Internetinis LL.M įmonių valdymas - Kambrijos universitetas (JK)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

LLM įmonių valdymas tenkina dabartinį specialistų žinių ir įgūdžių poreikį sparčiai besiplečiančiose tarptautinės komercinės teisės ir įmonių valdymo teisės srityse. Tai suteikia studentams galimybę išsamiai išnagrinėti teisinį tarptautinio verslo ir įmonių valdymo reglamentavimą. Akademiniu požiūriu griežta, LLM atskleis studentus praktiškai taikant įstatymus realiame pasaulyje.

Ši programa leidžia jums suteikti daugiau energijos savo karjerai, išmokus daugybę praktinių koncepcijų, kurias galite nedelsdami pritaikyti sprendžiant sudėtingas situacijas. Unikalus programos aspektas yra galimybė mokytis taikant realias atvejų studijas, kurios pagerins jūsų problemų sprendimo įgūdžius ir padidins jūsų karjeros galimybes.

LLM dėsto išskirtinė profesionalių mokslinius tyrimus atliekančių darbuotojų komanda, turinti didelę praktiką ir akademinę patirtį. Programa siekiama sustiprinti žinias ir kritinį mąstymą šioje srityje.

Programa pateikia pažangią kritinę pagrindinių temų ir kylančių iššūkių, su kuriais susiduria verslas, analizę globaliame kontekste, pavyzdžiui, tarptautinėje / pasaulinėje verslo aplinkoje, inovacijose ir įmonėse.

Mokykitės pirmaujančiame Šveicarijos privačiame koledže ir baikite studijas su studentais iš daugiau nei 130 skirtingų šalių iš Kambrijos universiteto .

Trukmė

Mažiausiai 12 mėnesių, ne daugiau kaip 5 metai.

Pristatymo būdas

100% internetu per „OnlineCampus“ (interaktyvią internetinę mokymosi aplinką), intensyviai diskutuodami ir bendradarbiaudami klasėje.

Vietos

Vietų skaičius per kadenciją yra griežtai ribojamas iki 40.

Reitingas

2020 m. „Times Higher Education“ Kambrijos universitetas užima 8 vietą pasaulyje dėl kokybiško švietimo.

Sąlygos

Keturi terminai per metus (žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį).

Akreditacija ir pripažinimas

Kambrijos universiteto LL.M programa, siūloma internete, yra pripažinta visame pasaulyje. Kambrijos universitetas gavo Universiteto titulą ir laipsnius suteikiančius įgaliojimus iš Jos Didenybės garbingiausios slaptosios tarybos. Ją visiškai pripažino Didžiosios Britanijos vyriausybė ir ji tinkamai įtraukta į Jungtinės Karalystės Verslo, inovacijų ir įgūdžių departamento pripažintų JK apdovanojusių institucijų sąrašą.

Gaukite daugiau informacijos apie internetinį LL.M įmonių valdymą!

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Skaityti daugiau

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Skaityti mažiau
Ciurichas , Šveicarija internete , Jorkas , Salfordas , JK internete , Carlisle miestas + 5 Daugiau Mažiau