JD koncentracija energijos ir aplinkos teisės aktai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasaulyje susiduria gilesnis aplinkosaugos ir ekonominius uždavinius, energetikos ir aplinkos teisė įgavo naują reikšmę. Studentų Energetika ir Aplinkosaugos teisė koncentracija (koncentracija) gaus mokymą ir mokymą dalykinių sričių pagrindinių, kad energijos ir aplinkos apsaugos teisės praktikos ir specializuotus kursus, susijusius su jų individualizuotų karjeros tikslų. Koncentracija suteikia tvirtą pagrindą vadovautis studentams, siekiantiems įgyti esminių teisinių žinių, įgūdžių, darbo patirties ir profesinius ryšius svarbią pradedant energetikos ir / ar aplinkos srities (-ių) karjerą.

Fakulteto Koncentracija patarėjai ir diskusijoje

Profesoriai Jamesas Hickey ir "Katrina Kuh taps fakultetas koncentracijos patarėjai ši koncentracija. Koncentracija fakulteto patarėjai gali pakeisti koncentracija reikalavimus išimtinėmis aplinkybėmis gavę pranešimą į dekanas.

Rekomendacijos iš studento koncentracija fakulteto patarėjas yra svarbi sėkmingo koncentracija. Koncentracija fakultetas patarėjas turi patvirtinti studento priėmimą į koncentracijos. Studentai turėtų susitikti su savo patarėju, kai jie atsiduria domina koncentracijos, bet jokiu būdu ne vėliau kurso atrankos terminą ketvirtojo semestro studijų (arba penktojo semestro studijos neakivaizdinių studijų studentų). Studentai domisi mokosi koncentracija yra skatinami imtis aplinkos teisės per savo trečiojo semestro studijų (ar ketvirtą pusmetį studijos neakivaizdinių studijų studentų). Patarėjas gali leisti studentui stoti į koncentracija po kurso atrankos terminą ketvirtojo semestro studijų (arba penktojo semestro studijos neakivaizdinių studijų studentų), tačiau tik po to, nustatant, kad studentas gali realiai įvykdyti koncentracijos reikalavimus prieš baigimo.

Kai įstojo į koncentraciją, studentai turi susitikti su savo fakulteto patarėjas bent kartą per semestrą, prieš tai semestrą Žinoma atrankos terminui, siekiant planuoti savo kurso pasirinkimą ir peržiūrėti savo pažangą vykdydama koncentracija reikalavimus. A studento koncentracija fakultetas patarėjas taip pat turi peržiūrėti ir patvirtinti koncentracijos rašymo reikalavimą.

Reikalavimai kursų

Neformalūs takelius per koncentracija vadovauti studento pasirinkimą kursinį darbą. 1 lentelėje pateikiami Reikalinga pagrindinius kursus ir Pasirenkant iki kelio. Studentai privalo imtis bent du pasirenkant iš 1 lentelėje be jų Reikalinga pagrindinius kursus. Vienas iš Pasirenkamieji turi būti įgūdžiai kursą. Visi studentai yra labiau reikalaujama užbaigti kulminacija patirtį, arba per patvirtintą externship arba klinikoje. Dalyvavimas patvirtintą klinikoje gali būti naudojami siekiant patenkinti tiek įgūdžių reikalavimų ir dėl baigiamą patirties reikalavimą.

Keturi neformalūs trasos yra aprašytos žemiau:

  • Reguliavimo patarėjas takelis (federalinių, valstybės reguliavimo agentūros (pvz, JAV EPA JAV PERC, NYSDEC), advokatų kontoros, in-house įspėti);
  • Transakcinė Teisininkas takelis (advokatų kontoros su verslo ir nekilnojamojo turto operacijų praktikos, vidaus gynėjui);
  • Politika ir advokatūros takelis (vyriausybė, o ne pelno, o politinės organizacijos); ir,
  • Bylinėjimasis ir vykdymo takelis (federalinių, valstybės teisėsaugos institucijos (pvz, JAV teisingumo departamento, Valstybės Advokatai bendra), bylinėtis viešąjį interesą ne pelno (pvz Gamtiniai ištekliai gynybos Tarybos (NRDC), Žemė teisingumas), kontorų (Superfund sąnaudų susigrąžinimo, toksinių civilinės teisės pažeidimais praktiką).

Šie neformalūs dainos yra gidai ir nėra privalomas. Jie skirti padėti studentams galvoti apie sekos ir atrankos kursus. Studentai dirbs su savo fakulteto koncentracijos patarėjas amatų tinkamą mišinį kursinį darbą.

Rašymas reikalavimas

Studentas turi užpildyti raštu reikalavimą, kad būtų patenkinti arba Rašymo reikalavimas I arba II bet žinoma, arba per bet Journal pastabą ar nepriklausomo tyrimo, ant energijos ar aplinkos teisės objekto arba dalykų, kaip patvirtinta studento koncentracija fakulteto patarėjas. Tai leistina rašymo naudojamos tenkinti šį reikalavimą būti tas pats rašymo studento naudojamos tenkinti kitą Law School reikalavimą.

Profesinės raidos reikalavimas

Profesionalus vystymosi reikalavimą, skirtas atkreipti dėmesį į galimybes studentams įgyti ekspoziciją ir / ar patirtį energetikos ir aplinkosaugos srityse, nesusijusiose klasėje ir apsidrausti, kad studentai pasinaudoti bent viena iš tokių galimybių. Patenkinti profesinio tobulėjimo reikalavimas, studentai turi:

  • Dalyvauti studentų nario vietos, valstybės ir šalies energijos ir / arba aplinkos Bar komitetą;
  • Dalyvauti aplinkai ar energijos teismo proceso inscenizacijos konkurse;
  • Dalyvauti Aplinkos teisininkų draugijos; arba
  • Užsiimti bet kokia kita profesinio tobulinimosi veikloje panašaus tipo fakulteto koncentracijos patarėjas patvirtintą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The mission of the Maurice A. Deane School of Law is to prepare, challenge and inspire our students to make a difference in the world while we advance important ideas through the legal academy, the pr ... Skaityti daugiau

The mission of the Maurice A. Deane School of Law is to prepare, challenge and inspire our students to make a difference in the world while we advance important ideas through the legal academy, the profession and society — making an impact of our own. Skaityti mažiau