Juros daktaro (JD) programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Mūsų novatoriškas Juris Doctor (JD) programa pabrėžia įgūdžių mokymą ir pasiruošia sėkmingai ir patenkinti karjeros teisininko profesiją.

Jūsų pirmuosius metus:

Jūs kuriate sėkmingos teisinės praktikos pagrindus per tradicinius pirmojo kurso kursus, daugiausia dėmesio skiriant teisinei analizei, moksliniams tyrimams ir raštui, ir pradėkite susitikimą su karjeros konsultantais, kad nustatytumėte darbo galimybes teisinėje mokykloje ir už jos ribų.

Antrus metus:

Jūs dalyvausite labai pripažintoje "STEPPS" programoje, kur jūs mokysite žinias ir įgūdžius, reikalingus etikos teisės praktikai per klientų ir advokatų simuliacinį kursą. Taip pat galite rinktis įvairius kursus, skirtus pasirengti baro egzaminui ir teisės karjerai. Taip pat yra specializuotų kursų ir patirtinio mokymosi galimybių.

Trečiaisiais metais:

Galite dalyvauti Klinikinės edukacinės programos, kurioje jūs gaunate akademinį kreditą, dirbdami advokatų kontoroje, valstybės tarnyboje, teisėjų kolegijoje ar kitoje teisėje. Ir baigsite pasiruošimą baro egzaminui.

Baigus:

Galite dalyvauti sėkmingoje Barų peržiūros programoje, kuri suteikia papildomą paruošimą baro egzaminui.

JD mokymo programa

Mūsų mokymo programa siūlo platų ir įvairų kursų pasirinkimą, apimantį tokias šiuolaikines sritis kaip biotechnologija, sveikatos teisė, pramogų ir sporto teisė, alternatyvus ginčų sprendimas ir intelektinė nuosavybė.

Koncentracijos sritys

Galite specializuotis keliose teisės srityse, įskaitant:

  • Verslo teisė
  • Kūrybiškų problemų sprendimas
  • Kriminalinės justicijos programa
  • Tarptautinė teisė
  • Darbo ir darbo teisė

Studentai, kurie užpildo vieną iš šių koncentracijos sričių, oficialiai pripažįsta savo stenograma.

STEPPS programa

"STEPPS" programoje patyrę advokatai dirba su jumis imituotoje advokatų kontoroje, kurdami tavo instrukcijas ir suteikiant jums galimybę pritaikyti tai, ką sužinojote apie profesinę atsakomybę, į pasaulį, kuriame yra daug konfliktų ir dilemų.

Jūs gausite praktiką viską, nuo interviu su klientais (kurie yra mokami aktoriai), konsultavimas, tyrimai ir derybos su smulkesniais profesinio bendravimo ir etiketo taškais.

Klinikinė eksternship programa

Trečiaisiais metais galite dalyvauti klinikinėje edukacinėje programoje, kurioje jūs gaunate akademinį kreditą dirbdami faktinėje teisinėje aplinkoje.

Išmokos galimybės yra galimos kiekvienam mokiniui, norinčiam dalyvauti programoje, ir dauguma Kalifornijos vakarų studentų dalyvauja klinikinėje edukacinėje programoje.

Galite naudoti bet kokią įstaigos ar teisės srities tipą. Studentai gali naudoti mūsų iš anksto patvirtintas externship vietas ar savarankiškai inicijuoti exndership San Diego ar bet kurioje pasaulio vietoje, pridedant kultūrinę patirtį į praktinę mokymosi galimybę.

Baro peržiūros programa

Baigę programą, galite dalyvauti sėkmingoje Barų peržiūros programoje, kuri suteikia papildomą paruošimą bare egzaminui.

Programa siūlo išsamią visų dalykų, išbandytų "California Bar Examination", apžvalgą, taip pat esė seminarus, daugkartinio pasirinkimo klausimynus, praktinius užsiėmimus, keletą imituojamų egzaminų ir grupines bei individualias pamokas.

Dvejų ir puse valandų pasirinkimai

Trimerio akademinis kalendorius leidžia suinteresuotiesiems studentams studijuoti teisę ištisus metus ir baigti savo išsilavinimą per dvejus metus. Kalifornijos vakarietiška programa taip pat siūlo ne visą darbo dieną dirbančią programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

California Western School of Law is committed to using the law to solve human and societal problems. Our mission is to train ethical, competent and compassionate lawyers, representative of our diverse ... Skaityti daugiau

California Western School of Law is committed to using the law to solve human and societal problems. Our mission is to train ethical, competent and compassionate lawyers, representative of our diverse society, who can use the law effectively and creatively. Skaityti mažiau