LAWSTUDIES.LT

Peržiūrėti Ištęstinės studijos Juris Doctor studijų programas - Jurisprudencija - Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

Juris Doctor arba JD studijos - tai vis populiarėjančios teisės akademinės programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio universitetai bei kito tipo aukštojo mokslo įstaigos. Šio tipo studijos ypatingai tinka studentams besidomintiems karjera teisinėje srityje ir norintiems tapti advokatais, teisėjais ar teisininkais.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausias Ištęstinės studijos Juris Doctor studijų programų - Jurisprudencija - Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

2 Rezultatai Jurisprudencija, Jungtinės Amerikos Valstijos Filter

Juros daktaro (JD) programa

California Western School of Law
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 3 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego + 1 daugiau

Mūsų novatoriškas Juris Doctor (JD) programa pabrėžia įgūdžių mokymą ir pasiruošia sėkmingai ir patenkinti karjeros teisininko profesiją.

JD programa

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Honolulu + 1 daugiau

Teisės mokykloje esame pasiryžę mokytis kaip bendradarbiavimo įmonė. Mūsų programa verčia studentus ugdyti intelektualiai ir profesionaliai.