, ieškantiems aukščiausios kokybės, pažangiausių žinių. Mokymo personalą sudaro tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai, ekspertai iš institucijų, tokių kaip Europos Komisija ir nacionalinės reguliavimo institucijos, ir vadovaujantys praktikai, tokiu būdu užtikrinant optimalų žinių ir patirties perdavimą.

Programa skirta didėjančiai kvalifikuotų teisės ekspertų paklausai intelektinės nuosavybės, IRT ir žiniasklaidos sektoriuose. Tai greitai besivystantys ir labai sudėtingi sektoriai, kuriems daro įtaką daugybė technologinių, ekonominių ir sociologinių pokyčių, kuriuose esamos teisinės sistemos yra nuolat ginčijamos ir tradicinės teisinės sąvokos bei principai yra reguliariai aiškinami iš naujo.

Visi studentai - tie, kurie koncentruojasi į intelektinės nuosavybės teisę, ir tie, kurie susitelkia į IRT teisę - gali mokytis visą programą anglų kalba. Tie, kurie susitelkia ties intelektinės nuosavybės teisės specializacija, gali, bet nereikia, lankyti kai kuriuos olandų ir prancūzų kalbos kursus. Kursai olandų ir prancūzų kalbomis bus sutelkti į nacionalinę teisę, o anglų kalbos kursai daugiausia skirti Europos ir tarptautinei teisei.

Stiprybės

  • Ši programa skirta augančiai kvalifikuotų teisinių ekspertų paklausai intelektinės nuosavybės, IRT ir žiniasklaidos sektoriuje.
  • Optimalus žinių ir patirties perdavimas tarptautiniu mastu gerbiamiems akademikams, srities ekspertams ir pagrindiniams praktikams.
  • Tiesioginis ir lengvas kontaktas tarp studentų ir dėstytojų.

Ar tai tinkama programa man?

Neseniai baigėte magistro studijas ir norite gauti išsamų intelektinės nuosavybės teisių ir (arba) IRT įstatymų supratimą. Arba jūs jau esate profesionaliai aktyvus ir norite specializuotis šių sektorių teorijoje ir praktikoje.

Tikslai

  1. Studentas įsisavina tarptautinės ir Europos bei (arba) Belgijos intelektinės nuosavybės teisių, žiniasklaidos ir (arba) IRT įstatymų, kurių laikėsi, struktūrą ir metodiką.
  2. Studentas gali spręsti sudėtingas intelektinės nuosavybės teisių, žiniasklaidos ir (arba) IRT įstatymų, kuriuos jis laikėsi, srityje.
  3. Studentas gali savarankiškai patikrinti tyrimų duomenis ir išdėstyti juos asmeniškai pagrįstoje struktūroje, kuri originaliai prisideda prie žinių.
  4. Studentas gali užimti kritinę poziciją intelektinės nuosavybės teisių, žiniasklaidos įstatymų ir (arba) IT įstatymų srityje, kurių jis laikėsi.
  5. Studentas gali perduoti savo požiūrį kolegoms olandų, prancūzų ir (arba) anglų kalbomis.

Karjeros galimybės

Absolventai turi geras darbo vietas (tarptautinėse) advokatų kontorose ir įmonėse intelektinės nuosavybės, IRT ir žiniasklaidos sektoriuose. Absolventai taip pat perėmė pareigas (tarptautiniame) viešajame administravime, taip pat tarptautinėse viešojo intereso organizacijose. Studentai taip pat gali pasirinkti toliau plėtoti savo akademinius įgūdžius siekdami daktaro laipsnio. srityje, susijusioje su pagrindinėmis intelektinės nuosavybės, IKT ar žiniasklaidos įstatymų problemomis.

Pradėkite savo karjerą studijų metu

Bakalauro ir magistro programos metu jau galite susiformuoti savo profilį pasirinkdami tam tikrą specializaciją, studijuodami užsienyje (Erasmus), atlikdami praktiką ar pradedant savo verslą.

Studentų karjeros centras džiaugiasi galėdamas padėti jums teisingą kelią link savo pirmosios darbo patirties. Centras taip pat konsultuoja jus ieškant įdomaus darbo ir padeda pokalbiams dėl darbo.

Nežinai nuo ko pradėti? Studentų karjeros centro duomenų bazėse yra pasiūlymų apie darbą, savanorišką darbą, inovacijų projektus ir studentų darbus. Taip pat galite aplankyti vieną iš Karjeros centro organizuojamų renginių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Skaityti daugiau

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje