Juris Doctor (teisė)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Juris daktaro laipsnis

Juris Doctor programa reikalauja 140 ketvirtį vienetų ir baigtas maždaug per ketverius metus. Kirtus pirmo kurso studentų teisininkų egzaminas (FYLSX, taip pat žinomas kaip "Baby Bar"), Bendra Baras egzaminas (GBX, taip pat žinomas kaip Kalifornijos Bar egzamino), moralinio charakterio vertinimo, kad Multistate Profesinė atsakomybė egzaminas (MPRE) ir nėra įsiskolinimų, kurių paramos šeimai įsipareigojimų, ALU absolventai turi teisę tapti visateisėmis Valstybinės Bar Kalifornijos ir turi teisę verstis Kalifornijoje.

Universitetas suteikia darbo suaugusieji kryptingai ir praktinio internete teisinį išsilavinimą. Reikšmingas skirtumas alu anketa švietimo modelio kaip interneto nuotolinio mokymosi įstaiga yra trijų klasių numatytomis galimybėmis, siekiant pagerinti mokinių mokymosi patirtį. Studentai gali:

  • Dalyvauti gyventi klases internete, dalyvaujantis klasės diskusija su profesoriumi ir kitais studentais per interneto pokalbių funkcijas,
  • Peržiūrėti įrašyti paskaitas internete patogiu laiku, arba
  • Šie studentai vietiniai su Los Andželo rajone gali lankyti užsiėmimus mūsų klasėse, centralizuotai įsikūręs Los Andžele. Nors on-campus lankomumas nebūtinas, jis yra populiarus pasirinkimas vietiniais studentais.

ALU Law School atskleidimas

Abraomas Linkolnas universiteto teisės mokykla institucijai išduoti JD laipsnį, kuris laikomas absolventai imtis Kalifornijos Bar nagrinėjimą, yra kaip unaccredited, nuotolinio mokymosi teisės mokykloje, kuri yra įregistruota su brūkšninių Ekspertai komitetas.

Law School yra registruotas Bar Ekspertai komiteto (CBE) Valstybinio Bar Kalifornijos kaip unaccredited nuotolinio mokymosi teisės mokykloje. ALU autoritetas suteikti Juris Doctor (JD) laipsnį, kuris laikomas absolventus imtis Kalifornijos Bar nagrinėjimą, yra per Baras Ekspertai komitetas. ALU studentai turi praeiti pirmo kurso studentų teisininkų egzaminas (FYLSX) ties Pirmaisiais teisės mokyklos tyrimo pabaigos.

Baras programa ir baras Teisė

Tuo Abraomas Linkolnas universiteto, mūsų tikslas yra paruošti jums perduoti Kalifornijos Bar egzaminą per mūsų kokybės internetinių teisės klases. Mūsų California Baras egzaminų rengimo kursai yra skirti visiškai pasirengęs studentams, suteikiant jiems būtinų žinių ir pasitikėjimo artimųjų Kalifornijos Bar egzaminą.

Po universiteto baigimo iš Juris Doctor, studentai turi teisę sėdėti už Kalifornijos Bar egzaminą ir nuo sėkmingo Kalifornijos Bar nagrinėjimu, Multistate Profesinė atsakomybė egzaminą ir atitinka visus taikomus moralės reikalavimus, o ne būdamas nepriemokų paramos šeimai įsipareigojimų, gali tapti nariai Valstybinės Bar Kalifornijos ir turėti teisę verstis Kalifornijoje ir federalinės teismų.

Kiekvienas teisės studentas, kad ketina būti bendras pareiškėjas dėl priėmimo į advokato praktika Kalifornijoje turi užsiregistruoti Bar Ekspertai Valstybinės Bar Kalifornijos komiteto ne vėliau kaip per 90 dienų po to, kai jis arba ji pradeda teisinės valstybės ir advokatūros paruošimo kursai tyrimą, kuriuo siekiama gauti California Bar tinkamumą.

Dėstomoji metodas Šis įstatymas mokyklos Juris Doctor (JD) studijų programą yra daugiausia technologinės priemonėmis, įskaitant interaktyvius klases.

Studentai, dalyvaujantys JD studijų programą šiuo teisės mokyklą, sėkmingai baigę pirmąjį metus teisėsaugos tyrimo turi praeiti pirmo kurso studentų teisininkų apžiūros, reikalingos pagal veiklos ir profesijų kodekso §6060 (H) ir 4 antraštinės dalies 1 skyriaus taisyklių Valstybinės Bar Kalifornijos (Priėmimo taisyklės), kaip dalis reikalavimų gauti imtis Kalifornijos Bar egzaminą. Studentas, kuris praeina pirmo kurso studentų teisininkų išnagrinėjusi per tris (3) administracijų tyrimo pirmą kartą įgydamas teisę priimti jį gaus kreditą už visų teisinių tyrimų užbaigtų į kartą egzaminas praėjo. Studentas, kuris neišlaiko egzamino per tris (3) administracijų tyrimo pirmą kartą įgydamas teisę jį priimti, turi būti nedelsiant pašalinti iš įstatymo mokyklos JD studijų programą. Jei atmetė studentas vėliau praeina egzaminą, studentas turi teisę pakartotinai įtraukimą į šio įstatymo mokyklos JD programą, bet gaus kreditą tik vienerius metus teisinio tyrimo.

Studijų metu arba baigimo, šis įstatymas mokykla negali gauti studentą imtis baras egzaminą ar tenkinti reikalavimus dėl įtraukimo į praktika, išskyrus Kalifornijos jurisdikcijose. Studentas, ketinanti siekti įstoti į advokato praktika pagal kitą jurisdikciją negu Kalifornijoje, turi kreiptis į įleidimo institucija toje jurisdikcijoje informacijos apie teisės mokslo reikalavimus toje jurisdikcijoje dėl priėmimo į teisės praktiką.

Registracija susideda iš tokios formos, kad klausia į prašytojo amžių, adresai, bendrojo lavinimo ir teisinio švietimo padavimą. Registracijos forma turi būti užpildyta tiksliai pagal juridinę galią.

1
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Abraham Lincoln University is an online educational institution providing nationally accredited Juris Doctor, Associate, , Master’s degrees and diploma/certificate programs. At ALU’s online law school ... Skaityti daugiau

Abraham Lincoln University is an online educational institution providing nationally accredited Juris Doctor, Associate, , Master’s degrees and diploma/certificate programs. At ALU’s online law school, ALU delivers instruction for an online law degree that is student centered and that uses advanced interactive technology... Skaityti mažiau