Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Mokykla diplomatijos ir Seton Hall teisės mokyklos pasiūlyti bendrą studijų programą, padedančią laipsnių Dailės magistras diplomatijos ir tarptautinių santykių ir Juris Doctor. Bendras laipsnis pristato unikalią galimybę studentams derinti teisinį apmokymą su išsamų supratimą apie politinių, socialinių, ekonominių ir kultūrinių dinamikos tarptautinius reikalus. Konkurencinėje darbo rinkoje, jungtinis laipsnis gavėjai turi mokymo ir patirties, kuri leistų jiems išsiskirti. Programa gali būti baigtas per keturis metus ir vieną vasarą, o ne penkerius metus paprastai reikalinga atskira užbaigus abiejų laipsnių.

Gyvenimo

Diplomatijos ir tarptautinių santykių komponentas (30 kreditų)

 • DIPL 6000 - Tarptautinių santykių teorija
 • DIPL 6001 arba DIPL 6180 - Politika kultūrinės bei etninės pliuralizmas arba Lyginamoji Užsienio politika
 • DIPL 6002 arba DIPL 6004 - tarptautinėms organizacijoms ar taikos palaikymo ir taikos palaikymo
 • DIPL 6105 arba DIPL 6155 - Tarptautinė politinė ekonomija arba "Advanced ekonominiai aspektai tarptautinių santykių
 • DIPL 6104 arba DIPL 6130 - menas ir mokslas tarptautinių derybų ar tarptautinio saugumo
 • DIPL 7111 - Stažuotė *
 • Dipl XXXX - diplomatijos Pasirenkant
 • Studentas su stažuočių gali pakeisti diplomatiją renkamas už stažuotės reikalavimus.

Teisė Komponentas (85 kreditai)

Kaip dalį savo teisės mokyklos kursinių, studentai privalo baigti šiuos reikalavimus:

 • Tarptautinė teisės studijos grupė (12 kreditai)
 • Nepriklausomi tyrimai (2 kreditai - WRTG 9142) arba antras Išplėstinė Rašymas reikalavimas Žinoma sudarytas iš tarptautinių teisinių studijų grupės.

Priėmimas

Studentai turi pateikti atskirus prašymus į abi Seton Hall School diplomatijos ir Seton Hall įstatymo ir turi būti priimtas dėl priėmimo į kiekvienos mokyklos. Studentai turėtų nurodyti kiekvienai paraiškai, kad jie nori būti svarstoma JD / MA bendrą studijų programą.

Taikyti diplomatijos ir tarptautinių santykių mokyklos

Kandidatai turi užpildyti pirminės paraiškos informaciją prisegti dabartinę CV ir pareiškimą tikslo. Papildomus dokumentus, įskaitant rekomendacinius laiškus, PASKUTINĖS balai ir nuorašai bus išgauta iš įstatymo mokyklos taikymo. Prašome susisiekti su Daniel Kristo, direktorius Aukštųjų Priėmimo, bent daniel.kristo@shu.edu arba (973) 275-2142, baigus savo taikymo Seton Hall įstatymo, bei papildomų klausimų apie diplomatijos mokykla.

Taikyti Seton Hall teisės mokyklos

Prašome susisiekti su Seton Hall įstatymo Priėmimo Office ne (973) 642-8687 klausimus.

Tik vienas paraiškos mokestis yra būtinas; studentai gali prašyti paraiškos mokestis atsisakymo dėl diplomatijos dalį paraiškos mokykloje.

Application / Priėmimo parinktys

 • "JD / MA kandidatai, kurie priimti į abiejų programų vienu metu, turi stoti tik teisės kursus per pirmuosius studijų metus ir stoti į teisėsaugos / diplomatijos kursų derinys vėliau.
 • Studentai, kurie įrašyti į MA atskira programa yra tinkami taikyti JD / magistro programos per pirmuosius studijų metus. Jei leista JD programą, kandidatai turi stoti tik teisės kursus kitų metų ir vėl priėmimą į teisėsaugos / diplomatijos kursų derinys vėliau.
 • Studentai, kurie įrašyti į JD atskira programa Pirmasis yra tinkami taikyti JD / magistro programos pirmaisiais metais teisės studijas.
 • Studentai turi būti geros akademinės autoritetą jų programos pirminis registracijos (JD ar MA), siekiant gauti atlygį už bendrą studijų programą.
Programa mokoma:
Anglų
Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date