Internetinė LLM energetikos ir aplinkos teisė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Internetinė LLM energetikos ir aplinkos teisė

Nesvarbu, ar esate atsakingas už didėjančią atsakomybę už energetikos ar aplinkosaugos įstatymus, ar LLB kvalifikaciją turintį teisininką, pasirengusį kitai jūsų įmonei, Birmingemo universiteto internetinis LLM energetikos ir aplinkos apsaugos įstatymas suteikia teisinę bazę, leidžiančią įgyvendinti vis daugiau karjeros.

Šis šimtaprocentinis internetinis LLM, kurį pristato 100 geriausių pasaulio universitetų, suteiks intelektualinę sistemą, leidžiančią suprasti teisinius atsakymus tarptautiniu, daugia jurisdikcijos požiūriu. Apimdami skirtingus energijos nuosavybės ir aplinkos apsaugos lygius, įgysite žinių ir teisinės patirties, kad galėtumėte siekti karjeros tiek energetikos, tiek aplinkosaugos sektoriuose ir reaguoti į vietos ir pasaulio iššūkius bet kurioje pasaulio vietoje.

„Pasaulyje pirmaujančių savo srities ekspertų mokymasis stimuliuojančioje ir pozityvioje aplinkoje buvo svarbi priežastis, dėl kurios pasirinkau Birmingham University aspirantūrą“.

Maria Pilavki - LLM baudžiamoji teisė ir baudžiamoji justicija

Dėstomas aukštos kvalifikacijos ir patyrusių dėstytojų komandos, šis 100% internetinis LLM siūlo visą akademinį griežtumą ir visuotinį pobūdį, kurio galite tikėtis iš „Russell Group“ universiteto, su galimybe lanksčiai studijuoti, kai jums tinka, iš bet kurios pasaulio vietos. .

Sužinoti daugiau

Spręskite didžiausius pasaulio iššūkius

Garsėjantis teisiniu išsilavinimu ir moksliniais tyrimais, universiteto Teisės mokykloje dėstytojai yra vyriausybės aplinkos apsaugos įstatymų priešakyje. Remiantis jų ekspertais, internetinis LLM energetikos ir aplinkos įstatymas įgauna analitinę, į tyrimus orientuotą kokybę, praturtindamas turinį naujausiomis teorijomis ir praktika.

Apimanti tokias temas kaip aplinkos apsauga ir energijos gamyba bei teisiniai klausimai, pradedant įstatymais, susijusiais su nafta ir dujomis , baigiant atsinaujinančia energija ir klimato pokyčiais . Programa trunka 2,5 metų ir yra padalinta į šešis į karjerą orientuotus modulius (kiekvienam 20 kreditų) ir disertaciją . Nuodugniai ištyrinėkite tiek energetikos, tiek aplinkos reikalus, vis dar turėdami daug laiko apmąstyti ir pritaikyti savo mokymąsi.

Sužinoti daugiau

Pagrindiniai moduliai:

  • Aplinkos ir energijos reguliavimas
  • Branduolinės energijos įstatymas
  • Energetikos projektų vertinimas ir finansavimas
  • Naftos ir dujų įstatymai
  • Aplinkos apsauga ir taršos kontrolė
  • Atsinaujinančios energijos ir klimato kaitos įstatymai

Pagrindiniai faktai

Birmingemo universiteto internetinė LLM energetikos ir aplinkos apsaugos teisė buvo sukurta specialiai LLB kvalifikuotiems teisininkams arba tiems, kurie jau dirba šiame sektoriuje ir siekia įtvirtinti savo žinias pasaulinio lygio aplinkoje.

Yra trys suvartojimai per metus. Studentai gali prisijungti prie programos kovo, birželio arba spalio mėn.

Sužinoti daugiau

Priėmimo reikalavimai

Norėdami būti priimti į šią programą, pareiškėjai turėtų:

  • Bent jau aukščiausias antrosios klasės laipsnis arba ne JK lygiavertis įstatymas, ARBA aukštesnis antrosios klasės laipsnis arba ne JK lygiavertis giminingas laipsnis, turintis atitinkamą darbo patirtį šiame sektoriuje.
  • Dvi nuorodos.
  • Paskirties pareiškimas.

Tarptautiniams studentams taikomi standartiniai anglų kalbos reikalavimai. Bet kurioje juostoje turite turėti IELTS 7.0, ne mažesnį kaip 6,5.

Mokesčiai ir finansavimas

Jei norite gauti išsamesnės informacijos apie kainas ir sužinoti daugiau apie turimus mokėjimo būdus, prašome informacijos ir priėmimų komandos narys susisieks, kad aptartų jūsų užklausą.

Sužinoti daugiau

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2019

Apie mokyklą

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of t ... Skaityti daugiau

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of the Russell Group, the University Birmingham also surrounds students with the top scholarly research and professional links in both the business and private sectors... Skaityti mažiau