Jurio magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Juris“ magistro laipsnis suteikia profesionalams pagrindinio teisinio mokymo, susijusio su jų interesų sritimis, padedant jiems siekti karjeros. Rugpjūčio arba sausio mėn. Registracijos metu sveikatos priežiūros įstatymuose ir verslo teisės aktuose yra naujų internetinių studijų formatų.

Ne teisininkų teisinis mokymas

Emory Law Juris magistro programa, 30 kreditų valandos teisės magistro laipsnis, skirta padėti ne teisininkams sustiprinti savo žinias apie įstatymą ir tobulinti savo karjerą. "Prius" kapitonas gali padėti patyrusiems specialistams ar koledžų studentams išplėsti savo poveikį pasirinktoje srityje.

On-Campus Study

Emory Law " universiteto studijų programa gali būti baigta visą darbo dieną devyniais mėnesiais arba visą darbo dieną iki ketverių metų. Yra daug įvairių koncentracijų arba programa gali būti pritaikyta konkretiems studento interesams.

Internetinis tyrimas

Emory Law siūlo 18 mėnesių internetinę formą dviem koncentracijoms: sveikatos priežiūros įstatymas, politika ir reglamentas; ir verslo teisė ir reguliavimas. Programa susideda iš 10 septynių savaičių asinchroninių kursų su trimis trijų dienų trumpomis rezerencijomis.

Priėmimo sąlygos

Kandidatai, norėdami būti įtraukti į Emory Law JM programą, turi būti įgiję bent bakalauro laipsnį iš akredituotos kolegijos ar universiteto iki JM registracijos. Asmenys, turintys pirmąjį teisinį laipsnį, turėtų apsvarstyti teisės magistro (LLM) programą.

Visi pareiškėjai yra laikomi holistiniu požiūriu, o priėmimas grindžiamas pareiškėjo akademiniu mokymu, profesine patirtimi, asmenine išraiška, profesine ir akademine informacija. Du rekomendaciniai laiškai iš dabartinių / buvusių vadovų arba dabartinių / buvusių dėstytojų ar akademinių patarėjų.

Pareiškėjams taip pat reikalingas interviu su vienu ar keliais JM priėmimo komiteto nariais (asmeniškai arba per telekonferenciją). Kreipiantis į kvalifikuotus kandidatus, bus užmegztas pokalbis po pirminio užpildytos paraiškos peržiūros. Studentai taip pat gali kreiptis dėl JM programos pagal patvirtintą dvejopo laipsnio programą.

Anglų kalbos gebėjimas

Studentai JM programoje turi turėti anglų kalbos įgūdžius tokiu lygiu, kad jie galėtų skaityti ir aptarti klasėje, sudėtingos techninės medžiagos. Dienos klasės parengimas reikalauja ir studentams, turintiems anglų kalbos apribojimų, gali būti sunku. Turi būti taikomi tik tie studentai, kurie jaučia įsitikinimą savo anglų kalbos gebėjimais.

Dėl šios priežasties TOEFL (anglų kalbos testas kaip užsienio kalba) arba IELTS (tarptautinė anglų kalbos testų sistema) reikalaujama iš užsieniečių, kurių gimtoji kalba nėra anglų. "TOEFL" rezultatas - 600 popieriaus bandymų, 100 - internetiniame bandyme, 250 - kompiuteriu arba 7,0 - IELTS balas. Aptariami visi kiekvienos taikomosios programos aspektai, o kalbos įgūdžiai toliau vertinami per interviu, todėl gali būti svarstomi kandidatai, turintys mažesnius balus.

Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba, bet gavo diplomą iš institucijos, kurioje anglų kalba yra mokymo kalba, gali prašyti atšaukti šį reikalavimą. Prašymai gali būti pateikti elektroniniu paštu jmadmission@emory.edu "Tačiau ne gimtoji anglų kalbos absolventai yra išbandyti atskirai nuo gimtoji anglų kalbos jų kursus, o kartais praleido papildomą laiką egzaminus. Jei atsisakymo iš TOEFL / IELTS bus suteiktas per priėmimo procesą, studentas bus atleistas nuo šio apgyvendinimo ir bus išbandytas, tarsi anglų kalba būtų jų gimtoji kalba. Todėl prašymai dėl atsisakymo turėtų būti atidžiai apsvarstyti ir jei yra abejonių dėl kalbos įgūdžių, pateiktas TOEFL ar IELTS balas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2019

Apie mokyklą

In 1916, Emory University established a law school with a faculty of great teachers with degrees from the most highly regarded institutions of the era, a library of over 5,000 volumes, and a class of ... Skaityti daugiau

In 1916, Emory University established a law school with a faculty of great teachers with degrees from the most highly regarded institutions of the era, a library of over 5,000 volumes, and a class of twenty-seven students. Skaityti mažiau