Juris Doctor programos

Juris Doctor programos

Juris Doctor programos

Juris Doctor programos Teisės daktaro studijas studentai taip pat gali derinti ir su MBA arba PhD studijomis. Didelė teisės daktaro studijų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Savo studijų programos paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą vienų iš populiariausių teisės daktaro studijų programų sąrašą.

Naujai pridėtos Juris Doctor studijos

California Western School of Law

Juros daktaro (JD) programa

Lapkritis 13, 2018
Mūsų novatoriškas Juris Doctor (JD) programa pabrėžia įgūdžių mokymą ir pasiruošia sėkmingai ir patenkinti karjeros teisininko profesiją.

Australian National University (ANU) - Law

Juros daktaras

Lapkritis 6, 2018
ANU Juris Doctor (JD) yra savarankiška programa, sukurta ne teisės disciplinų absolventams (arba ne Australijos teisės laipsniams) ir suteikia kvalifikaciją, reikalingą įstoti į advokatą Australijoje ir kai kuriose kitose jurisdikcijose.

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

JD programa

Lapkritis 3, 2018
Teisės mokykloje esame pasiryžę mokytis kaip bendradarbiavimo įmonė. Mūsų programa verčia studentus ugdyti intelektualiai ir profesionaliai.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra Juris Doctor studijos?

Kas yra Juris Doctor studijos?

Juris Doctor , kuris taip pat yra vadinamas Doctor of Law arba Doctor of Jurisprudence yra aukščiausias profesinis teisės laipsnis. Juris Doctor laipsnis yra trumpinamas JD, būtent šios dvi raidės gali būti pridedamos prie studijas baigusio žmogaus pavardės. Juris Doctor laipsnio nereikėtų painioti su teisės doktorantūros studijomis. Teisės PhD yra akademinės studijos, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra mokslinės disertacijos rašymas ir gynimas.

Kokie yra teisės doktorantūros privalumai?

Juris Doctor studijos yra orientuotos į teisės praktikos analizavimą bei loginio mąstymo lavinimą. Šio tipo studijos studentus paruošia advokato, prokuroro, teisininko, teisės konsultanto ir kitiems teisės srities darbams. JD studijos studentus taip pat paruošia kvalifikacijos egzaminui, kuris angliškai yra vadinamas bar examination. Šis egzaminas daugelyje šalių yra privalomas norint pradėti praktikuoti teisę. Sėkmingai išlaikius kvalifikacijos egzaminą atveriamos durys karjerai teisinėje srityje.

Kokios disciplinos yra įtraukiamos į teisės daktaro studijas?

Į Juris Doctor programas yra įtraukiami privalomieji pasiruošimo kvalifikaciniam egzaminui kursai. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiami tokie dalykai kaip sutarčių, deliktų, kriminalinę, civilinę teisę ir kitus bendruosius dalykus. Juris Doctor studentai taip pat gali ir rinktis ir iš daugybės pasirenkamųjų dalykų sąrašo ir studijuoti intelektinės nuosavybės teisę ar tarptautines žmogaus teises. Kiek kainuoja Juris Doctor studijos?

Juris Doctor studijų kainos gali labai stipriai skirtis - tai priklauso nuo pasirinkto universiteto bei studijų programos. Studijų kaina taip pat gali priklausyti ir nuo programos trukmės. Kai kuriose šalyse Juris Doctor laispnį turintys žmonės turės sumokėti ir už galimybę laikyti kvalifikacinį teisės egzaminą. Tačiau šios investicijos paprastai gana greitai atsiperka - teisininkai daugelyje šalių yra vieni tarp daugiausiai uždirbančių žmonių.

Kokie reikalavimai yra keliami norint stoti į Juris Doctor studijas?

Norint stoti į Juris Doctor studijas paprastai reikia turėti teisės bakalauro studijų laipsnį. Magistro laipsnis stojant į Juris Doctor paprastai nėra reikalaujamas. Dėl konkrečių stojimo reikalavimų studentams yra patariama susisiekti su juos dominančiais universitetais. Pabaigti šio tipo studijas paprastai užtrunka nuo dvejų iki ketverių metų. Tam, kad studentas įgytų Juris Doctor laipsnį, yra reikalaujama bent minimaliai išlaikyti reikiamus kursus.

Kodėl rinktis internetines Juris Doctor studijas?

Daugybė universitetų siūlo internetines Juris Doctor studijų programas, kurios yra lanksčios, tačiau konkurencingos. Internetinės Juris Doctor programos yra kuriamos tiems, kad dėl darbo ar kitų įsipareigojimų negali stoti į dienines studijų programas. Internetines studijų programas siūlantys universitetai naudojasi e-mokymo technologijomis, kurių dėka studentai gali bendrauti su kurso draugais bei dėstytojais.

Kur rinktis teisės daktaro studijas?

Juris Doctor studijas siūlo JAV, Japonijos, Kanados, Australijos, Hong Kongo, Brazilijos, Čekijos, Suomijos, Prancūzijos, Italijos ir kitų šalių universitetai. Kai kurie universitetai studentams taip pat siūlo ir ištęstines, internetines ar nuotolinio mokymo studijų programas. Jeigu jus domina Juris Doctor programos pasaulio universitetuose, esate tinkamoje vietoje, čia rasite daug informacijos apie šio tipo studijas.