Filter
Teisės daktaras
Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos Juris Doctor studijų programų - Tarpdisciplininė teisė - 2019

Juris Doctor (JD) - tai akademinis teisės laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikrą studijų programą, kuri trunka nuo dvejų iki ketverių metų. Tam kad JD studentai galėtų pradėti praktikuoti teisę, jiems paprastai reikia išlaikyti tam tikrus papildomus egzaminus. Pavyzdžiui, teisininkais Jungtinėse Amerikos Valstijose, norintys dirbti specialistai dažnai turi išlaikyti teisės egzaminą, vadinamą Bar Examination.

Tarpdisciplininė teisė yra studijų sritis, pagal kurią programos dalyviai gali pritaikyti laipsnį, kad atitiktų jų karjeros tikslus teisinėje arenoje. Pavyzdžiui, studentai gali studijuoti ekonomiką kartu su finansiniais įstatymais, kad galėtų užsiimti verslu.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos Juris Doctor studijų programas - Tarpdisciplininė teisė - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarpdisciplininė teisė

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane teisės mokykla ne Hofstra universitete rengia aistringai studentams turėti teisinėje bendruomenėje ir už jos ribų poveikį. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Morisas A. Deane teisės mokykla ne Hofstra universitete rengia aistringai studentams turėti teisinėje bendruomenėje ir už jos ribų poveikį.

Nuo 1970 m Hofstra įstatymas suteikė išsilavinimą turtingas tiek teorijos ir įgūdžių, reikalingų gaminti išskirtinius teisininkai, verslo vadovai ir bendruomenės lyderius.

Įsikūręs ant 240-akras miestelyje Hofstra universiteto Hempstead, Niujorkas, Hofstra įstatymas 20 mylių už Niujorko priemiesčio Long Island. Nedaug, jei tokių teisės mokyklos gali sutapti su mūsų žaliųjų miesteliu ir lengvą priėjimą prie Niujorke, tautos teisinės profesijos stebulės derinys.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
4 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba