JD koncentracija verslo teisės pagyrimu

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studentų Verslo teisė Garbės Koncentracija gaus mokymą ir mokymą šiose srityse, pagrindinių į operacijų advokatai ir / ar verslo litigators praktikoje, be instruktavimo specializuotose, susijusių teminių sričių savo nuožiūra.

Profesoriai Mirjama Albertas J. Scott Colesanti ir Ronaldas J. Kolombo tarnauti kaip fakultetas koncentracijos patarėjai ši koncentracija. Koncentracija fakulteto patarėjai gali pakeisti koncentracija reikalavimus išimtinėmis aplinkybėmis gavę pranešimą į dekanas.

Rekomendacijos iš studento koncentracija fakulteto patarėjas yra svarbi sėkmingo koncentracija. Koncentracija fakultetas patarėjas turi patvirtinti studento priėmimą į koncentracijos. Studentai turėtų susitikti su savo patarėju, kai jie atsiduria domina koncentracijos, bet jokiu būdu ne vėliau kurso atrankos terminą ketvirtojo semestro studijų (arba penktojo semestro studijos neakivaizdinių studijų studentų). Patarėjas gali leisti studentui stoti į koncentraciją, vėliau, tačiau tik po to, nustatant, kad studentas gali realiai įvykdyti koncentracijos prieš baigimo reikalavimai.

Kai įstojo į koncentraciją, studentai turi susitikti su savo fakulteto patarėjas bent kartą per semestrą, prieš tai semestrą Žinoma atrankos terminui, siekiant planuoti savo kurso pasirinkimą ir peržiūrėti savo pažangą vykdydama koncentracija reikalavimus. A studento koncentracija fakultetas patarėjas taip pat turi peržiūrėti ir patvirtinti koncentracijos rašymo reikalavimą.

Kaip per savarankiškai aiškinamojo Koncentracija registracijos formoje, studentai koncentracijoje turi imtis tris reikalingus pagrindinius kursus, vienas reikalauja įgūdžių, žinoma, ir mažiausiai trys atitinkančių pasirenkamuosius kursus. Studentai taip pat turi užpildyti raštu reikalavimą koncentracija imant kursą (1), kad būtų patenkinti arba Rašymo 1 arba reikalavimas 2, bet, žinoma, arba (2) per bet Journal pastabą ar nepriklausomo tyrimo, dėl verslo teisės dalyko ar dalykų, patvirtinta studento koncentracija fakulteto patarėjas. Tai leistina rašymo naudojamos tenkinti šį reikalavimą būti tas pats rašymo studento naudojamos tenkinti kitą Law School reikalavimą (pavyzdžiui, rašyti 1 reikalavimo ar 2).

Karjera verslo teisės yra vienos sunkiausių pagal teisininko profesiją. Be to, keletas karjeros keliai yra sudėtinga ir konkurencinga sėkmingai patekti. Dėl šios priežasties, tai būtų neprotinga daugumai studentų kryptingai siekti karjeros verslo teisė. 2 Bet kuris suinteresuotas studentas turėtų visomis priemonėmis, imtis kursus verslo teisės srityje nustatyti palūkanų, tobulinti įgūdžius ir gilinti žinias, - bet dauguma studentų taip pat turi atsižvelgti į kitų karjeros galimybes, ir turėtų papildyti savo teisinį švietimą juos poziciją pat tokių variantų. Įtraukiant į Verslo teisė Garbės koncentracija nebūtų visiškai atitinka tokias konsultacijas.

Dėl šios priežasties, minimalus VPS 3,3 būtinas siekiant stoti į verslo teisė Garbės koncentracija, ir studentas turi pereiti su 3.3 VPS, kad būtų sertifikuota kaip baigęs koncentraciją. Beje, iš 3.3 VPS arba didesnis poreikis negali būti palaikoma visą studento laiką koncentraciją; studentas krenta žemiau šios minimumo nebus atleistas iš koncentracija, jis ar ji tiesiog negali uždirbti sertifikavimo pildymo koncentracija nebent jis ar ji galiausiai baigia su 3.3 ar didesnis VPS.

Koncentracija palaiko TWEN svetainę, kuri naudojama bendravimui ir programavimą. Visi koncentracijos enrollees turėtų užsiregistruoti svetainėje ( "Verslo teisė Garbės koncentracija").

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2016

Apie mokyklą

The mission of the Maurice A. Deane School of Law is to prepare, challenge and inspire our students to make a difference in the world while we advance important ideas through the legal academy, the pr ... Skaityti daugiau

The mission of the Maurice A. Deane School of Law is to prepare, challenge and inspire our students to make a difference in the world while we advance important ideas through the legal academy, the profession and society — making an impact of our own. Skaityti mažiau