Internetinis LLB (Hons) įstatymas su kriminologija. Reg. Nr. 253056

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Internetinis LLB (Hons) įstatymas su kriminologija. Reg. Nr. 253056

Mūsų internetinis LLB (Hons) įstatymas su kriminologijos laipsniu yra 3, 4 arba 6 metų kursas (reg. Nr. 253056). Jei norite tęsti karjerą teisiniame ar platesniame komerciniame sektoriuje, domitės baudžiamąja teisena, nusikalstamumu ir nusikalstamu elgesiu, tačiau reikalaujate didesnio lankstumo studijų modeliuose ir norite mokytis internetu, tai gali būti jūsų laipsnis. Tai yra kvalifikacinis teisės laipsnis, turintis praktinį dėmesį, į kursą įtrauktas įsidarbinimo galimybės. Jūs ne tik studijuosite pagrindines šiuolaikinės teisės studentų teisines temas ir susijusius įgūdžius, bet ir kriminologijos studijos padės pasiruošti įsidarbinti ir atverti daugiau karjeros galimybių. Kursai bus labai sąveikaujantys ir gausite lygiaverčių ir individualių dėstytojų apžvalgą, daugiau nei 90% mūsų dėstytojų bus kvalifikuoti advokatai ir baristeriai. 2019 m. Teisės universitetui buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas Mokymo meistriškumo ir studentų rezultatų sistemoje (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymą, mokymąsi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK aukštojo mokslo kokybės reikalavimus. Šis kursas yra užregistruotas Honkongo vietinių kursų registre (NCR). Kiekvienas darbdavys turi savo nuožiūra pripažinti bet kokią kvalifikaciją, kurią gali suteikti šis kursas.

Reikalavimai kursui

  • BBB A lygio ir C / 4 arba aukštesnio laipsnio GCSE anglų kalba arba lygiavertė kvalifikacija. Studentai, kurie bus jaunesni nei 18 metų, bet ne jaunesni kaip 17 metų, kursų pradžioje yra leidžiami.
  • Tik 4 ar 6 metų internetiniai kursai: taip pat kviečiami kreiptis studentai, kurie norėtų kreiptis nestandartiniu maršrutu, naudodamiesi atitinkama darbo patirtimi.
  • Tarptautiniai įvažiavimo reikalavimai: Anglų kalbos lygis, lygus IELTS 6.5 ar naujesnei versijai, ne mažiau kaip 6,0 kiekviename komponente.

Mokesčiai

2021 m. Rugsėjo mėn. Mokesčiai:

  • 3 metai: 92 500 HKD per metus ir nereikia indėlio.
  • 4 metai: 69 375 HKD per metus ir nereikia indėlio.
  • 6 metai: 46 250 HKD per metus ir nereikia indėlio.

Mokestis netaikomas būsimiems studijų metams, ty studentas kiekvienais metais mokės tą pačią kainą.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

In recognising Hong Kong’s position as an international legal hub, we are excited to be offering quality postgraduate education opportunities to the city’s aspiring legal professionals, with a wide po ... Skaityti daugiau

In recognising Hong Kong’s position as an international legal hub, we are excited to be offering quality postgraduate education opportunities to the city’s aspiring legal professionals, with a wide portfolio of professional law degrees, specialist legal training and on-going professional development courses for barristers and solicitors. One of the UK’s longest-established specialist providers of legal education, since 1867 - we’ve trained more practising lawyers in the UK than anyone else. Skaityti mažiau