LAWSTUDIES.LT

Ieškoti Ištęstinės studijos Juris Doctor studijų programų - Jurisprudencija - 2019

Juris Doctor (JD) - tai akademinis teisės laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikrą studijų programą, kuri trunka nuo dvejų iki ketverių metų. Tam kad JD studentai galėtų pradėti praktikuoti teisę, jiems paprastai reikia išlaikyti tam tikrus papildomus egzaminus. Pavyzdžiui, teisininkais Jungtinėse Amerikos Valstijose, norintys dirbti specialistai dažnai turi išlaikyti teisės egzaminą, vadinamą Bar Examination.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos Juris Doctor studijų programas - Jurisprudencija - 2019

4 Rezultatai Jurisprudencija Filter

Juros daktaro (JD) programa

California Western School of Law
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 3 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego + 1 daugiau

Mūsų novatoriškas Juris Doctor (JD) programa pabrėžia įgūdžių mokymą ir pasiruošia sėkmingai ir patenkinti karjeros teisininko profesiją.

Juros daktaras

Australian National University (ANU) - Law
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 10 metai Registracija galima Australija Canberra + 1 daugiau

ANU Juris Doctor (JD) yra savita programa, skirta ne teisės disciplinų (arba ne Australijos teisės laipsnių) absolventams ir suteikia kvalifikaciją, reikalingą priimant į teisininką Australijoje ir kai kuriose kitose jurisdikcijose.

JD programa

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Honolulu + 1 daugiau

Teisės mokykloje esame pasiryžę mokytis kaip bendradarbiavimo įmonė. Mūsų programa verčia studentus ugdyti intelektualiai ir profesionaliai.

Juris daktaro laipsnio pažymėjimas profesinės praktikos srityje

University of Technology Sydney
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metai Sausis 2020 Australija Sydney + 1 daugiau

Naujasis 2017 m. UTS yra vienintelis Sidnėjuje universitetas, siūlantis integruotą teisę ir PLT programą, kurią galima užbaigti lygiagrečiai trims dieniniams studijoms, įskaitant ir vasaros studijas. Juris daktaro laipsnio pažymėjimas profesine teisine praktika yra teisės magistro laipsnis, kuris jungia tiek akademinius, tiek praktinius teisinio mokymo komponentus, kad jie galėtų būti laikomi advokatu Aukščiausiojo teismo NSW. Jis specialiai skirtas specialistams, kurie nėra įstatymai. Kursas atitinka Australijos kvalifikacijų sąrangos 9 lygio magistro laipsnį. Lankstus dalyko pobūdis leidžia studentams dirbti studijuojant ir pritaikant darbo krūvį, kad atitiktų profesinius ir asmeninius įsipareigojimus.