Komercinės teisės magistras su tarptautiniais aspektais

Bendroji informacija

24 locations available

Programos aprašymas

Wirtschaftsrecht

Magistro laipsnio kursas alt = "Verslo teisė su tarptautiniais aspektais yra skirta studentams, kurie jau turi pirmąjį akademinį laipsnį.

Nuotolinis magistrantūros mokymas yra suplanuotas kaip „mišraus mokymosi“ koncepcija ir sudaro suderintą studijų elementų derinį: „Studijų knygų redagavimas“, „Interaktyvios studijos virtualioje paskaitų salėje“ (iš namų), kai kurios paskaitos vietoje taip pat vyksta viename iš šalies studijų centrų. laikydami egzaminus studijų centre netoli namų.

Magistro laipsnis senas = „Todėl verslo teisę galima baigti nuotoliniu būdu, neakivaizdiniu būdu, su standartiniu 5 semestrų studijų laikotarpiu , neatsižvelgiant į vietą.

Akademinis magistro laipsnis DIPLOMA suteikia absolventams galimybę siekti daktaro laipsnio.

Tarptautinio Alt = „Verslo teisė

Nuotolinio mokymosi kursuose studentai įgyja praktinių ir teorinių žinių apie tarptautinius „alt =" verslo teisės pagrindinius modulius. Remiantis skirtingais atvejų konsteliacijomis, vyksta diferencijuota diskusija, pagrįsta moksliniais pagrindais ir tarptautinės alt = „verslo teisės tyrimais. Be to, atsižvelgiant į studento pasirinkimą, dvi pagrindinės verslo saugumo, pelno mokesčio teisės ir sutarčių rengimo sritys tarptautiniame kontekste pagilins jūsų technines žinias.

Studentai įgyja reikiamų specialiųjų žinių, kad galėtų numatyti veiksmų poreikį, įvertinti verslumo sprendimų riziką, pagrįstą teisiniais klausimais, parengti konkrečius sprendimus ir paremti juos įgyvendinant.

Internationales alt = "Komercinė teisė praktikoje

Sėkmingai įgijus akademinį magistro laipsnį, paslaugų įmonėse, veikiančiose tarptautinėse ir tarptautinėse teisinėse konsultacijose, yra tam tikros profesinės taikymo sritys. Dėl pasaulinio ekonominio tinklo verslo teisininkų poreikis yra didelis ir tarptautinėse kompanijose.

Normalus laikotarpis

Nuotolinis mokymas: 5 semestrai / 120 ECTS

Tikrasis studijų laikotarpis gali būti pratęstas nemokamai iki 4 semestrų per standartinį studijų laikotarpį.

pradinis

Su žiemos semestru (spalio mėn.) Ir vasaros semestru (balandžio mėn.) Yra pakankamai dalyvių.

akreditavimas

Studijų programos akreditavimas pagal akreditacijos agentūrą FIBAA.

mokestis už mokslą

Nuotolinis mokymas: 317,00 EUR / mėn. (Iš viso 10 495,00 EUR ir 985,00 EUR vienkartinis egzamino mokestis)

Priėmimo sąlygos

Išlaikė bakalauro ar diplomo egzaminą DIPLOMA Hochschule ar kitame taikomųjų mokslų universitete ar universitete (ypač ekonomikos ar teisės srityse) arba bent jau lygiavertį užsienio laipsnį tame pačiame ar susijusiame dalyke, kurio standartinis studijų laikotarpis yra ne trumpesnis kaip šeši semestrai.

Kandidatai, kurių jų pirmosios profesinės kvalifikacijos paskutinis įvertinimas yra „pakankamas", negali dalyvauti magistro laipsnyje. Kandidatai, turintys „patenkinamą" laipsnį, praktikos pokalbio metu turi įrodyti, kad sugeba sėkmingai baigti šį laipsnį.

ataskaitos

Teisės magistras (magistras) - absolventai gauna magistro pažymėjimą ir pažymėjimą, taip pat vadinamąjį „diplomo priedą“, parašytą anglų kalba, ir „Įrašų nuorašą“ (pažymių apžvalgą), kuriuos ji / ji tarptautiniu mastu vadina Identifikuokite akademikus su magistro laipsniu. Po Bolonijos sprendimų magistro laipsnį turintis asmuo atitiko daktaro reikalavimus.

Pagrindiniai studijų srityse

Pelno mokesčio įstatymas

Dėmesys pelno mokesčio teisei yra senosios magistro studijų programos dalis. „Verslo teisė su tarptautiniais aspektais (LL.M.). Modulio tikslas yra atsakyti į įmonių pelno mokesčio teisės klausimus ir jų praktinį įgyvendinimą įmonėse. :

 • PVM įstatymas
 • Konversijos mokesčio įstatymas
 • Verslo mokestis
 • Pelno mokesčio įstatymas
 • Tarptautinių kompanijų apmokestinimas
 • Akcininkų apmokestinimas

Verslo saugumas

Dėmesys pelno mokesčio teisei yra senosios magistro studijų programos dalis. „Verslo teisė su tarptautiniais aspektais (LL.M.). Modulyje pabrėžiama, kad verslo saugumo priemonės, įskaitant paveldėjimo susitarimus, turi būti inicijuojamos ir įgyvendinamos ne tik ruošiantis krizinėms situacijoms. Dizaino variantai ilgalaikio tęstinumo požiūriu yra parodyti ir pasverti vienas kito atžvilgiu, naudojant įmonės pardavimą, perkėlimą, restruktūrizavimą nemokumo atveju ir paveldėjimo susitarimų projektavimo variantus, kad būtų galima išnagrinėti pavyzdinius verslo saugumo variantus.

Žemiau yra turinio apžvalga:

 • Įmonės pardavimo sutartys / perkėlimas
 • Europos bankroto taisyklės ir restruktūrizavimas bankroto atveju
 • Paveldėjimo planavimo / paveldėjimo mokesčio organizavimas ir įmonės

Sutarčių rengimas tarptautiniame kontekste

Pasirenkamas dėmesys sutarčių sudarymui tarptautiniame kontekste yra senasis magistro laipsnio kurso „Verslo teisė su tarptautiniais aspektais (LL.M.) turinys:

 • Tarptautinio verslo sutartys
 • Tipiškos sutarčių sąlygos
 • Tipiškos tarptautinio verslo sutarčių rūšys
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies ... Skaityti daugiau

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies the city as a recognized spa destination with a long tradition in medical wellness and health treatment. Besides the main campus there are notable campus extensions in more than 25 cities in Germany and one in Italy. Skaityti mažiau
Bad Sooden-Allendorf , Alenas , Baden-Badenas , Berlynas , Bochumas , Bona , Friedrichshafenas , Hamburgas , Hanoveris , Heilbronn , Kaiserslautern , Kaselis , Kitzscheris , Magdeburgas , Maincas , Manheimas , Miunchenas , Ostfildernas , Würzburg , Regenstaufas , Niurnberge , Vysbadene , Vupertalis , Vokietija internete + 23 Daugiau Mažiau